recenze coupe prvni gen. - potesi!

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od black_sheep »

hoj tady je neco pro poteseni :-)

ted jen doufam, ze jsem to nestahl tady... uz nevim kde jsem to sebral, ale mam to v pocitaci asi rok... :mrgreen: :-k
img793.jpg
img793.jpg (177.04 KiB) Zobrazeno 745 x
img794.jpg
img794.jpg (202.67 KiB) Zobrazeno 746 x
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od zahyx »

musi si znecoho udelat radost ne? :D
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od black_sheep »

http://www.mpt.org/motorweek/reviews/rt1922a.shtml

dalsi moc pekny potesujici test! skoda ze tam neni prepsany i ten z 1997myho :-( doufam, ze to nekdo uploadne na youtube! :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od black_sheep »

jeste me fascinuji ty hodnoty co namerili - 7.6sec v 0...60mph :shock: :shock: a brzdeni 137ft z 60..0 bez ABS.. :twisted: :twisted:

(v testu sice pisou ze je to hodne tech 137 ale mrknete na jiny auta v jejich testech.. je sranda ze uz skoro 30let delaj porad ten samy slalom, ten samy sprint na te same draze a ten samy John Davis to komentuje uplne stejne) :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od mirpie »

zajímavý údaj o zrychlení i o topspeed....V 90% jsem viděl údaje zrachlení za 9,1s a maximálka 206km/h, která vychází i výpočtem převodu na otáčky max. výkonu.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od black_sheep »

to zrychleni je hodne divoky. nezapomen ze 90% z tech mist kde to uvadi to prebiraji vzajemne mezi sebou! :lol: motorWeek tohle primo testuje a meri si to na jedne trati uz skoro 30 let! ale 7,6 me prijde bejt teda fakt mooc malo :-k kdyby bylo 8,6 tak souhlas ale tu vterinku nevim kde nahonili - mozna dobre radili noo :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od mirpie »

7.6 je nesmysl..teda pokud nevyrabovali zadní sedadla, rezervu, v nádrži nechali jen 1l benzinu na test, ostřikovače na suchu a bez radia a bez repra...Pak by to za těch 7s i mohlo být, ale seriový coupe s pohotovostní hmotností, která zahrnuje povinnou výbavu v kufru a provozní kapaliny doplněné na max to za 7.6 nezajede..To nezajede ani V6
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od black_sheep »

to je divny no.. :lol: sam tomu taky nechci moc verit, proto bych to rad videl uploadnuty jako video :) je mozny ze je to chyba v prepisu!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od DEDe »

Nechci kazit super nalady z toho akorat je ta recenze 12.5 roku stara :D verim ze i na skodu 120 byla v 1980 roce skvela recenze :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od black_sheep »

nekaz nam radost :-) dneska se doctes akorat tohleto:

http://www.autohit.cz/clanek/1403/hyund ... _1998.html

:twisted: vcera jsem zrovna vezl slecnu ktera si tenhle nebo jemu podobny clanek cetla a hnedle se do myho auta poustela jaky je to vrak ze to nekde psali :-) me je to teda jedno co si mysli ostatni, ale zamrzi to :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od mirpie »

to psal nějakej zarytej příznivce koncernu VW...to se není co divit. Bych ho těma serpentinama svezl, by mu bylo blbě a strachy by mi rozdrtil madlo na dveřích, jak by se staženou prdelí držel....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od DEDe »

lidi jsou jeste blbci no vsichni porad hledej na znacku , kdyz moje GK nikdo nepozna rika ty jo to je faro a supr a takovy a pak kdyz se pta co to je a reknes ze hyundai tak najednou mu to jakkdyz prepne ze neni mozny aby to tak bylo a ze to teda asi tak supr neni :) aspon u par lidi sem si toho vsim jak se zatvarili. Ja bych lidi nechal bejt blbcama nekdo musi byt chytrejsi a mit vic za min at si uracej zbytecny penize ja jdu cestou pomer vykon cena ne cestou prej a jedna baba povidala :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od black_sheep »

ja sel cestou takovou..

nejdrive nadseni z lantry J2 kterou jsem uplne nahodne potkal a prohledl si ji pac jsem to auto neznal a libilo se mi. pak jsem se projel a zaril jsem jeste vic.. a pak jsem objevil scoupe, na ktery jsem mel dost penez a jeste by zbylo! :lol: na fotkach nic moc ale na zivo to byla laska na prvni pohled a bylo moje :lol: misto na reci jsem dal na spokojene ohlasy majitelu a vyplatilo se. tenkrat jsem se taky nikoho kdo s nima nemel zkusenost neptal :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od Korálek »

DEDe píše:lidi jsou jeste blbci no vsichni porad hledej na znacku , kdyz moje GK nikdo nepozna rika ty jo to je faro a supr a takovy a pak kdyz se pta co to je a reknes ze hyundai tak najednou mu to jakkdyz prepne ze neni mozny aby to tak bylo a ze to teda asi tak supr neni :) aspon u par lidi sem si toho vsim jak se zatvarili. Ja bych lidi nechal bejt blbcama nekdo musi byt chytrejsi a mit vic za min at si uracej zbytecny penize ja jdu cestou pomer vykon cena ne cestou prej a jedna baba povidala :D
Jo jo lidi jsou pitomci.
Okukujou ti to a když řekneš Hyundai tak protáhnou ksicht.
Jenže pak když tě někde na dálnici někdo tlačí před sebou,ty mu uhneš a šup za něj,tak je jeho reakce"nojo Hyundai tomu ujedu".
Pak se ale divý když tě má pořád v zrcátku a nechápe z toho.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: recenze coupe prvni gen. - potesi!

Příspěvek od DEDe »

me se dost stava jak mam predelanej znak na tuscani ze treba na semaforech nebo tak si nekdo dojede zamnou uplne blizko a jak to nemuze precist uplne se lepej na sklo a zaostrujou co je to za auto vlastne to je prca :) Nejvetsi komedie byla na prechodu pro chodce jeden typek vlezl uplne pred kapotu a koukl na znak jak je tam to T jako tuscani a na kamose zarva Tojota to je :))
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“