nieco je na prd a neviem co

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od Fulli »

vcera sa mi stala taka vec...prisiel som zo skoly, zaparkoval auto a vsetko v pohode.....potom som isiel pre priatelku do roboty a nastartoval som a z motora isiel taky divny zvuk ako ked mate deravy vyfuk ale prekvapilo ma to ze to islo spredu a nie niekde zozadu.....fakt neviem co by to mohlo byt....par ludi mi uz poradilo aby som skontroloval sanie ale to som kukal a nie je tam ziadna diera ani nic podobne....potom som to pocuval pozornejsie a zdalo sa mi ako keby to islo priamo zo zmiesavaca alebo zniekade tam pod nim.....tak ma napadlo ci by to nemohla byt diera v tom prvom dieli vyfuku tam niekde kde to ide priamo od motora.....ale na druhu stranu to ma zvuk ako kamaratova Vectra 2,0GT a neviem ci to s tym nejak suvisi ale zda sa mi ze to auto strasne ozilo.....isiel som na trojke 50km/h a dal som plyn na podlahu a potiahlo ma do sedadla....keby to nie je nic vazne tak by som to nechal ale bojim sa aby som nieco neodpalil.....diky moc za rady
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od mirec »

skontroluj si pletenec...zvykne odhnivat.....to je ta pruzna spojka ktora ide hned za zvodmi a za nou je potom uz len kat...tiez som mal problem s tym ze proste odhnila a musel som kupit druhu....ked to bude ono mas vybavene oprava max 500 korun a pletenec na accenta tiez nejak tak podobne 500-900korun...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Aldik
**
Příspěvky: 366
Registrován: 21 zář 2007, 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od Aldik »

kdyby nahodou to tak mam vyfuk uplne novy... svody za 1300Kc, ten prvni dil vyfuku s tou pruznou spojkou za 1400Kc... tak se kdyztak ozvi kdyby byl zajem.. muzu poslat foto.. ;)
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od Engineer »

no neviem ci by pletenec alebo kat zrovna trhol do sedadla pri pridani plynu...

Skor by som povedal ze to je akusticke pridanie koni... :)

Ak su to tieto veci v dalsom rade sa ti musi zvysit spotreba cititelny rozdiel...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od mirec »

Engineer píše:no neviem ci by pletenec alebo kat zrovna trhol do sedadla pri pridani plynu...

Skor by som povedal ze to je akusticke pridanie koni... :)

Ak su to tieto veci v dalsom rade sa ti musi zvysit spotreba cititelny rozdiel...
praveze toto iste sa mi dialo....strasny ramus z toho bol....ale auto slo lepsie a spotreba praveze ani nesla hore....ten pletenec som nemal cas vymenit....ku koncu som uz asi tyzden alebo dva chodil tak ze ten pletenec uz akosi kusok visel :D proste do vyfuku uz neslo ani 1cm kubicky spalin...lebo tam bola medzera asi tak 250mm (pletenec) bola to sranda ked som sedel v aute...ale ked som pocul auto ked som ho zical bratovi tak to bolo strasne otrasne...kazdopadne....ten zvuk siel od motora...teda tiez som si to myslel....potom servisak pozrel na to a ze pletenec....a tak aj bolo...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od Engineer »

Tak ja som to mal uplne naopak... Ramus velky a isel som ako HTP h*vn* to potiahne.... :)

Mirec, prosim ta, mas rezonator, uz aj mna caka... Vedel by si mi nahrat zvuk s rezonatorom ako ti to huci? Diky moc ;)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od mirec »

Engineer píše: Mirec, prosim ta, mas rezonator, uz aj mna caka... Vedel by si mi nahrat zvuk s rezonatorom ako ti to huci? Diky moc ;)
Nooo momentalne mam uvolneny koncovy tlmic....resp...mi odhnilo tesnenie medzi rurami...takze ten zvuk je teraz viacmenej neautenticky...ale nemusis sa bat rezonatora...vobec to nerobi to co hovoria vsetci ze hucat to bude jak svina a neviem co....uplne v pohode to je...ja napr. ked tam este silencer do vyfuku tak ten vyfuk ani skoro nie je pocut...neviem ako ty ale ja som kat nedaval dole a namiesto stredoveho tlmica siel rezonator...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od Fulli »

no uz som bol pod autom....je to ten vlnovec....nie je tam sice velka diera lebo to vidno iba ked je nastartovane ze stade nieco unika ale aj tak by som to mal asi vymenit.....aj ked je mi to luto lebo sa mi lubi ako to auto ide....a spotrebu som nejak nepocitil ze by sa mi zvysila.....300km som spravil za nejakych 700 sk co myslim ze nie je az take zle na to ako som sa nahanal....co sa mi moze stat ked to nevymenim?
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od mirec »

Fulli píše:no uz som bol pod autom....je to ten vlnovec....nie je tam sice velka diera lebo to vidno iba ked je nastartovane ze stade nieco unika ale aj tak by som to mal asi vymenit.....aj ked je mi to luto lebo sa mi lubi ako to auto ide....a spotrebu som nejak nepocitil ze by sa mi zvysila.....300km som spravil za nejakych 700 sk co myslim ze nie je az take zle na to ako som sa nahanal....co sa mi moze stat ked to nevymenim?
300km za 700sk ? no ja som siel z KE do TO a bolo to za 500 cize nejakych 350km...a to som auto nesetril vobec....a co sa ti moze stat...pomaly ale isto ten vlnovec bude praskat dalej a dalej az kym ti uplne neodpadne....stat sa nestane nic...len ti to bude hucat tak ze to bude brutalne otrasne....to nehovorim este o fizloch ktori ti mozu zobrat papiere od auta a dat pokutu...takze tak....treba to dat vymenit nie je to nejaka velka investicia...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od Fulli »

sorry nic v zlom ale podla toho co pises tak pri priemernej cene bezinu dajme tomu 35sk by ti vychadzala priemerna spotreba 4 litre na 100 km a to sa mi trosku nechce verit
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od Engineer »

Oderzat, kupit novy, navarit :!: :lol:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od mirec »

Fulli píše:sorry nic v zlom ale podla toho co pises tak pri priemernej cene bezinu dajme tomu 35sk by ti vychadzala priemerna spotreba 4 litre na 100 km a to sa mi trosku nechce verit
Dobre tak to poviem inak....ked som siel z ke...tankoval som uz skoro pod ryskou za 1000 to mi vybehla rucicka na celu nadrz...ked som dosiel do TO mal som polku nadrze....z toho som usudil ze to bolo za 500...tiez som sa divil...ale tak co uz...presne meranie to nebolo takze ma mozes kludne brat s velkou rezervou....
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od dzakobo »

no nic proti,ale ridit se ryskou na palivomeru u accenta???no nevim nevim....je to hooodne nepresny!!jedine by jsi na to PRIBLIZNE mohl prijit tak,ze natankujes uplne do hrdla co to jde dojedes nekam a zpet a zase na te same benzine u toho stejneho stojanu opet natankovat co to da a pak by se dala asi nejak spocitat priblizna spotreba...jinak si myslim,ze to nema zadny vyznam...protoze ten rozdil je opravdu velikanskej!!jedine koupit palubni PC a pak by se videlo uplne presne.....
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od mirec »

ved som to napisal...ze ma mozete brat z velkou rezervou...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: nieco je na prd a neviem co

Příspěvek od icozv »

no ja som si tiez myslel ako malo mi zere moj acctik až kým som nenamontoval pocitac :(
teraz to ukazuje realnu spotrebu :shock: a to je už číslo a teraz v zime ani nehovorím.
Po meste za 300 Sk (1l-31,9Sk) 120km :x
preto predávam ten palubný PC :?
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“