Nejede co ted

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jafman
*
Příspěvky: 25
Registrován: 18 srp 2005, 01:30
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Nejede co ted

Příspěvek od Jafman »

Tak se mi stalo ze jsem rano natocil svoji sonatu93 a sel skrabat okna.Nestacil jsem ani dodelat prvni okno a auto zhaslo.Znovu uz vsak naskocit neslo.V servise mi rekli ze je preskoceny rozvodovy remen a slaby tlak ve valcich.Vzhledem k cene co by stala oprava jsem auto odtahl ze servisu pred barak a resim ted otazku kam s nim.Rad bych nechal sonatu sesrotovat ale bude to vubec mozny kdyz v technicaku nejsem veden jako provozovatel ? Nevite nahodou nekdo jak v takovych pripadech postupovat :?:
Sonata 93
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Nejede co ted

Příspěvek od ivan »

Jafman píše:Tak se mi stalo ze jsem rano natocil svoji sonatu93 a sel skrabat okna.Nestacil jsem ani dodelat prvni okno a auto zhaslo.Znovu uz vsak naskocit neslo.V servise mi rekli ze je preskoceny rozvodovy remen a slaby tlak ve valcich.Vzhledem k cene co by stala oprava jsem auto odtahl ze servisu pred barak a resim ted otazku kam s nim.Rad bych nechal sonatu sesrotovat ale bude to vubec mozny kdyz v technicaku nejsem veden jako provozovatel ? Nevite nahodou nekdo jak v takovych pripadech postupovat :?:
Počkej,když Ti přeskočí řemen,tak jak jste mohli měřit tlaky to nechápu! :shock: :roll: V tomhle případě musíš mít zákonitě malý tlaky,
když vačka otevírá ventily brzy nebo pozdě!!!Tak to Mě zajímá co Mi na to
řekneš!! :o :?:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Jafman
*
Příspěvky: 25
Registrován: 18 srp 2005, 01:30
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jafman »

Ha tak to nechapu ani ja a zni to logicky. Od te doby co to zhaslo to vubec neslo natocit tak si to tam i odtahli. Nechal sem to v servise a to co sem psal to mi rekli.
Sonata 93
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Jafman píše:Ha tak to nechapu ani ja a zni to logicky. Od te doby co to zhaslo to vubec neslo natocit tak si to tam i odtahli. Nechal sem to v servise a to co sem psal to mi rekli.
I kdyby rozvoďák přeskočil o zub,tak není nic ztraceno!! Sesadit a znova
překontrolovat rozvody,to se stává,že v zimě přeskočí,ale je vidět,že nebyl dlouho měněn!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Jafman
*
Příspěvky: 25
Registrován: 18 srp 2005, 01:30
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jafman »

Kolik teda muze stat takova oprava s vymenou rozvodovyho remene. Jen at si muzu porovnat s tim co mi rekli tady u nas
Sonata 93
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Jafman píše:Kolik teda muze stat takova oprava s vymenou rozvodovyho remene. Jen at si muzu porovnat s tim co mi rekli tady u nas
No nevím přesně ,ale do 5000kč by sise mohl vejít!!
Hlavně to nedávej nějakejm drapalům nebo Ti to fakt zničej doopravdy!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Jafman
*
Příspěvky: 25
Registrován: 18 srp 2005, 01:30
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jafman »

Ok diky ivane zkusim se zeptat nekde jinde.Protoze tady mi napocital cca 15-20 tis ze by stala vymena remene a napinaci kladky a nasledny sestelovani.To bych za to ovsem nedal protoze auto jsem kupoval loni v lednu za 20tis :D
Naposledy upravil(a) Jafman dne 28 led 2006, 23:33, celkem upraveno 1 x.
Sonata 93
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Re: Nejede co ted

Příspěvek od Farmář »

ivan píše:Tak to Mě zajímá co Mi na to
řekneš!! :o :?:
Obrázek Fň,fň,fň
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Jafman píše:Ok zkusim se zeptat nekde jinde.Protoze tady mi napocital cca 15-20 tis ze by stala vymena remene a napinaci kladky a nasledny sestelovani.To bych za to ovsem nedal protoze auto jsem kupoval loni v lednu za 20tis :D
Nenažranci,kdyby si bydlel v okolí někde u nás,tak bych Ti to spravil v pohodě!! I kdyby to bylo něco drobet horšího za dobrou cenu!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Jafman
*
Příspěvky: 25
Registrován: 18 srp 2005, 01:30
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jafman »

Skoda ze nebydlim urcite bych toho vyuzil.Ale i tak ti ivane dekuju za pro me docela dulezity informace :wink:
Sonata 93
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Nejede co ted

Příspěvek od ivan »

Farmář píše:
ivan píše:Tak to Mě zajímá co Mi na to
řekneš!! :o :?:
Obrázek Fň,fň,fň
Kanče jeden!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Řemen

Příspěvek od rade622 »

Člověče to se mi nezdá aby na volnoběh, když už auto jede přeskočil řemen. Při změně otáček nebo startování to bych chápal, ale takto? Vyzkoušej dát to do jiného servisu, nebo si k tomu někoho pozvi. Lidem, kteří chtějí za výměnu řemene 25 tisíc bych nevěřil ani dobrý den. Já bych ty náklady viděl tak do čtyř tisíc i s prací.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Jafman
*
Příspěvky: 25
Registrován: 18 srp 2005, 01:30
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jafman »

:arrow: tak jak tak je to spatny. U nas to auto neopravim, proto ho presunu do rubriky prodam. A pokud ho nikdo nekoupi, necham ho zesrotovat :(
Sonata 93
Uživatelský avatar
Jafman
*
Příspěvky: 25
Registrován: 18 srp 2005, 01:30
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

to jsou veci

Příspěvek od Jafman »

Kom toho ze jsem dal sonu do fora prodej, tak jsem zkousel volat i na autovrakoviste nedvezi u olomouce.Aniz bych rekl neco poradnyho o aute, tak mi polozil borec telefon, s tim ze nema zajem a bylo to.Pritom hyundaie maj
Sonata 93
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja mam skvely zkusenosti s vrakacem na Kladne-Dubi, ohromnej plac plnej korejcu...tema skvelyma zkusenostma myslim to, ze se me nesnazili oblbnout nebo napalit a venovali mi pres hodinu na mrazu hledanim potrebne veci:) 312285629, www.autaabouracky.cz
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „SONATA“