Webasto

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Markus
*
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2008, 15:08

Webasto

Příspěvek od Markus »

Aky mate nazor/skusenosti na vyhrievaci system Webasto? Ponuka to oficialne Hyundai na svoje webstranke...
Nieco o tom pisu tu: http://www.hyundai.sk/download/prisluse ... nitrek.pdf
Kolko to stoji, ake su plusy a minusy, vedia to namontovat v autorizovanych servisoch-za aku dobu?

Nedavno niekde hlasili ze je priestupok ak niekto stoji na parkovisku a rozmrazuje si okna so spustenym motorom... a zevraj taketo systemy (aj ked su drahe...) su riesenim - predohreju auto (okna) este pred jazdou...
Reklama
 

Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: Webasto

Příspěvek od Dan4975 »

Známému to montovali v Olomouci v Hyundai ale do Santa Fe. Je to určitě super věc ,má to dálkové ovládání velikosti přívěsku na klíče s displejem,kde si to múžeš spustit na dálku a nastavit teplotu jakou chceš. Bohužel nevím jestli to vůbec vleze do i30. Viděl jsem jak to montovali a je to dost velká krabice.
Jinak doplatek za byl i montáží něco kolem 20,000,-, V i30 je v motorovém prostoru málo místa ,tak nevím........
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Webasto

Příspěvek od kowalski1410 »

chlapi vlézt by se to tam mělo,jinak tady máte oficiální cenik http://www.webasto.cz/ceniky/cz/cenik_t ... 008_09.pdf...můj názor je ,že určitě je to perfektní vychytávka,ale za ty prachy :? ...raději zůstanu u škrabky za 45 kč :roll:

jinak řídící jednotky webasto vyrábíme u nás ve fabrice :D
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Webasto

Příspěvek od matysekul »

To už je docela dost.Kdyby to stálo míň,uvažoval bych.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: Webasto

Příspěvek od Dan4975 »

Včera si známý dovezl z Německa nezávislé topení. Koupil to na vrakovišti, původně to bylo ve Felicii z Dánska. Dal za to necelých 250 EUR .Je to univerzální typ a prý se to dá namontovat do jakéhokoliv auta. Bude to montovat do Golfu 4.
Prý se to tam dá sehnat poměrně snadno a němci dávají půl roku garanci na funkčnost zařízení.
To jen tak na okraj jako alternativa k novým zařízením. :D
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Webasto

Příspěvek od zdenek76 »

Dan4975 píše:Včera si známý dovezl z Německa nezávislé topení. Koupil to na vrakovišti, původně to bylo ve Felicii z Dánska. Dal za to necelých 250 EUR .Je to univerzální typ a prý se to dá namontovat do jakéhokoliv auta. Bude to montovat do Golfu 4.
Prý se to tam dá sehnat poměrně snadno a němci dávají půl roku garanci na funkčnost zařízení.
To jen tak na okraj jako alternativa k novým zařízením. :D
asi tak, dá se použité koupit i na německé eBay za pěkný peníze
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Markus
*
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2008, 15:08

Re: Webasto

Příspěvek od Markus »

Zaujimave!!
Ale kto to namontuje? Neporusi pri tom zaruku? :roll:
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: Webasto

Příspěvek od Dan4975 »

Nejsem si jistý ale na záruku by to vliv mít nemělo. Není tam nic co by nějak dramaticky zasahovalo do systému vozu. Navíc to montují přímo v autorizovaných servisech. Je tam pouze přívod napájení a napojení na ventilaci.
Zkusil bych zavolat třeba do Hyundai Olomouc Hejčínská ..... tam to montují přímo do nových aut, tak by mohli poradit.
Markus
*
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2008, 15:08

Re: Webasto

Příspěvek od Markus »

diky!
az na to ze v autorizovanych servisoch za to vezmu 2x viac penazi...
Uživatelský avatar
Matrix44
**
Příspěvky: 291
Registrován: 01 led 2009, 14:59
Bydliště: Košice

Re: Webasto

Příspěvek od Matrix44 »

do i30 sa to vojde urcite bez problemov, znamy to ma vo Fabii :wink:

Matrix44
Toyota RAV4 2.5 Plug-in Hybrid AWD Executive + JBL pack (XX/2024)
Hyundai Tucson 2.0 CRDi VGT 16V 4WD Premium (01/2009)
Hyundai i30 1.5 DPi Kombi Family + Smart Pack + NAV 10,25"(01/2024)
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Webasto

Příspěvek od laufas »

Dan4975 píše:Nejsem si jistý ale na záruku by to vliv mít nemělo. Není tam nic co by nějak dramaticky zasahovalo do systému vozu. Navíc to montují přímo v autorizovaných servisech. Je tam pouze přívod napájení a napojení na ventilaci.
Zkusil bych zavolat třeba do Hyundai Olomouc Hejčínská ..... tam to montují přímo do nových aut, tak by mohli poradit.
ooh jak vidim doporuceni na dealera v Olmiku, jezi se mi chlupy i na p...
i30 1.4 + kn, 12/2007
Dan4975
*
Příspěvky: 50
Registrován: 29 pro 2008, 09:20

Re: Webasto

Příspěvek od Dan4975 »

laufas píše:
Dan4975 píše:Nejsem si jistý ale na záruku by to vliv mít nemělo. Není tam nic co by nějak dramaticky zasahovalo do systému vozu. Navíc to montují přímo v autorizovaných servisech. Je tam pouze přívod napájení a napojení na ventilaci.
Zkusil bych zavolat třeba do Hyundai Olomouc Hejčínská ..... tam to montují přímo do nových aut, tak by mohli poradit.
ooh jak vidim doporuceni na dealera v Olmiku, jezi se mi chlupy i na p...
No , jeden z prodejců je můj kámoš a zatím mi vždycky ve všem vyhověli, ale někdo může mít samozřejmě jiný názor. [-X
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Webasto

Příspěvek od laufas »

Dan4975 píše:
laufas píše:
Dan4975 píše:Nejsem si jistý ale na záruku by to vliv mít nemělo. Není tam nic co by nějak dramaticky zasahovalo do systému vozu. Navíc to montují přímo v autorizovaných servisech. Je tam pouze přívod napájení a napojení na ventilaci.
Zkusil bych zavolat třeba do Hyundai Olomouc Hejčínská ..... tam to montují přímo do nových aut, tak by mohli poradit.
ooh jak vidim doporuceni na dealera v Olmiku, jezi se mi chlupy i na p...
No , jeden z prodejců je můj kámoš a zatím mi vždycky ve všem vyhověli, ale někdo může mít samozřejmě jiný názor. [-X
kdyz uvidi nalepku hclub zmeni pristup? :-k :mrgreen:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“