plechace

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

plechace

Příspěvek od delphino »

menite na zimu kola? me se totiz moc nechce, teda spis ted nemam penez nazbyt,tak premyslim, kde usetrit, i kdyz jsou plechace otazkou jen cca dvou tisic, je to opravdu nutne, teda nekdo mi rikal,ze mu to tech elektronu jen neco v servisu strcily..vazne se znici litaky tim presazenim a zimou: /?
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: plechace

Příspěvek od mirpie »

tak nemyslim si, že by časté přezouvání na jednu sadu kol by byla životnostně kritická pro ta kola. Záleží na mechanikovi, co to dělá. Byl jsem v jednom servisu a tam s koly zacházely strašně. Pustit to na zem z metrové výšky na hranu nebyl problém.. Samozřejmě mít další sadu kol je velká výhoda. Nasadíš na to nejlépe nové zimní pneu a do servisu 4roky nemusíš, no nemusíš, po letní sezoně by to chtělo minimálně na převážení, totéž s letními.
Navíc pak tak často neplatíš za ten čas v pneuservisu.. A plecháče fakt nejsou až tak velká investice.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: plechace

Příspěvek od DEDe »

no ja shanel plechace ale chtel sem aspon 16 tky a nejak se nedarilo je sehnat a kdyz sem koukal ze novy stojej 1700 jeden tak sem nakonec dal stejne elektrony. Navic prej nektery maj dobrou upravu i na zimu a prej se to zase tak neponici. Ja osobne spoleham na zimu v brne takze jen obcasna brecka a tim to hasne. Nehlede na to ze nakonec ty zimni elektrony co sem tam dal vypadaj o dost lip nez ty letni 17 tky :D Ale davat za to ty prachy se mi krute moc nechtelo.
Ostatne i zimni pneu sou drahe a kupovat nejake hodne levne to je pak otazka na kolik splni ucel zimnich pneu - je to darda no skoda penez.

Vcera sem cetl clanek ze v anglii temer nikdo ani nevi ze existuje neco jako zimni pneu :) a kdyz si je nekdo chce dat tak prej to objednavaj slozite a trva to treba 3 tydny nez by mu to vubec nekdo udelal :) Ja prezul protoze se 3x do roka vydam do hor a tam to opravdu nejde a hlavne je to nebezpecne a zivota si stale jeste cenim nez penez.

Mit auto jen na brno tak bych snad taky ani neprezouval- takze zalezi kde chces jezdit.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: plechace

Příspěvek od delphino »

mno ja je nakonec mam, pac jsem kupoval zimni vcera on je mel rovnou na plechacich. ale ted me jebnul jeden problem, dneska jsem jel na technickou a neprosel jsem,protoze mam v technicaku R15 205 a ja mam letni a ted i zimni R15 205, nevim,proc je to tak vaznej rozdil, ale moje chyba, nevsiml jsem si, ted abych snahel naky kola na puceni ci zkusil jinou technickou, kde by se to dalo ,,dohodnout"..
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: plechace

Příspěvek od mirpie »

tak z tvého příspěvku trochu nechápu..když jsi napsal, že máš v TP 205/50 15 a kola taky 205 R15. Nebo máš jiný profil?
No, zkusil bych jinou stanici STK, protože já mám v TP napsanej rozměr lantry 195/60 14 a na STK jsem přijel na letních 205/50 15 a nikomu to nevadilo....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: plechace

Příspěvek od delphino »

preklep jsem se, v technicaku mam R15 205 a prijel jsem na R15 195. jj planuju jet do nejake mensi statnice.
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Ľuboš
*
Příspěvky: 38
Registrován: 30 bře 2008, 16:40
Bydliště: Pieštany

Re: plechace

Příspěvek od Ľuboš »

Ja tam prodavam nejaky kola plech aj alu a mam aj pneu koukni na Co zustalo v garazi sekce prodej Cao a dodatek primo s nabidky Upresneni litaky sou velikost 15 primo z Hyu Coupe Cena dohodou dale rezerva plechac jako nova Hyu Coupe 96-98 rozmer 15" pneu 205x50x15 Continental Dohoda Fotecky pres muj e mail Napiste a ja to zaslu Dikec LEVNE LEVNE nabidnete
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: plechace

Příspěvek od mirpie »

o dva příspěvky výše psal, že už je koupil
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Ľuboš
*
Příspěvky: 38
Registrován: 30 bře 2008, 16:40
Bydliště: Pieštany

Re: plechace

Příspěvek od Ľuboš »

Tu nabidku na kola sem napsal aj pro dalši zajemce !!!! Klidne piste fotku zaslu Kola se toči a mneni porad . Rafek mužes pokrivit v zlomku sekund................
Odpovědět

Zpět na „COUPE“