odvarenej motorek odstrikovacu

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

odvarenej motorek odstrikovacu

Příspěvek od DEDe »

Tak chlapi jdu se pochlubit za vlastni blbost :)) ale treba to nekomu pomuze aby neudelal to stejny.

Jelikoz zacali mrazy a dlouho sem nedolival kapalinu do ostrikovacu a uz sem pocital ze je temer prazdna,tak sem vytahl zimni smes a naredil ostrikovace tak na -15 stupnu tipuju. Ale prislo jedno z tech ran jak bylo cca -10 a ostrikovace nestrikali rikam si sakra zaprasene sklo tak vytahnu kapalinu -40 a doleju jeste tak prez pul litru a rikam si to musi byt v pohode uz. Tak jedu 10 km a zkousim ostrikovace a porad nic. pak si uvedomim ze to bych delat nemel i kdyz sem si rikal ze pokud je to zamrzle nemuze to byt moc a musi to kazdou chvili jit ale neslo. Zacala me chytat myslenka ze sem na to nemel hrabat abych nepodelal motorek a ejhle bylo pozde :)

Vcera sem jel do servisu autorizovanyho v brne kupodivu sem mohl i do dilny a borec oddelal kolo a pak sem videl cim to je. No muj predpoklad ze zbytek kapaliny co tam zbyl se smycha byl bohuzel dost mylny na spodku zbyla kapalina letni a zimni modra se drzela pekne nahore takze i kdyz sem pomer lil dobre proste se nesmychali se zbytkem letni a motorek tak zamrzl a ja ho zrejme pak uvaril tim ze sem to zkousel za mrazu. Dobry ponauceni pro me

Bohuzel u coupe je motorek jen jeden dvosmernej dopredu i dozadu a prej by se asi jinej shanel blbe tak original 1500,- +300,- prace tak sem si zaplatil za vlastni blbost. Resit ostrikovace chtelo hned pac bez nich je to pruda tak sem se nepokousel to shanet nekde levneji.

tak ted uz vim ze letni vystikat uplne nebo hlavne nehrabat na ostrikovani kdyz je zamrzly coz asi vsichni vite jen me to doslo ponekud pozde :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: odvarenej motorek odstrikovacu

Příspěvek od black_sheep »

jojo tohle se mi presne stalo se zadnim letos kdyz uhodili prvni mrazy :lol: nastesti hned druhy den bylo krasne slunicko tak jsem to postavil na nej a pockal az to rozmrzne a pak strikal jak divej :) ale taky mi to nedalo a parkrat jsem to zkusil jestli uz to rozmrzlo nebo ne-e :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Re: odvarenej motorek odstrikovacu

Příspěvek od Bruno »

Dede pocem!!! K čemu jsou dobré na autě odstřikovače :lol:
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: odvarenej motorek odstrikovacu

Příspěvek od DEDe »

Bruno píše:Dede pocem!!! K čemu jsou dobré na autě odstřikovače :lol:
vidis toho sem si ani nevsiml :)) tak nekdo bodrel jen ostrikava a me to kropi tolik ze odstrikavam no :mrgreen: :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: odvarenej motorek odstrikovacu

Příspěvek od Borek »

No,teď,co jsi zničil čerpadýlko,už nemáš ani ty "odstřikovače",teď máš "ucvrkávače". :mrgreen: Dej nové čerpadlo a můžeš si zase v autě občas "odstříknout". [-o< :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: odvarenej motorek odstrikovacu

Příspěvek od black_sheep »

na tohle jsem uz rezignoval pac to jsou jednou odstrikovace, pak zase zlobi "striky" (asi skotsky), nebo to je silenblok, auto ma systemy jako airback, erbeg apod :lol:

dulezity je, ze se pochopime a ja nekdy nasekam taky takovy hrubky ze se pak nestacim divit ze jsem to psal ja ](*,)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“