Syčí motor ale klíňák a hadice to nejsou

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Syčí motor ale klíňák a hadice to nejsou

Příspěvek od Gardovič »

Čau nemáte někdo zkušenost se syčením motoru u accenta 62kW r.v.98.
Klíňák je vyloučeno, že to dělá a hadice sem taky testoval.syčí to v tom z čeho vede spousta hadic, a je to asi uprostřed motoru-nevím co to je. :?: Pokud máte někdo s tím zkušenosti tak se prosím podělte.Dík
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Syčí motor ale klíňák a hadice to nejsou

Příspěvek od ivan »

Gardovič píše:Čau nemáte někdo zkušenost se syčením motoru u accenta 62kW r.v.98.
Klíňák je vyloučeno, že to dělá a hadice sem taky testoval.syčí to v tom z čeho vede spousta hadic, a je to asi uprostřed motoru-nevím co to je. :?: Pokud máte někdo s tím zkušenosti tak se prosím podělte.Dík
Popsal jsi to hezky,ale nejsem z toho chytrej! :cry: :roll:
Neteče Ti někde něco nebo nějaký podtlak?? :o Zkus to více popsat!! :o
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

dela to pri volnobehu...pridani plynu...za jizdy?!?
zkus to trochu upresnit :wink:
Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gardovič »

při volnoběhu to skoro vůbec neslyším, nejvíc to jde slyšet asi ve 2000 otáčkách. Nikde nic neteče a zajímalo by mě co je to to obdélníkové černé vede z toho moc tenkých hadiček + 4 tlusté roury. Může to být váha vzduchu? Je na tom i něco napsané, když tak se zítra půjdu podívat co.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Gardovič píše:při volnoběhu to skoro vůbec neslyším, nejvíc to jde slyšet asi ve 2000 otáčkách. Nikde nic neteče a zajímalo by mě co je to to obdélníkové černé vede z toho moc tenkých hadiček + 4 tlusté roury. Může to být váha vzduchu? Je na tom i něco napsané, když tak se zítra půjdu podívat co.
Co máš za auto a motor?? :?: :?: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

mas asi zrejme na mysli vstrikovani.... ECFI
ja otackomer nemam,ale jak pises ze kolem tech 2000...tak jen pridas a opet uberes a pak si to jako zasyci??
si myslim bezny jev :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Farmář píše:mas asi zrejme na mysli vstrikovani.... ECFI
ja otackomer nemam,ale jak pises ze kolem tech 2000...tak jen pridas a opet uberes a pak si to jako zasyci??
si myslim bezny jev :wink:
Já mám taky ECFI,ale motor nesyčí!!!Tož spíž jestli to nesaje falešný vzduch!! :roll:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

me taky nesysi..ale kdyz pridam plyn a otacky klesaji tak si to udela takovy fň,fň... :lol:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Farmář píše:me taky nesysi..ale kdyz pridam plyn a otacky klesaji tak si to udela takovy fň,fň... :lol:
Hmmm,takovej zvuk :!: To je divný nezdá se Mi to,Mě motor běhá v pohodě a nic takovýho to nedělá a sebemenší změna zvuku motoru,tak
mám uši na 100% připravené ,ne,ne něco Mi nesedí!!Zatím Mě nic nenapadá,ale to je otázkou času!! :roll: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no me to na volnobeh taky tak nak jakoby syci, ale to bude asi vstrikovani paliva slyset nee? normalni jev bych rekl.. :?: me se vzdycky blbe popisujou zvuky co vydava auto.. jednou to pripomina ropuchu, pak tahani kocky za ocas.. :lol:
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 26 led 2006, 01:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Ja teda zadny syceni neslysim,az na....kdyz si dam ucho ke vstrikum tak ty "syci" ale to je spis zvuk jak se oteviraji ne?Prece ta musi byt neco jako el.magnet.otevirani,nebo nejaky podobny...a to co syci je ta frekvence otevreni+to vstriknuti atd...(dyz je to tak rychle za sebou) ne?
Ja tam teda zadny syceni neslysim,to uz spis ventily-dyz je to studeny.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Romcis píše:Ja teda zadny syceni neslysim,az na....kdyz si dam ucho ke vstrikum tak ty "syci" ale to je spis zvuk jak se oteviraji ne?Prece ta musi byt neco jako el.magnet.otevirani,nebo nejaky podobny...a to co syci je ta frekvence otevreni+to vstriknuti atd...(dyz je to tak rychle za sebou) ne?
Ja tam teda zadny syceni neslysim,to uz spis ventily-dyz je to studeny.
jen jestli tam nemas hada cece.. :lol: :lol:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

black_sheep píše:
Romcis píše:Ja teda zadny syceni neslysim,az na....kdyz si dam ucho ke vstrikum tak ty "syci" ale to je spis zvuk jak se oteviraji ne?Prece ta musi byt neco jako el.magnet.otevirani,nebo nejaky podobny...a to co syci je ta frekvence otevreni+to vstriknuti atd...(dyz je to tak rychle za sebou) ne?
Ja tam teda zadny syceni neslysim,to uz spis ventily-dyz je to studeny.
jen jestli tam nemas hada cece.. :lol: :lol:
nee beze srandy, pamatuju si ze ti to taky sycelo, jak jsme tenkrat poslouchali to moje klapani a tvoje syceni a ja myslel ze mam v prdeli ventily a pritom to byl termostat a studenej motor.. :roll: :oops:
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Hada mam ale nekde jinde...v kalhot...ehm :twisted: To syci ty vstriky,ale v "syci"... to bude chtit asi endoskop,nebo neco podobnyho,nevim jak se to jmenuje poradne ani... :D
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Romcis píše:Hada mam ale nekde jinde...v kalhot...ehm :twisted: To syci ty vstriky,ale v "syci"... to bude chtit asi endoskop,nebo neco podobnyho,nevim jak se to jmenuje poradne ani... :D
endoskop? to jako aby ti usni promeril jestli ti nesyci v usich bo co to je? :lol: hele ja bych toho hada nepodcenoval, takovej had cece, se mi mohl zamotat do kola, kor tak u vas na vesnici tam jich bude.. :lol:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“