o kom se píše...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

o kom se píše...

Příspěvek od black_sheep »

tak me napadlo, to je porad hujer, hujer tady u nas na klubu :-)

podivejte na tento link!

630x na klubu nekdo sklonoval jmeno hujer! ne hujerovi prispevky, ale nekdo cizi psal o nem :-) Hujere jsi hotova celebrita! :mrgreen: a black_sheep se zase nudil chvili na klubu no..


https://www.hyundaiclub.net/search.php? ... mit=Hledat
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: o kom se píše...

Příspěvek od black_sheep »

and the winner is.. ta tadadaa!:-)

https://www.hyundaiclub.net/search.php? ... mit=Hledat

mel bych jit pracovat.. :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: o kom se píše...

Příspěvek od black_sheep »

to je asi nefer, ze jo? :)

ono podle toho jak jsem ten dotaz postavil, to bere tohle stejne jako jeden prispevek :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od Borek »

Chlape,ty se asi musíš hooodně nudit,co? :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od tatchwud »

No tak chlapi neblbněte ! ( a nelejte to pívo z vokna) :lol:
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: o kom se píše...

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Chlape,ty se asi musíš hooodně nudit,co? :lol:
obcas mi uz hrabe z ty prace moji programatorsky.. :-)

a to jsi jeste nekoukal kolikrat to najde borka! ha! :-) nevim proc, ale kazdej ma ve zvyku Ti odpovidat "borku,..." apod. takze skorujes diky tomu pekne :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od Tringi »

Lidé taky mají ve zvyku Borka vyvolávat ...vždycky je nějaké téma, typicky o Coupé, a když se Borek dlouho neozývá, dříve nebo později se ho někdo jen tak "do luftu" zeptá na názor :D

Btw. Borku, je to s háčkem nebo bez :?:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od Borek »

Všechny je mám koupený,ale Hujer platí asi víc. :D
Borek je správně-bez háčku.Za Borkem se skrývá Ctibor. :wink:
Musím Blacku napsat,že jsi mě jednou pěkně dostal.Na jaře tím upraveným článkem v iDnes-Horké novinky z Lipska.Důvěryhodná stránka,fotka Hyundaie i60,reklamy kolem....zpočátku jsem si říkal,hmmm nový model a ta výbava-kožený paket z pravé krokodýlí kůže,cena těsně pod 13000 Euro....A potom čtu-Podle slov novinářů,kteří měli možnost novinku řídit,pracuje motor již od nízkých otáček a zátah při 4000 dosahuje téměř úrovně Borkova Coupe.Tak přiznávám,že první co mě blesklo hlavou byla slova Bolka Polívky z filmu Kurvahošigutntag-Jak oni to ty kurvy šikmooký vědí,že já mám cihelňu(Coupe). :D Třikrát jsem si ten řádek znovu přečetl :oops: -konec článku už bylo jasné,že si nějaké šikovné individuum :D ,dělá legraci a šikovně stránku upravilo :D .Ale klobou dolů-upravil jsi tu stránku tak,že když by jsi ten článek nepřehnal,dost lidí by tomu odkazu věřila.Dodnes mám tu stránku uloženou a musím se vždy smát. :lol: :lol: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od DEDe »

black_sheep píše:black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep black_sheep

to je asi nefer, ze jo? :)

ono podle toho jak jsem ten dotaz postavil, to bere tohle stejne jako jeden prispevek :-)
no musis to pokazde dat do noveho prispevku no nerikej ze na to nemas cas :D :mrgreen:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od DEDe »

Borek píše:Všechny je mám koupený,ale Hujer platí asi víc. :D
Borek je správně-bez háčku.Za Borkem se skrývá Ctibor. :wink:
Musím Blacku napsat,že jsi mě jednou pěkně dostal.Na jaře tím upraveným článkem v iDnes-Horké novinky z Lipska.Důvěryhodná stránka,fotka Hyundaie i60,reklamy kolem....zpočátku jsem si říkal,hmmm nový model a ta výbava-kožený paket z pravé krokodýlí kůže,cena těsně pod 13000 Euro....A potom čtu-Podle slov novinářů,kteří měli možnost novinku řídit,pracuje motor již od nízkých otáček a zátah při 4000 dosahuje téměř úrovně Borkova Coupe.Tak přiznávám,že první co mě blesklo hlavou byla slova Bolka Polívky z filmu Kurvahošigutntag-Jak oni to ty kurvy šikmooký vědí,že já mám cihelňu(Coupe). :D Třikrát jsem si ten řádek znovu přečetl :oops: -konec článku už bylo jasné,že si nějaké šikovné individuum :D ,dělá legraci a šikovně stránku upravilo :D .Ale klobou dolů-upravil jsi tu stránku tak,že když by jsi ten článek nepřehnal,dost lidí by tomu odkazu věřila.Dodnes mám tu stránku uloženou a musím se vždy smát. :lol: :lol: :lol:
a mate ten clanek jeste nekde ? :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od Borek »

Článek mám,ale nejde mě sem vložit jako příloha.Asi to chce nějaký fígl. :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od Tringi »

Jak se zdá, tlačítko Hledat vpravo nahoře funguje, původní téma bylo: nova i60 - odhaleni
Článek stále funguje ...ale stejně by mě pořád zajímalo, jestli systém BFG je to co si myslím :P
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: o kom se píše...

Příspěvek od Engineer »

Ty voe, tak ten článok som prehliadol... :D fakt pecka, klobúk dole nad týmto kanadským žartikom :)

teraz tak rozmýšlam že či aj ja si dam brzdy na pravé predné a ľavé zadné koleso... Váha auta bude určo okolo 500kg aj so mnou :lol:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od Borek »

Ještě,že je tam napsáno,že dosahuje TÉMĚŘ úrovně Borkova Coupe-už jsem se zděsil :shock: ,že přijde do prodeje něco tak dobrého,jako mám v garáži. :lol: Pravda,ten paket z krokodýlí kůže(mám asi jen soc.verzi-vepřovku,či z které havěti ta kůže v Coupe je :( ) a hlavně přehrávač starých černých LP desek mě dost chybí-tam je vidět,že i60 bude používat i moderní a pokrokové technologie. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: o kom se píše...

Příspěvek od DEDe »

tak to je fakt narez to je suprove predelany :) jako joke je to supr a to chtelo i praci oprasknout tu stranku a upravit :) Me pobavila ta biomasa s hmotnosti jednoho kone 87 Kw :)))
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „Pokec“