casopis autoojetiny

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
spaly
*
Příspěvky: 18
Registrován: 09 lis 2008, 22:49

casopis autoojetiny

Příspěvek od spaly »

zdravim vsechny ...chci si koupit hyundai coupe 2002+ ve 2,0 a chttel jsem se o nem dozvedet vic a pokecat o tomhle aute...a zjistil jsme ze v zari nebo v srpnu byl v tomhle casaku velka recenze teto ojetiny:) no tak jsem se chtel zeptat na co si dat pozor a tak dale ....tak dejte vedet diky mozno i ICQ 260 986 299
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: casopis autoojetiny

Příspěvek od zdenek76 »

bylo to v čísle 7/2008. Z clkového hodnocení:
+ velmi sportovně naladěný podvozek
+ spolehlivost, rozumné náklady na údržbu a provoz
- chování a komfort na nerovnostech
- značně omezený prostor na zadních sedadlech (170 cm vysoká osoba má hlavu v rámu zadní výklopné haubny)
- čtyřválce neplní očekávání sportovního vozu (vadnou ve středních otáčkách)
- omezená torzní tuhost karoserie

závady:
- praskají svody výfuku
- hučící ložiska
- opotřebená synchronizace na druhém kvaltu

motory:
- 1.6, nebrat, slabý, nutno vytáčet, vysoká spotřeba
- 2.0, doporučujeme pro běžné ježdění, vadne ve středních otáčkách
- 2.7 V6 jediná jednotka zajišťující dynamikou hodnou sportovního vozu, nevýhodou nedotáčivost auta kvůli hmotnosti motoru
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: casopis autoojetiny

Příspěvek od black_sheep »

to zni jako docela adekvatni hodnoceni. Zapomneli zminit cenu, a bohatou vybavu, ktera vyvazi i ty nedostatky co autak ma :-)

musim rict ze autoOjetiny jak jsem nedavno napsal v jinem topicu, jako jedni z mala pisi dostatecne objetivne, resp. jeste jsem od nich necetl nejaky zvast. Docela by se hodil nejaky scan, sice to neni uplne koser, ale tezko uz si casopis koupim, coz je skoda ze jsem si toho nevsiml :(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: casopis autoojetiny

Příspěvek od zdenek76 »

výhledově cca březen 2009 bych měl otevírat malej kamennej obchod pro korejské vozy, tam budou všechna čísla Autoojetin k dispozici na čtení, takže až to bude aktuální hodím sem info a můžete se stavit na kafíčko a počíst
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: casopis autoojetiny

Příspěvek od black_sheep »

:mrgreen: predpokladam ze to bude na druhym konci republiky.. :) to by se mi to kaficko cece vyplatilo :-) nechces se prestehovat nez to otevres? idealne ceska lipa, liberec.. :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: casopis autoojetiny

Příspěvek od black_sheep »

ikdyz taky jsem tady hujerovi nabizel jestli se nechce nastehovat do lipy a nakonec jezdim s coupatkem k nemu :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: casopis autoojetiny

Příspěvek od Borek »

Spaly-napíšu to krátce.Tiburona jsem kupoval jako nové auto a jen jezdím,jezdím,jezdím........Bez závad,bez výhrad.Šlape bez jedinné chybičky-ťuk.ťuk. :wink:
Zdeneku,když tam budeš mít všechna čísla toho časáku,tak to jen tak brzy nepřečtu :oops: .To bude chtít k tomu kafíčku snídaničku,obídek a večeřičku. :lol: Se spojlerem od tebe jsem spokojený a rád se přijedu mrknout k tobě do obchodu(neboj,šnicle si přivezu :D ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: casopis autoojetiny

Příspěvek od DEDe »

spaly píše:zdravim vsechny ...chci si koupit hyundai coupe 2002+ ve 2,0 a chttel jsem se o nem dozvedet vic a pokecat o tomhle aute...a zjistil jsme ze v zari nebo v srpnu byl v tomhle casaku velka recenze teto ojetiny:) no tak jsem se chtel zeptat na co si dat pozor a tak dale ....tak dejte vedet diky mozno i ICQ 260 986 299

Dnes sem vytvoril svou minirecenzi odkaz mam dole v podpisu a tusim tam jsou jeste dalsi 3 coupe recenzovane tak mrkni i tam :wink:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“