idiot za prd-lí s dálkovejma

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od zahyx »

tak si to valil v devet vecer z trhove kamenice do pardubic a za chrudimi me dohnal nejakej WV golf a sviti celou dobu dálkovejma a byl cca od mého zadku auta max 2m (asi mi chtel vylizat.... :lol: ) na proti jeli auta takze nemohl predjet a na nej kazdé protijedouci auto zablikalo, on ignoroval i já jsem zkousel zadnima mlhovkama, bohuzel neuspesne, tak jsem jel pri krajnici, asi si dokazete predstavit jake to je :) protijedouci auta nahodou uz nejeli a blizili jsme se ke svetelne krizovatce , dotycny za mnou zacal predjizdet bez ukazani smeru jizdy, pres plnou a zebru, je tam pravotociva zatacka za semaforama takze neni videt co se tam deje a nahle vyjelo auto ze zatacky on vte dobe byl vedle me a ja skoro na svodidlech div jsem neskrtal o ne, kdybych se mu neuhmul tak nevim co by se delo, musim zaklepat na drevo... predjel me jentak tak, sice nachapu co to bylo za idiota, ci silence kterej ukradl auto, takhle ryskovat a ohrozovat provoz na komunikaci jsem jeste nezazil a ani uz nechci zazit mel jsem opravdu, ale odravdu strach.
doufam ze Vam to nevadi za podeleni se o nepekny zazitek a zalozeni noveho prispevku :wink: a zamyslet se nad tim co se vsechno deje kolem nas na silnicich
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Tringi »

Jsem si doteď myslel, že to naschvál dělají jen mně, protože mám takové auto jaké mám, ale nenechám se (tak snadno) vyhecovat k závodění aby mi to mohli nandat. Dálkové jsou už jen taková třešnička na dortu, stačí to zavěšení za prdelí. Hlavně teď v zimě, když je břečka nebo poprašek, tak se mi stává, že mě velice zvolna dojedou, zavěsí se mi dva metry za prdel, ale předjet už asi mají strach, tak mě jenom "tlačí". Nevím teda jestli by je těch pár km/h vytrhlo, třeba jo, ale přece nepojedu víc, než na kolik se v danou chvíli cítím, a neohrozím nás oba (když jedou tak těsně). Přesně tak jsem si předloňskou zimu rozbil Favorita.
Mám zvláštní zkušenost. Zatím mě téměř vždy ohrozily auta jedoucí předpisovou rychlostí nebo pomaleji. Kamion se rozhodl předjíždět ve chvíli kdy jsem ho předjížděl já; předjížděný vůz v úseku kde se griluje dorovnal mou rychlost (přičemž předtím jel o cca 20 km/h pomaleji) a když jsem teda zpomalil a chtěl se zařadit za něj (abych pustil ty co na pokuty mají), tak zase zpomaloval i on, a podobně. Pokud mě zatím ohrozilo rychle jedoucí vozidlo, tak to byly dodávky s polskými značkami jedoucí 90 km/h po městě.

A co se týče světel, tak určitě jste si všimli, že řidiči Fóbií mají regulaci výšky světlometů určitě nějak důmyslně schovanou, nebo od výroby nefunguje, a všichni nejspíš vzadu vozí stokilový pytel brambor. Protože pokaždé v noci, když mě někdo z protisměru potkávačkama oslňuje, tak se potom při míjení odhalí Fóbie. Už jsem se i zaregistrovat na Škoda fóru, s tím že jim tam napíšu, ať si to všichni ku*va sklopí když něco vezou, ale pak mi došlo, že ti co umí používat internet asi umí používat i regulaci výšky světel. Problém bude v těch ostatních, a na ty můžu i blikat, a odpovědí je mi často akorát, že protijedoucí rozsvítí dálkové abych se jich nažral, a ti zvlášť vypečení mě při míjení ještě vytroubí.

Přesto se pořád rád jezdím projet i bezdůvodně, abych se odreágoval, abych byl sám, abych si pustil oblíbenou muziku nahlas a bez keců 8)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Bolo »

Uplně souhlasím s těm blbcema za fobiema.Co jedu tak stačí jen trošku naložena fobie a už svítí kilometr před sebe,je to hnus.A člověk co jede před ní buď zpomalí nebo zrychlí,j se necham předjed a pak mu to trchu škodolibě vrátím
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Mexican »

Tringi & zahyx kombinacia elektricky spustenych spatnych zdrkadiel a drsne svietenie zadnymi hmlovkami po par 100 metroch nauci kazdeho blba, ze meter za naraznikom sa nejazdi.. ked si zacne drzat vzdialenost (tych oblicgatnych 10 metrov) hmlovky zhasnem a podakujem smerovkami. Prosti notorickym osvetlovacom bohuzial nic nefunguje.. :oops:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od hlobilp »

resim to tak, ze zbrzdim a klidne zastavim auto... a pokud se rozjedu a sviti dal.. zastavim a cekam az me predjede a ma je tam taky.... zrovna nedavno jsem pri ceste do Pardubic zastavil a chvili pockal az je zhasnul......
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Tringi »

Mlhovku mám vzadu jen jednu a hodně nízko (pod značkou), zkusil jsem ji jen jednou a zůstala bez reakce :? Takže jsem poděkovat ani neměl možnost. Ani mě to nenapadlo, ale teď bych (nejen trochu provokativně) zablikal.

To zastavení jsem ještě nezkoušel a obvykle, tam kde na mě takhle někdo svítí, by to ani nebylo bezpečné. Přibrzdím rád, s tím nemám problém. Když mě někdo předjíždí a příliš mu to nejde, tak taky přibrzdím, proč by ne. Ale zkušenost mám tu, že když přibrzdím kvůli tomu, že se na mě někdo lepí, nebo aby mě někdo bezpečně předjel (protože já jedu 120 km/h a oni MUSÍ jet 122 km/h), tak se vzápětí zařadí přede mě a pustí nohu z plynu. Naštěstí to dvoulitr pod kapotou většinou vyřeší a tyhle exotické řidiče nechám za sebou ...ale co mám dělat když to nechci pořád jen hnát?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od matysekul »

@Zahyx:Něco podobného se mi stalo na podzim.Sice mně nikdo neoslnil,ale p....í bych mohl cvakat 6ku drát.Jedu do Znojma na návštěvu.Jestli to tam někdo znáte,tak od kasárenské(poslední před ZN)křižovatky je to až do ZN hezky z kopce a široko daleko vidět.Tak to tak hezky rozjedu.Naproti mně kamion a za ním kolona aut.Když už jsem kousek od toho kamionu,tak zpoza něj vyjel debil s Fóbií.Ne že by vystrčil čumák a mrknul se,ale natvrdo začal předjíždět.Nestačil jsem udělat ani he a ani zařvat na ženu.Jen jsem brzdil a uhýbal ke svodidlům.Tak blízko svodidel jsem nikdy nejel.Borec v tý Fóbii měl taky hezky vytřeštěný voči.

A pokud se mi někdo lepí na prdel.Tak mu párkrát rozsvítím brzdovky a většinou je to brzy přejde.Stačí rozsvítit,ani nemusíš brzdit.A když je to ve stovce a ten člověk má aspoň trochu pudu sebezáchovy,tak moc blízko nepojede.A když je to opravdu hrdina,tak mu přibrzdím.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od hlobilp »

Tringi: Samo, ze mu to nemuzes natvrdo zatlapnout, ale hezky v klidu zacit brzdit.... ale je zajimave, ze to funguje.
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od zahyx »

jo ty fobie jsou proslune oslnovanim, kdyby tam meli tu zeleznou cepku pred halogenem potkavacek tak by 100% neoslnovali,


ja uz jen cekal co ten blbec bude delat, mozna kdybych spomalil tak ho mam v blataku
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Yurii »

Zase je hlavnim hrdinou prvního story GOLF. Az bude zprovoznenej skupac, budu tyhle hovada bezpodminecne trestat na silnici i mimo ni. S autama co mi nepatri to riskovat nechci. :mrgreen:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od zahyx »

Yurii píše:Zase je hlavnim hrdinou prvního story GOLF. Az bude zprovoznenej skupac, budu tyhle hovada bezpodminecne trestat na silnici i mimo ni. S autama co mi nepatri to riskovat nechci. :mrgreen:
co mas skumacem,
a jeky mas nahradni
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Yurii »

Skupac je uz trictvrte roku totalne dead a ceka jenom na prehozeni motoru z myho druhyho auta. No a nahradnima jezdim fabii, nebo Fiatem Doblo, nebo felckou 1,9D pickupem 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Václav Jelínek
*
Příspěvky: 75
Registrován: 25 srp 2008, 21:54
Bydliště: Praha 9 H. Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Václav Jelínek »

Taky nesnášim ty blby co oslňujou nedávno sem potka blba s fábijí kterejna si tak 1,5 km úseku jel proti mě se zaplejma dálkovkama a až těsně umě je vypnul a svítily mu jenom parkovačky a to to bylona poměrně úzké silnici a v lese, nepchopym tu logiku než bysy vyměnil žárovky tak rači ohrožuje hromadu lidí oslňováním. A ty cvoky co se lepěj na prdel a eště oslňujou tak prošlápnu brzdu dyž to nepomůže ta prostě zpomaluju dokud se nepřestane lepit na zadek a dyž jeto hrdina co se odvážípředject tak tam ty dálkovky má taky aby věděl jaký to je a schválně přidám a jedu tak 5m zanim.
Lantra 1,8GT 16v r.v.93
Scoupe 1,5LS r.v.93 Prodáno
Škoda 120GLS r.v.85
Chevrolet Camaro 5,0 Z28 r.v. 1990
Galloper 2,5 73kw r.v. 1999
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od Limitz »

tak na tom že fóbie strašně oslňujou se shodnem všichni :) taky za mnou jel jeden frajer nalepený na prdeli a ještě svítil dálkovýma tak jsem spomalil, ale on mě jaksi nehodlal předjet asi mu to dělalo dobře, jak sem dojel do města tak sem zastavil na červenou na semaforu a zůstal tam stát i na zelenou a jak blikla oranžová sem na to dupl nechal toho blba stát na křižovatce =D>
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: idiot za prd-lí s dálkovejma

Příspěvek od zahyx »

Limitz píše:tak na tom že fóbie strašně oslňujou se shodnem všichni :) taky za mnou jel jeden frajer nalepený na prdeli a ještě svítil dálkovýma tak jsem spomalil, ale on mě jaksi nehodlal předjet asi mu to dělalo dobře, jak sem dojel do města tak sem zastavil na červenou na semaforu a zůstal tam stát i na zelenou a jak blikla oranžová sem na to dupl nechal toho blba stát na křižovatce =D>
to by me zajimalo co si rakal :D/ ale udelal jsi to dobre:)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Odpovědět

Zpět na „Pokec“