Exkluzivní coupé

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
Dettektorr
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 říj 2008, 09:07

Exkluzivní coupé

Příspěvek od Dettektorr »

Pánové a dámy doporučuji koupi Včerejšího vydání světa motorů. V sekci tuning je jedno moc moc moc krásný kupátko. Kuwa chtěl bych ho vidět osobně.
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od DEDe »

Dettektorr píše:Pánové a dámy doporučuji koupi Včerejšího vydání světa motorů. V sekci tuning je jedno moc moc moc krásný kupátko. Kuwa chtěl bych ho vidět osobně.
nemohl by si to vyfotit a hodit sem ? :) kupovat to kuli tomu se mi nechce :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Dettektorr
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 říj 2008, 09:07

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od Dettektorr »

Pokusím se.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od black_sheep »

mam to taky. muzu to nascanovat, ale jsem linej.. do tejdne to sem dam :)

akorat, to coupe je takovy docela ble.. takovy to co uz tady bylo 1000x, ten cerveny dvoulitr oturbeny - ostatne uprava motoru a brzd je na tom fakt super to se musi nechat. a interier taky nevypada zle, jen skoda ze se nekdo vzal airbagu.. :( akorat ten tuzing....
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od Rexcor »

Ano to cupé tu myslím už někdo ukazoval. A někteří jakož i já ho mohli i vidět. měl jsem tu možnost v praze na nějakém srazu, ale když jsem se ptal co je to za Coupátko, tak mě vmetl do tváře, že je to Tuscani. Tehdá jsem ještě úplně nevěděl, že Tuscani je jen jinej název. tak jsem ještě jednou říkal, že je to jako by vypadlo z oka Coupé a byl jsem přesvědčován jak se strašně mýlím. Takže když bude mít jiného majitele, tak se mi bude i líbit.:-) On se snad snažil zakr¨ýt, že je to Hyundai.:-D
Ale úpravy měl opravdu pěkné. A seděla mu u toho i pěkná slečna.:-D
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
Dettektorr
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 říj 2008, 09:07

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od Dettektorr »

Mám to naskenovaný v PDF, ale neumim to vložit, poraďte mi někdo.

Díky.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od DEDe »

Dettektorr píše:Mám to naskenovaný v PDF, ale neumim to vložit, poraďte mi někdo.

Díky.
dole je pridat prilohu ja to nezkousel ale melo by to jit.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od BigPAJA »

Caute lidi.
Nemohl sem si nevsimnout teto diskuze a pro začátek přikládám jednu fotku toho coupátka aneb google je mocný [-o<
Doufám že těch fotek tady pak přibyde. Jsem celkem zvedav.
Přílohy
1b534794-b-1-tuning.jpg
1b534794-b-1-tuning.jpg (50.86 KiB) Zobrazeno 3499 x
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od DEDe »

BigPAJA píše:Caute lidi.
Nemohl sem si nevsimnout teto diskuze a pro začátek přikládám jednu fotku toho coupátka aneb google je mocný [-o<
Doufám že těch fotek tady pak přibyde. Jsem celkem zvedav.
no nazdarek tak te tu z moje.auto vitam :)
jinak koukal sem ze sis updatnul recenzi a pises tam o zatmaveni oken. Ja sem si to nechaval delat pred pul rokem tak ti muzu dat aspon svoje zkusenosti.

mam tam ted predni okna 25% propustnost
zadni mala okynka 5% propustnost
zadni okno 15% propustnost
Jsou to propustnosti svetla dovnitr zevnitr je videt mnohem vic. Dalsi dobra vlastnost je na leto opravdu i ve vedrech se auto ve vnitr zahriva mnohem mene folie zadrzi opravdu dost tepla vetsina se tma dostane pak jen prednim sklem a parenim na pristrojovku. Ta tepelna propustnost je temer stejna u vsech tech propustnosti svetelnych je skoro jedno jestli je to 5% nebo ta 25%.

taky jsem se rozhodoval jak to udelat a nakonec sem spokojeny, nekdo radi dat si to vse do 15% ale ja tak radeji neudelal a je to dobre :) pokud ti nejde jen o vizaz ale i o to vecer nebo vnoci videt a nezajizdet lidi na zpatecku :)

5%na zadni mala to je bez problemu tam je to jen na vkusu ale co sme nad tim premysleli tak dat tam 25 jak vepredu aby to bylo stejne se nehodi, je to malo cerne a dat to jen o trochu jine na tech 15 je maly rozdil a vypada to zvlastne takze sem usoudil dat tam 5 %

Predni okna pokud chce clovek zatmavit hodne zadni jakoze to vypada asi nejlip protoze je velke tak musis pocitat ze couvat budes vecer a vnoci vicemene jen bocnima zrcatkama a pokud by si tam dal 15 tku tak vecer budes mucen pri couvani v neosvetlenem terenu stahovat okynka s tou 25 tkou se do vcelku da.

Co se tyka zadniho okna tak tam jelikoz je to okno velky tak i s 15 tkou ve dne vidis dozadu bez problemu a vecer a vnoci to mas jak kdyz si stlumis zpetne zrcatko i o neco lip takze ti aspon nikdy nevadi kdyz nekdo jede se xenonama za tebou i tech bocnich 25 koneckoncu proti osvetlovani zezadu pomaha solidne.
ten predek by se ti mohl zdat tmavy i na 25 ale neni tolik protoze tam soucasne pronika svetlo od predniho okna a je interier vic prosvetlen tak nebudu zas tak tmavy dojem a ani policajti s tim pravdepodobne problem mit nebudou.

Asi tak par hintu k foliim :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od BigPAJA »

Diky za info a cenné rady.
Doteď jsem vycházel z bráchove i30. On to má rozděleno,pokud si dobře pamatuju, na předních sklech 25% a dozadu po 15%.
A já podle zkušenosti z i30 jsem tam chtěl dát po 15% na všechna okna. Teďka mám aspoň zase nad čím uvažovat. :)
Jinak tónovaním oken bych nechtěl skončit. Mám vyhlídnuto tolik úprav ale peněz je na ně málo jako vždy :D .
Jen jsem se chtěl zeptat, ale to možná radší do nového tématu???, nemáš zkušenosti s podložkami pod kola?
Ty zadní kola jsou moc utopený na muj vkus tak uvažuju o rozšíření, ale zase nevím o kolik cm.
Nemáte někdo nějakou radu o kolik to max pujde?
Díky
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od DEDe »

par lidi to tu delalo minimalne rasty tak ti urcite poradi.
Jinak na sportovni vzhled si myslim je lepsi co jde ztmavit foliema vic urcite zadniho okna a tech malych trojuhelnicku bych se nebal.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od Tringi »

Na zatmavením taky uvažuju, průběžně pořád už od koupě auta. Ale na druhou stranu mi vrtají hlavou dvě věci:
1) Nebude už to moc, černé okna na černém autě? :-k Na jiných barvách to dobře kontrastuje, ale na černé? Tam zase kontrastují průhledná okna.
A za 2) Trochu exhibicionismus. Jsem rád když je vidět že si to jedu JÁ :-P Když takhle mávnu na slečnu čekající na zastávce a ona se usměje ...to by mě neviděla.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od BigPAJA »

Souhlasim s DEDem ze zatmavenim oken jakekoli auto dostane o hodne sportovnejsi vzhled a myslim si, ze u coupatka by ho jeste zlepsil.
A ta cerna na cernou si myslim ze by vypadala hodne drsne. :twisted:
Nebo nedival ses treba na nejakou jinou barvu folie, sice nevim jestli to je u nas povolene ale takova ta s nadechem do stribrna co vypada skoro jak zrcadlo....ta by mohla vyniknout. 8)
A kdyby te nebylo videt tak si v lete stahnes okno ne? To jsou aspon zensky min obleceny ne jak tedka v zime.
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od DEDe »

s tou 25 tkou vepredu je dovnitr auta taky jeste videt, a kdyz jedes tak te preci vetsina lidi vidi spis prez predni sklo :) jinak ty stribrna folie delaji se takove ze je stribrna ktera odhora mizi postupne a prechazi v cernou jenze u naseho coupe je problem ze na zadnim skle mame cerny pruh nahore takze to tam nepasuje a nejsem si jist jestli neni i ceny pasek u tech malych okynek dokola protoze ten pas by tam byl videt takze z techto seslo.
Jinak na tom cernym aute to nevypada vubec spatne prave naopak auto pak vypada tak luxusne da se rict jak kdyz mas zacernene VIP auta politiku mafianu a tak :) Me se teda cela cerna auta libi :) J

ja kdyz delal folie tusim to vyslo na 3800 a vsude to vychazelo tak nejak podobne, samozrejme s atestem ale v papirech nemam predni okynka ktere jsou zatmavene sice uz moc ale neni to moc poznat takze policajti ten papir zatim videt nechteli.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Dettektorr
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 říj 2008, 09:07

Re: Exkluzivní coupé

Příspěvek od Dettektorr »

Jak sem mám vložit ty PDF? :shock: :shock: :shock:
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“