Mám problém se startováním

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Jindra100
Příspěvky: 5
Registrován: 18 led 2009, 11:35

Mám problém se startováním

Příspěvek od Jindra100 »

Dobrý den,mám Hyundai S-kope, 1,5,1992 a zničeho nic mi nestartuje.Jen to při otočení klíčku cvaká a je slyšet jako by bzučení u nádrže a zhasínají kontrolky.Při zapnutí světel se kontrolky a světlo ztlumí.Můžete mi poradit čím by to mohlo být?A hlavně kde to najdu.Jsem jenom přece jen žena.Z toho jsem usoudila,že to bude asi čerpadlo,to co bzučí..Baterka byla v pořádku,nechala jsem ji nabít a změřit.Před tím jsem normálně nastartovala,dojela jsem na místo kam jsem chtěla a když jsem chtěla odjet,nenastartovala jsem.Ani přes startovací kabely.Když mě odtahovali,skoušel nastartovat,ale když povolil plyn,tak to zdechlo a říkal,že nedrží otáčky.Tak mi prosím poraďte.Děkuji moc
Reklama
 

alpina.b6
*
Příspěvky: 54
Registrován: 05 bře 2006, 13:25

Re: Mám problém se startováním

Příspěvek od alpina.b6 »

Odkud seš? Mam dily z celeho s-cupe krom řj, tak by to nebyl problem pospřehazovat a pojede. čerpadlo je o.k. když bzučí, starter cvaka ale nezatočí, když to roztahuješ tak nenaskočí, volnoběžný motorek? chtělo by to vidět. Ja měl na scupe ke starteru dva draty origo korea a na druhen jeden, přestalo startovat tak sem přidal druhy a už jelo.
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám problém se startováním

Příspěvek od Shelby_nr »

ja mam sice novsiu verziu scoupe, ale dam svoj postreh, motor naaskoci bez problemov aj ked mas volnobezni motorcek vypnuty-odpojeny, ked je pokazeny tak ti skor zacnu kolisat otacky...tod moj postreh ze s volnobeznym motorcekom to nebude mat nic spolocne
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám problém se startováním

Příspěvek od pener_jack »

Jestli ti to udela jen takovy cvaknuti jedno pri otoceni klicku, a neotoci se motor, tak je to starterem. Ten je umisten na motoru ze zazadu zhruba uprostred.
Zkus si vzit klic od kol a par krat ho otukat, kdyz budes mit kliku tak ti to naskoci...
kdyz ne tak novej starter.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“