kompresor na sanie

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

kompresor na sanie

Příspěvek od mischo »

Kompresor na sanie respektive upravit sanie.Uz som skusal sportovy filter ale ziadna slava to nebola.Tak teraz spekulujem ako by to asi bolo najlepsie spravit nech to slape ako ma.Za akekolvek info budem vdacni.
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: kompresor na sanie

Příspěvek od Yurii »

Asi ti radost neudelam ale kdysi kdyz jsme to tu probirali, dosli jsme k nazoru ze to je blbost. Jakakoli vec v sani at uz je to "kompresor" ("elektricka vrtulka pro zazracne vyrive vylepseni vchodu vzduch do motoru") je blbost...
Elektricky kompresor ti nebude schopen davat takovy tlak aby s to poznal (kladne) ale za to bude spolehlive brzdit vzduch v sani.
Takze jedina varianta jak to vylepsit je jenom turbo nebo kompresor pohaneny klikovou hrideli (Mercedes-Benz AMG to hodne pouzivaj), nema cenu vyhazovat penize za nejaky elektricky ficury.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kompresor na sanie

Příspěvek od Dr Meduza »

Videl sem i par eletrickejch kompresoru, co opravdu fungujou, ale pohaneny sou sadou baterek a vzdycky jenom chvili, a toci s tim elektromotor o vykonu kolem 5kW
Ale predpokladam, ze takovyhle zarizeni si nemel na mysli, nehlede na to, ze to hotovy asi tezko pude koupit, to se dela doma :twisted:
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Odpovědět

Zpět na „Tuning“