Nastartuje a hned chcipne

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

zlo.obr
*
Příspěvky: 33
Registrován: 09 lis 2008, 15:04

Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od zlo.obr »

Ahoj nemněl někdo stejný problém jako ja.Normalně jedu a najednou chcipnul motor a už nejde natočit.Jen na malou chvilku naskoči a zas chcipne.Nenapada vas čím to je.
diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
slavino
*
Příspěvky: 86
Registrován: 19 čer 2006, 13:11
Bydliště: prostejov

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od slavino »

skus vycistit palivovi filter,alebo kup novy,zalezi ake stare auto mas.
Lantra 93 - 1,8GT 16V 93KW, 127konikov
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od Seemann »

zlo.obr píše:Ahoj nemněl někdo stejný problém jako ja.Normalně jedu a najednou chcipnul motor a už nejde natočit.Jen na malou chvilku naskoči a zas chcipne.Nenapada vas čím to je.
diky

zkus polít teplotní čidlo vodou.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od mirpie »

nebo čidlo polohy klikové hřídele. Stejný problém měl myslim Erikozo na Coupé. za jízdy mu to chcíplo, pak to občas natočil, občas ne, popojel a zdechlo mu to zas...

Nebo pak vysypanej katalyzátor, ucpe výfuk a motor se udusí vlastními spalinami.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od LongStar »

tohle mel kamos na seatu a byla to ridici jednotka! prisel na to naky playboy v servicu vylil z ni vodu a rekl at koupi novou a je to heeeen heeen
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
zlo.obr
*
Příspěvky: 33
Registrován: 09 lis 2008, 15:04

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od zlo.obr »

takže to diagnostikovali a je to čerpadlo panové :( :cry: :(
ale servisak to neříkal zrovna stoprocentně.Tak uvídíme.Nemate někdo čerpadlo :D
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od black_sheep »

s tim bych neexperimentoval a koupil novy. kolem trojky myslim stavalo. ty na scoupe odchazeli pomerne casto, ale me se to cca 70.000km na scoupeckach vyhnulo :mrgreen: jo ted uz vim proc, predchozi majitel rikal - ze ho menil :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od Seemann »

jako čerpado se mi to teda nezdá. A ani jsem neslyšel o tom, že by nějak často odcházely. Já se servisy a Scoupe nemám dobré zkušenosti. Přišlo mi, že vůbec neví co se skupáčema je a jen ti něco řeknou bez diagnostiky. Byl jsem u Hujera a software na každý typ hyundaie stojí mraky peněz. Ani bych se nedivil, kdyby soft neměli a jen si tipnuli.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
zlo.obr
*
Příspěvky: 33
Registrován: 09 lis 2008, 15:04

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od zlo.obr »

no něco na tom bude.Sehnal jsem starší(čerpadlo) a pořad to nejede.tak nevím na diagnostice to mněly říkal a ukazuje to malej tlak.
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od Seemann »

jéhéééé! Já to říkal. Pokud jde o Scoupe, tak v servisech vědí kulový!
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od pener_jack »

Ma vliv nato chcipani kdyz slapes na plyn? (kdyz hodne pridas tak se to jakz takz drzi a dela to divny zvuky :d)
Za motorem v pravo je takovej cernej bazmek pripojenej ke karoserii a vedou do nej dve hadicky.
zkontroluj stav tech hadicek a zkontroluj ten bazmek (myslim ze je to - Purge control solenoid valve - muzes to najit v manualu).
kdyz je tahle vec spatne zapojena tak motor chcipa....
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
devils25
*
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2007, 14:16

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od devils25 »

zdar chlapi tak já měl stejnej problém nejdřív to poškubávalo pak škubalo pak i občas za jízdy chcíplo no a minulej víkend to chcíplo uplně a dělalo mi to co tobě nastartovalo a hned chcíplo tak mě musel tata odtahnout měnil sem spoustu věcí teplotní čidlo snímač kliky civku palec víčko rozdělovače snimač klapky no a furt nic no tak chyběli už jen 2 věci vaha vzduchu a řidici jednotka naštěstí se najdou lidi ktery umí poradit a pomoc timto chci moc a moc poděkovat uživateli SHELBY NR :D/ ktery mi tyhle 2 věci poslal na zkoušku no tak sem vyzkousel první tu vahu vzduchu no a stejnej problém no tak po dobití a vyndaní jednotky sem jí vyměnil no a auto nastartovalo na poprvý takže mam jinou řídící jednotku a jezdím akorát to ještě není ono tak se chci zeptat jestli nevíte co to muže byt jedu normalne ale pustim plyn tak je to jak kdybych pustil motorovou brzdu auto ma divnej zvuk a víc brzdí motorem a nebo když vyřadim třeba z 3000ot/min tak strašně rychle padnou otačky na 1000ot/min nikdo říka snímač klapky nikdo vaha vzduchu a nikdo at zkusim předstih tak nevim tak zatim
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od Yurii »

nemáš náhodou v LS jednotku z GT nebo obracene?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
devils25
*
Příspěvky: 29
Registrován: 17 led 2007, 14:16

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od devils25 »

ne nemam kamo posilal mi ji z ls nevim no zkusim ten snímač klapky už mam jinej a nebo ještě co ten egr ventil ten valeček co hlídá muže to bejt tim a nebo váha ale tu když odpojim tak auto chcípne tak poradte zatim. :hyu:
zlo.obr
*
Příspěvky: 33
Registrován: 09 lis 2008, 15:04

Re: Nastartuje a hned chcipne

Příspěvek od zlo.obr »

Ahoj.Tak čerpadlo to nebylo(hlavně že to mněli na diagn.). Vypada to na řídící jednotku :(



edit: jo muže mi někdo popsat (nebo foto poslat)kde přesně je ta řídící jednotka umístěna a jak to vypada.

diky
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“