Zdravím všechny majitele scoupé

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

Zdravím,
tak už jsem pár dní majitelem S-Coupé, a po chvíli brouzdání po netu jsem našel tohle fan-forum, a prostě jsem se musel přidat :)
Jinak Scoupé to je r.v. 1993, GT Turbo, pokud by někdo náhodou chtěl tady foto, tak nějaký hodim.
Jediný co musim teď po koupi udělat je vyměnit pneu a udělat něco se stěračema (jsou zadřený), ale jinak auto jezdí zatím supr =)

Tak doufám že tu najdu dobré známé do budoucna i na nějakých srazech :D
J.D.

(pokud to do této kategorie nějak nepatří, tak prosím přesunout=))
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od Hardcam »

Cau cau...gratulace k turbu. Odkud jsi?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

Z chladného severu, z Liberce. Je odsud jeste nekdo?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od Seemann »

jasný, házej fotky!

Liberec je ok. To je ještě domestikovaná část republiky. :P
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

ahoj pane vitam te tu a obzvlast kdyz jsi z Liberce! tys koupil to cervene v autogarantu? svezes me?? :-) ja mel scoupe taky, dokonce dve! ted mam coupe - jo a bydlim v moskevsky. kde ty? nedam si sraz po novym roce? :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od Yurii »

Gratulace velika, tak preju at jezdi dyl nez to moje :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

Taak, první testovací fotky, omluvte kvalitu, mobil ani nemel cas zaostrit jak rychle sem to fotil :D

Jinak na aute se chci hodne vyblbnout, zacinam pomalu interierem a pak se uvidi =)
Akorat vcera me trochu vyvedla z miry skutecnost, ze kdyz jsem chtel poprve pouzit ostrikovace (doted jsem nejak neupiral pozornost timto smerem), tak nefungovaly, a po prohledani dutiny motorni jsem zjistil, ze ostrikovace proste nejsou :?: :!:
Proste nadobka, motorek, chybej :D (to me nejak nenapadlo ani kontrolovat pri koupi :D)

Jo a jinak rad poznam dalsi Hyundaice z liberce :D Ten sraz se nejak dohodne =)
A nebylo nahodou jedno scoupe, co jsem zahledl ve vratislavicich, cerveny, taky tvoje?
Jinak je to z autogarantu, koupil jsem dobre, nebo ne? =)
Přílohy
30122008946.jpg
30122008946.jpg (109.75 KiB) Zobrazeno 2482 x
30122008944.jpg
(135.24 KiB) Staženo 602 x
30122008943.jpg
30122008943.jpg (115.16 KiB) Zobrazeno 2481 x
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od shotik »

okamzite na to dej hliniky ktery zarovnaji lem a hranu kola:)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od mirpie »

a pokud ne, tak aspon sundej ty poklice...To jsem udělal jako první, co jsem opustil brány autobazaru s Coupé na plechách. Prostě nesnáším poklice a považuji to za tuzing, ale to je jen můj názor a jen můj problém :-)

Jinak takhle na pohled vypadá docela dobře. Každopádně ty ostřikovače jsou dost zarážející.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od shotik »

to neni zarazejici . proste strelba na predek . odnesla to kapota tudiz nikde nenatahoval ani hadicky trbe a nadobka je v narazniku :))))

jen nevim proc nekdo tahal ven motorek . ten je pod sklem skoro
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od Shelby_nr »

shotik píše:to neni zarazejici . proste strelba na predek . odnesla to kapota tudiz nikde nenatahoval ani hadicky trbe a nadobka je v narazniku :))))

jen nevim proc nekdo tahal ven motorek . ten je pod sklem skoro
nadobka s motorcekom je hned za nazaraznikom a nie pod sklom , tak ked tam nahodou bol naraz rovno do tej strany kde je nadobka tak odrovnal aj motorcek
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

ja jsem ho bohuzel nevidel nazivo, jen z fotek to znam z inzeratu. chtel jsem tam jet dlouho na kukandu, ale nebyl cas :( tak se rad nekde setkam - po scoupe se mi styska. to cervene na dvore ve vrataku jsem taky videl, dokonce jsem se jednou odvazil do toho dvora vjet, a nechat za steracem listek. bohuzel zadna odpoved. :(

taky byvalo jedno a jeste obcas ve dvore byva - cervene scoupecko u delty na fügnerce. a pak po liberci jezdi takovy treti, ktery melo vzadu nalepeny 2.8V6 a e bylo bez turba. melo delany zadni lemy. vsecky cerveny. ale to treti jmenovany uz jsem dlouho nevidel. ted spis vidam nejakyho mladocha v cernym scoupe, podle zvuku bez turba. tuhle jsem sel kolem auta asi metr, stal na krizovatce ale takovy blby se clovek moc do reci neda :lol:

moje bylo po laku, taky cerveny - 14" lity a snizeny, vsecko jsem nechaval original = tuning nemam rad. Ale uz v liberci nebylo vic jak rok a pul, to jsem ho totiz prodal.:(
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od -JxD- »

No tak jsem ted prave prijel z toho bazaru, a teda stalo se to, co jsem necekal =)

Docela bez reci mi rekli servis, kam si mam dojet, a oni mi tam dodelaj zdarma jak ostrikovani, tak sterace, ktery byly zadreny, tak alternator, kterej tam byl pridelanej jaksi fanfarove....

Uz jsem se desil ze budu hned v prvnich chvilich platit nemale penize, ale ono ne :D

cerna_ovce:
Ja videl jen toho jednoho ve vrataku, jen jednou co sem jel kolem, tak hezky tam stalo...ale nemenil bych, tamto nevypadalo tak dobre a neni to turbo :D:D
A proc ses rozhodl prodat? (btw neni to tvoje scoupe to co jsem si koupil ja ted, jen s jinyma kolama? :D - jen ses nezminoval jestli to bylo s turbem, nebo bez, ale soudim ze asi bez?)

EdiT: jo a ty kola planuju, s temahle jen ted preckam tu zimu, a pak na jaro hned hlinik...
Nemel nikdo z vas nejaky problemy s technicakem a kolama mimochodem? v techn. mam 13´, a tak ty 14 nebo 15 jsem chtel dat....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

bylo bez vrtule :-) prohani se vesele po ostrave a pry se ma dobre. dal jsem ho dopucu, pak si ho uzival.. slo z domu pac jsem si spocital ze pri mem rocnim najezdu uz bych ho za chvili utahal tak jsem sel do novejsiho :lol: a taky coupe uz toho najelo. no tak jsme si s pritelkyni poridili lantru, aby se setrilo coupe - protoze dalsi takovy "vyhodny" prodej uz delat nebudu to by me zruinovalo :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Zdravím všechny majitele scoupé

Příspěvek od black_sheep »

jinak autogarant je jeden z nejserioznejsich bazaru co jsem kdy videl. doporucuju taky. auto pro sebe jsem tam nikdy nekoupil jeste ale par jsem jich pro zname vybiral, projel a prip. i koupil :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“