Coupé 1.6 ..r.v.1997

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Coupé 1.6 ..r.v.1997

Příspěvek od p.esu »

Zdravim Vás ...
Chtěl bych se zeptat na pár věcí ,na které jsem přišel po koupi.

1.nefunkčnost odstřikováčů..auto stálo a bud je ještě nějaká sračka usazená v nádobce nebo není pořádnej tlak.občas to vyčůrně ven ,ale nedostříkne to skoro ani na sklo.Občas ale jde jenom pěna po kapotě.

2.potřeboval se zeptat na světla.Obě čočky hlavních světel jsou vysazeny mírně doprava,to mi nejde do hlavy.

3.jaký výfuk by se dal na coupé namontovat do 2tis.(koncový díl)
a nebo nějaký dvě koncovky s pěknym zvukem:o))

4.zřejmě nefunkční nebo poruchaný čidlo teploty ..na přístrojovce to je spadlý ,ale párkrát se mi stalo že teplota se ukázala(asi do půlky)

Moc dík za rady ;)))
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Coupé 1.6 ..r.v.1997

Příspěvek od black_sheep »

no asi takhle..

Bod c.1 - jeste nez budes cokoliv kuchat - zkousel jsi dolejt kapalinu?? :)

2. asi to je zleva nabourany :mrgreen: zajed na STK a svetla Ti seridi, pokud je mas spatne serizeny.

3. jaký výfuk by se dal na coupé namontovat do 2tis. (koncový díl) :shock: :shock: to nejsou kalhoty, ze by sis vybral nekde v kramu podle ceny :-) mrkni nekde do katalogu BOSAL (neoriginal, levnejsi nez origo a zaroven to neni takovy shit jako ty nejlevnejsi) a nebo se holt prizpusob tomu, co bere tvuj mechanik.

4. tohle muze klidne delat zasekly termostat. Chtelo by to zjistit, jestli je motor opravdu studeny, a nebo jestli opravdu zlobi jen rucicka :-) Pokud jo, zahejbej cidlem ktery je zapichnuty zprava (pri pohledu na motor zpredu) primo do bloku. Jsou tam dve cidla na teplotu, tak by to melo byt to mensi. Muze to byt spatny kontakt.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Coupé 1.6 ..r.v.1997

Příspěvek od mirpie »

vesměs jen přidávám svůj souhlas s blackem. U těch ostřikovačů, pokud je tam kapalina, může váznout motorek, nebo to má někde přiskříplou hadičku...Ono setkat se můžeš s čímkoli. Já když přivezl auto a zjistil jsem, že nádobka na ostřikovače je na suchu, tak jaké překvapení bylo, když jsem tam vylil celý obsah koupené kapaliny a celý obsah se objevil pod autem...A fušerácky napojené hadičky ještě tak blbě, že při ostřiku předního okna to šlo i na zadní, no hold auto z bazaru a z libereckýho :!: ...Ale vše šlo opravit...

K těm čočkám, to že jsou obě vyhnutý ještě nemusí znamenat nutně to, že je auto po bouračce. Čočky jsou nastavitelný i v horizonatálním směru, tedy vlevo/vpravo, tím šroubem, k němuž je přístup přes otvor v předním čele, viz foto
ObrázekObrázek
Ten výfuk, jak psal black, chce to prostě najít příslušný kus na dané vozidlo a koupit.

A ručička teploty chladící kapaliny, bud špatný kontakt na čidle teploty (na hadici od termostatu do chladiče), nebo vadné čidlo, nebo ručička měří ok a je v háji termostat.. To není až tak finačně rujnující závada. Pokud je to auto za dobré peníze a nic krom výše uvedených závad to nic nemá, tak bach se toho nebál.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Coupé 1.6 ..r.v.1997

Příspěvek od p.esu »

Vejfuk si vkrámu podle ceny taky vyberu přece :D
dík za rady oboum;))
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Coupé 1.6 ..r.v.1997

Příspěvek od Davepic »

Já koupil jenom zadní díl za 1700Kč a zvuk mám teď pěkný ono chvíli trvá než se zajede jako že vypálí ten výfuk..ono u té 1.6 nemůžeš moc čekat jedině. že by jsi koupil celé potrubí nebo vyhodil ten spletenec u prostřed to pak má brutální tvuk, ale zase ten spletenec ti tlumí ty narazy a otřesy takže to je blbost to odělavat
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Coupé 1.6 ..r.v.1997

Příspěvek od p.esu »

Kde si ho sehnal,dyštak hod link nebo dej kontakt ..dík;))
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Coupé 1.6 ..r.v.1997

Příspěvek od Davepic »

p.esu píše:Kde si ho sehnal,dyštak hod link nebo dej kontakt ..dík;))

Já ho koupil v Ostravě na burze...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Odpovědět

Zpět na „COUPE“