Fotky coupe 2003 upravy

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od DEDe »

Tak sem tu chtel do fotek taky neco pridat tak zde jsou moje male upravy coupe spise konzervativni bez kridel a plastu :) Na rade budou nejspis kola ted :) Trosku skoda ze tu kazdy nema nejake sve "album" nebylo by to vubec spatne.


.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
Naposledy upravil(a) DEDe dne 17 lis 2008, 22:14, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Patrick
*
Příspěvky: 96
Registrován: 21 říj 2008, 22:43
Bydliště: Kosice-Saca (SR)

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od Patrick »

noo fakt sluusne cupatko :)) paradicka.. len no nepaci sa mi ten znak na prednej kapote radsej by som bol za origo znak hyundai.. aj ked citam ze nejaka tuscani verzia tak to asi preto.. ale noo nwm.. a hmm motor 2,7 V6..trhac betonu :)
Hyundai Accent 1,3 12V
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od Hardcam »

Je to moc pekny...jen ty zadni svetla mi k tomu vubec nejdou.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od DEDe »

Hardcam píše:Je to moc pekny...jen ty zadni svetla mi k tomu vubec nejdou.
Jo zadni svetla sem se docela rozhodoval ale preci jen kdyz sem videl postaveny vedle sebe tak se mi nakonec libi vic nez origo je to takove zarivejsi lesklejsi. Bohuzel uz sem tyto lampy mel obednane ted jsou na coupe dostupne zadni led lampy a ty jsou fakt bomba teda i ta cena je bomba :D Moc lamp na vyber neni jeste jsou jedny ty stejne jen misto chrom pozadi s cernym taky to bylo dilema kdyz sem mezi nema vybiral pak sem si hodil korunou defakto :)

Jinak diky za nazory nebo navrhy pomuze mi to pri dalsim vylepsovani :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od black_sheep »

DEDe píše:
Hardcam píše:Je to moc pekny...jen ty zadni svetla mi k tomu vubec nejdou.
Jo zadni svetla sem se docela rozhodoval ale preci jen kdyz sem videl postaveny vedle sebe tak se mi nakonec libi vic nez origo je to takove zarivejsi lesklejsi. Bohuzel uz sem tyto lampy mel obednane ted jsou na coupe dostupne zadni led lampy a ty jsou fakt bomba teda i ta cena je bomba :D Moc lamp na vyber neni jeste jsou jedny ty stejne jen misto chrom pozadi s cernym taky to bylo dilema kdyz sem mezi nema vybiral pak sem si hodil korunou defakto :)

Jinak diky za nazory nebo navrhy pomuze mi to pri dalsim vylepsovani :)
autak mas peknej tak uz ho dal neupravoval.. mozna origo kridlo, mozna naky jiny kola ale ja bych ho nechal jak je uz:) a taky bych nedaval ty Tuscani loga, ale nechal to jako (/-/) :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od laxo18 »

to decentne origo kridlo by sa tam fakt hodilo , to tomu autu strasne prida ine vonkajsie upravy by som uz ani ja nerobil
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od DEDe »

uz se na nic nechystam kdyz sem tak koukal na kridal co maji kluci to origo nevim nevim sem tak pul na pul a to za 10 tis nestoji :) uvazuju ze bych tam dal jen takovej ten "lip" malinka listicka na kraji kufru.

http://www.e-shop.autostyl.cz/?menuid=6 ... page=zbozi

co myslite vy? urcite bych bud ten lip nebo mild.

Logo predni budu menit ale zase za tuscani jen s Tim led posdvicenim modrym :)
http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=2604
sem na ty svetla tak trochu ulitlej no :)
Tip pro hackare tam by to krasne vysvitilo to H a musi to vypadat taky suprove :)
http://www.kdmstuff.com/shop/step1.php?number=2605

uz tam mam tuscani vsechno vcetne prahu a koberecku ale tohle logo se mi fakt libi :mrgreen:

Kola jsem zatim koupil jen zimni 16 tky elektrony zatim je tam nemam ale vypadaj lepe nez origo komkretne tyhle akorat 16 tky.
http://www.autokseft.cz/p-48318/bsa-307 ... -et35.html

Jinak uz zadnej napad nemam ted uvidim jestli budu ochoten najare dat prachy za letni 18 tky a uvazuju i o predelani na plyn :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od Tringi »

Je fakt že ty origo křídla nejsou zrovna nejlevnější, ale pokud tě můžu zkusit nalomit, pak určitě jdi alespoň do MILD spoileru. Kontaktuj Zdeňka (korea-suv.cz), má ho o tisícovku levněji než tam co jsi posílal odkaz, a navíc by ho mohl sehnat i už nalakovaný správnou barvou. Je to něco bez čeho je tohle auto prostě neúplné (alespoň pro mě).

Obrázek

Že existují ty podsvětlené emblémy jsem vůbec netušil, a vypadají hodně zajímavě ...možná na jaře... :P
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od Borek »

Pokud můžu za sebe napsat-přední světla bez oranž.krytky vypadají super,ty diodové kroužky uvnitř-ve dne to vypadá dost "podomácku"vyrobené.Prahové lišty-moc pěkné(ale doufám,že jsi je koupil laciněji-těch skoro 5000,.Kč je v obchodě nehorázných),zatmavená okna-super.Zadní křídlo a jeho provedení ti nebudu ani doporučovat,ani vyvracet-každému se líbí něco jiného.Jen když jsem v tvém odkazu viděl své křídlo za více než 17000,-Kč,tak při určování ceny musel v tomto obchodu někdo snad spadnout hlavou na dlažbu z mrakodrapu. :lol:Doufám,že se nebudeš zlobit,ale ta zadní světla :? -když to napíšu slušně-nelíbí ani náhodou. :roll: Ještě jedna věc se mi nelíbí-ta černá radlice-nasávání vzduchu k chladiči.Závěrem-až na ta zadní světla se ti vylepšování zatím dle mne povedlo.Jen nepřekročit hranici,kdy už to bude zavánět kolotočářstvím-tím myslím různá blikátka,polepy.....Mám stejně jako Black,rád spíše pěkná,třeba i mírně upravená sériová auta.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od macháček »

Jo pěkné kupátko. Souhlas s Borkem a když už tedy, tak bych dal ty zadní světla zatmavená. Ale znáte to, proti gustu..... a někdo má rád holky jinej zase vdolky. :wink:
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od DEDe »

nova zimni kola 16" 205/55
Obrázek
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od Engineer »

Fuha vse ok... Az priam krasne pre mna... Mne sa tie Tiburon znaky velmi lubia! No tie svetla ine by som dal...

Ale pozeram na nove kola na zimu... ;) Chcem ich vidiet po zime ci ich vylestit az tak ako su teraz... Neviem neviem ako sa ti budu chciet lestit v zime, alebo mas na to sve lidi? :)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od Borek »

Kolik tě stály ty stříbrný lišty na prahy?A je to celé z hliníku nebo jen lesklý plast?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od DEDe »

Borek píše:Kolik tě stály ty stříbrný lišty na prahy?A je to celé z hliníku nebo jen lesklý plast?
Ty stribrne prahy jsou hlinikovy pak jeste ty krouzky na ventilacich (ty tu nemam vyfocene) ty jsou taky zelezne chromove a krouzky na mlhovky taky, jen vnitrni madla a rucky jsou plast a pak si jeste nejsem jist ale mozna i ty rucky venkovni ty mozna taky jsou plast nekdy je to tezko poznat :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky coupe 2003 upravy

Příspěvek od DEDe »

Engineer píše:Fuha vse ok... Az priam krasne pre mna... Mne sa tie Tiburon znaky velmi lubia! No tie svetla ine by som dal...

Ale pozeram na nove kola na zimu... ;) Chcem ich vidiet po zime ci ich vylestit az tak ako su teraz... Neviem neviem ako sa ti budu chciet lestit v zime, alebo mas na to sve lidi? :)
Uvidime nemohl sem sehnat starsi kola tak sem musel hold do novych moc se mi nechtelo :( Pry maj dobrej povrch i na zimu na sul a tak tak snad to bude ok i po zime, v brne toho snehu moc nebyva :) Ale nevedel sem ze budou vypadat tak slusne jsou hezci nez ty origo letni a jelikoz je sirsi pneu tak je to i pohodlnejsi.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“