jekot po nastartovani studenyho auta

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
black_sheep

jekot po nastartovani studenyho auta

Příspěvek od black_sheep »

zdravicko, tak se mi dneska v tech treskutejch mrazech stala podivna vec.. jsem se rozjizdel a auto zajecelo jak kdyz taha kocku za ocas.. takovej hodne tahlej a vysokej zvuk, mozna jak kdyz brzdi vlak prudce.. dvakrat za sebou, tak jsem zastavil a pak uz dobry.. nedelaj to naky stary remeny od neceho bo tak? pac na rozvody uz se chystam dva mesice a porad na ne neni.. :roll: :cry: dik za rady, docela me to zarazilo.. :?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Tipnul bych to na klínovej řemen.
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja taky, ale radsi se ptam.. jestli nahodou neni pred smrti.. :roll:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

se to tu taky uz resilo...
zkontrolovat napnuti klinaku nebo ho zkus namaznout obyc.mydlem :wink:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no to by mohlo bejt neco podobnyho, ja uz to kdysis cetl.. :lol: dik ;) ale to jak to zajecelo dneska to kam se hrabe hvizdani, tohle byl fakt jekot jak blazen :oops:
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Mno to nebude remem....to bude ta kuna nebo cinska ropucha co ti jde po tech zapi.kabelech kdyz si konecne sehnal ty pravy! Ja ti to rikal...uz se na ne tesi az ti je rozkouse... :twisted: :twisted: :twisted: Sam si rikal ze ti je neco urcite sezere jako na potvoru :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Romcis píše:Mno to nebude remem....to bude ta kuna nebo cinska ropucha co ti jde po tech zapi.kabelech kdyz si konecne sehnal ty pravy! Ja ti to rikal...uz se na ne tesi az ti je rozkouse... :twisted: :twisted: :twisted: Sam si rikal ze ti je neco urcite sezere jako na potvoru :D
hele jestli mi je sezere kuna, tak ti to snad zauctuju :lol: pac ty ji na me normalne privolavas! :P pockej, hromy blesky krupobiti potom na tvoje scoupecko :lol: delam si prcu, ale beda ti! :wink: :P :lol:
Zbyněk
*
Příspěvky: 14
Registrován: 27 led 2006, 20:03
Bydliště: Velké Kunětice

Taky jekot

Příspěvek od Zbyněk »

Po nastartování taky jekot.Příčina:zadřené ložisko na altíku,klíňák ho vyhodil z napínáku.Vymontovat byl docela porod,odplastovat,odmontovat olejový filtr a spodem ven.Už je v opravě.U Hyundaie chtějí za ložiska zhruba 1000kč bez DPH. Kluci u vás jsou ty kuny teda šelmy,já bych to viděl na sůl,to je šelma,ta to sežere všechno a bez zubů.
Zbyněk
*
Příspěvky: 14
Registrován: 27 led 2006, 20:03
Bydliště: Velké Kunětice

Příspěvek od Zbyněk »

Už mám altík opravený,sehnal jsem obě ložiska za 536kč.Ještě byl vyšlahaný hliníkový držák altíku.Odvrtání a výroba ocelové vložky to napravila.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“