zhasinajici auto

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

zhasinajici auto

Příspěvek od g-test »

Vyskytl se mi na aute error.Popisu to tak jak se to deje...Nastartuju svoji Lantricku,neco najezdim ale pak nastane problem kdyz vypnu motor.Cele auto zhasne a autoradio jen problikava.Pokud vytahnu klicek ze zapalovani a znovu strcim a otocim do polohy zapnuto nic se nedeje...Proste nejde nikam stava ale central funguje (relk bych ze je to asi tim ze je napajen od baterie...).Az pri nahodnem otevreni dveri to vsechno zase naskocilo.Takze ted kdyz se mi to stane,musim otevrit dvere a elektrika zase naskoci...Bud je neco se spinaci skrinkou nebo nekde blbne ukostreni,teda dle meho laickeho nazoru.A jeste jedna drobnost,pokud neni auto zahraty stava se ze pri pridani plynu se auto nejdriv jakoby zabori a az po chvily zareaguje...Tak co na to mi drazi kolegove?
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: zhasinajici auto

Příspěvek od ivan »

g-test píše:Vyskytl se mi na aute error.Popisu to tak jak se to deje...Nastartuju svoji Lantricku,neco najezdim ale pak nastane problem kdyz vypnu motor.Cele auto zhasne a autoradio jen problikava.Pokud vytahnu klicek ze zapalovani a znovu strcim a otocim do polohy zapnuto nic se nedeje...Proste nejde nikam stava ale central funguje (relk bych ze je to asi tim ze je napajen od baterie...).Az pri nahodnem otevreni dveri to vsechno zase naskocilo.Takze ted kdyz se mi to stane,musim otevrit dvere a elektrika zase naskoci...Bud je neco se spinaci skrinkou nebo nekde blbne ukostreni,teda dle meho laickeho nazoru.A jeste jedna drobnost,pokud neni auto zahraty stava se ze pri pridani plynu se auto nejdriv jakoby zabori a az po chvily zareaguje...Tak co na to mi drazi kolegove?
Hmm!!Tady rada drahá,ale vzhledem k tomu,že při otevření dveří,což znamená,že bočník Ti spustí elektriku,tak bych zkontroloval kontakty na
baterce,dále proběhl všechny pojistky a očistil,stává se,že v zimním období oxidují a pak špatně pouštějí proud!!A taky hlavně z kontrolovat a
očistit hlavní plusový kabel!!!Samozřejmě,že i relátka a všechny!!
Ten kabel je připojen na autobaterii,pak ke startéru a končí u alternátoru!!
Zkontrolovat a očistit!!!Anebo Ti opravdu blbne spínačka!! :cry: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

JO diky...to me taky napadlo,holt ty zmeny teplot asi autickum moc nesedi.Akorat nevim kdy se na to vrhnu,s pritelkyni se ted stehujem do novyho bytu,k tomu prace a jeste k tomu shanim jinou praci (slibne prubeh mam u autobenex...) tkaze na nejaky hrabani se v aute neni zrovna cas...Chjo,doufam ze to jeste chvily vydrzi.
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

g-test píše:JO diky...to me taky napadlo,holt ty zmeny teplot asi autickum moc nesedi.Akorat nevim kdy se na to vrhnu,s pritelkyni se ted stehujem do novyho bytu,k tomu prace a jeste k tomu shanim jinou praci (slibne prubeh mam u autobenex...) tkaze na nejaky hrabani se v aute neni zrovna cas...Chjo,doufam ze to jeste chvily vydrzi.
Tak to Ti vůbec nezávidím a to budeš dělat dýlera autodílů nebo co?? :o
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Rozvoz-prodej-pece o stavajici klienty.
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

g-test píše:Rozvoz-prodej-pece o stavajici klienty.
Práce je to dobrá,hlavně se podívej na Své auto a mrazy mají pokračovat
prý dál!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Mozna v sobotu by to slo...A co to "utapeni".Sice se to nestava nejak casto ale docela me to znervoznuje...Je to asi jako kdyz ve vetsi rychlosti vjedes do kaluze...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

g-test píše:Mozna v sobotu by to slo...A co to "utapeni".Sice se to nestava nejak casto ale docela me to znervoznuje...Je to asi jako kdyz ve vetsi rychlosti vjedes do kaluze...
Utápění nerozumím,co si mám podtím představit!! :cry:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Tak to reknu jinak...jedu a kdyz chci pridat plyn auto jakoby zabrzdi a az po male chvilce zareaguje a prida...Stava se to jen pri studenym motoru a jen nekdy...Kabely a svicky jsem jeste od koupe nemenil,ackoliv mi doma lezi...Neni cas...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

g-test píše:Tak to reknu jinak...jedu a kdyz chci pridat plyn auto jakoby zabrzdi a az po male chvilce zareaguje a prida...Stava se to jen pri studenym motoru a jen nekdy...Kabely a svicky jsem jeste od koupe nemenil,ackoliv mi doma lezi...Neni cas...
Ach,ták!! Sám sis odpověděl a ještě bych přidal vyměň palivový filtr!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Felotron

Příspěvek od Felotron »

to vypada, jako by se to prechlastavalo...
Diabol
*
Příspěvky: 24
Registrován: 28 lis 2005, 21:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Diabol »

Já jsem to pochopil tak, že když přidá plyn, tak auto hned neakceleruje, ale jakoby se naopak nejdříve přibrzdilo a teprve potom přidalo plyn.
Pokud je to ono, tak to může být třeba vstřikování a,nebo teplotní čidlo motoru - otci to tak dělalo na Oplu Corsa.
Měl jsem Hyundai Accent 1.3 12V, 3dv., r. v. 98-totálka 13. 2. 2006. Je mi ho moc líto :-(.
Od 10. 4. 2006 mám Fiat Punto 55S, 1.1, 5dv., r. v. 96-protiúčet-prosinec 2007-nyní mám Ford Fiesta 1.3, 51 kW, r. v. 04.
ALE otec má Hyundai i30, 1.4i CVVT :-)
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

No a krokovy moturek mi taky nejak nefunguje...vyndal jsem ho a napojil na zdroj nefachal...Skrtici klapka je zasekla a na volnobeh drzi 1000-1100 ot/min.A ten uz mam doma taktez...se fakt na to asi budu muset vrhnout.Palivovej filtr jsem menil,ackoliv nebylo potreba.
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Diabol píše:Já jsem to pochopil tak, že když přidá plyn, tak auto hned neakceleruje, ale jakoby se naopak nejdříve přibrzdilo a teprve potom přidalo plyn.
Pokud je to ono, tak to může být třeba vstřikování a,nebo teplotní čidlo motoru - otci to tak dělalo na Oplu Corsa.
Jo,to je presne popis situace...Jen nekdy a jen za studeneho motoru.
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Felotron píše:to vypada, jako by se to prechlastavalo...
Přechlastávat se to může jen v případě,že zapalovací svíčky a nebo zapal.kabely,dávaly špatnou jiskru!!!Čtyřbodový vstřikování se nedá přechlastat,maximálně Ti nespálený benzín bouchne v katalyzátoru!!!
Anebo zapalovací cívka mrazy jim nesvědčí!!A pak taky jednou dá a jednou ne!! A jak Ti to startuje g-test??? :o
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“