zkušenosti s MJ AUTO

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od shotik »

takze velmi rozhorcen sem musim dat tohle tema protoze to uz se neda .

nekdy pred vanoci jsem obejdnal cepy rizeni a kabely na svicky od mjauto . objednavku odeslla a cekal . druhy den me volali a ze nemaji cepy ani kabely a ze me daji nahradu za bosch - nipparts a za cepy taky neco jineho ale trosku drazsi . souhlaisl sem aby to bylo uz doma . prislo druhy den . cepy jsem odlozil stranou ze se jima budu zabejvat az dojdou tlumice a sel jsem menit kabely . krasne zabaleny ovsem o 30cm delsi vsechny . tak sem se na....l a psal do mj auto ze proste tyhle slahouny nechci ze to v aute nemam ani kam dat ze to tam cumi z motoru . napsali me ze teda nemaj ten puvodni bosch a ze se na nej musi cekat par dni - asi 14. ok souhlasil jsem . cekal jsem a asi po tydnu jsem objednal i tlumice kayaba od nich . rekli ze oboji bude druhy tyden v lednu a taky jo poslali vse . kabely tentokrat origos bosch a kupodivu sedeli jak kdyby tam patrili :)) tlumice to proste nemohli snad splest.

dneska jsem se chystal tedy nandat tlumice a cepy rizeni aze udelam geometrii najendou . vyndam tlumic nandam novej a pohodka . zadnej problem . ovsem problem nastal kdyz sem tam chtel dat cep a on ma jinej zavit . merim to a tyc je m14 a oni poslali m12. koukal jsem jim do katalogu a opravdu podle cisla na krabicce to maji ze to patri na hyundai coupe 2.0 ale i na spoustu ostatnich aut vcetne lantry 1.5 na kterou to pry je - mi napsal Hujeros kdzy sem se ho optal. cili sem juknul do Autokelly a nasel ze s M14 se naprosto bezne prodavaj na coupe a v mjauto zadnej takovej nemaj . takze MJ AUTO od doby az mi vrati love nebo vymeni cep , prestane existovat a doufam ze nebudu nucenej u nich neco objednavat ale ve dvou zasilkach dve chyby se mi zda trosku dost .
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od mirpie »

do MJ Auto - Brno chodim nakupovat osobně a nakupoval jsem u nich už opravdu spoustu dílů (60%, 40% mám od Matečka z Prahy) a v obou případech vše ok. Zrovna ramenní čep jsem bral od mjauto taky a vše sedlo, takže zatím spokojenost, ale po tvé zkušenosti si dám větší pozor.
Já zas u Matějčka čekal na origo řetěz na vačky skoro 2měsíce....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od shotik »

no u matejcka sem cekal dva a pul mesice na zadni brzdy a prestalo me to bavit tak sem je vzal jinde
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od black_sheep »

ja zase matejcka uhanel kvuli silentblokum buhvi jak dlouho, potreboval jsem je co nejrychleji takze to se u nej clovek nedocka.. :) porad nejaky potize, az jsem si v klidku objednal u autoPB, kde jsem zatim byl vzdycky spokojenej s pristupem.

Mjauto mi puvodne slibili tlumice, a v den kdy meli prijit mi volali ze dostali jen jeden a ze druhy nemuzou sehnat. a ze jedine za tyden a nebo jiny tlumic. kdyz jsem tam ale objednaval kramy na opravu scoupecka, tak to bylo vsecko OK.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od Hujer »

To mate kluci tak kdyz obednavate pres net,ja sice nesezenu dili za takovou cenu ale mam je kolikrat do druheho dne.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od shotik »

ono je to jak s cim . proste u matejcka objednavam dily a mam je do druheho dne ale ty brzdy prej meli nejakej vypadek .)))
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od Hardcam »

Nejste samy, u MJ ma potize temer kazdy, koho znam a neco tam objednaval. Nekterym to neprislo ani po pul roce. Takze budte v klidu, firmu muzete zmenit vzdycky. Jelikoz mam rad obchody rychle, na ne bych se vys*al. Na druhou stranu, mel jsem minuly tyden auto v servisu. Elit dodal spatne lozisko . prodlouzeni o den, pak spatny cidlo ABS - prodlouzeni o den a nakonec nam Kelly dodalo mensi cep - prodlouzeni o den. Nic si z toho nedelejte:) z teto relativne nenarocne vymeny se stalo 8 dni v servisu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od black_sheep »

nojo ale kdyz nekteri jsou schopny sehnal ORIGINAL dil s vyrazenym logem hyundai, v original baleni (zadny "original") za 1/5 ceny nez u dealera tak si clovek proste fakt radeji pocka. kdybych jeste nestudoval tak to neresim, ale pocitam kazdou kacku a jestli mam dat 250 a nebo 1500 za to samy... :-k za tu cenu uz by bylo dokonce cely rameno! :shock:

vim jaky cely dilu maj v koreji, takze se fakt nedivim ze to nekdo shani takhle dobre levne. akorat dovozce, si pekne masti kapsu... na takovy sponzoring nemam, to radeji vrazim ten litr detem do decaku nebo afriky, a nebo tak neco.. :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od LongStar »

s MJ jsem mel taky problem prisla zasilka rozvody filtry termostat a jeste neco v krabici na fakture vsechno ale v krabici chybela jedna polozka:( takze to je muj problem s MJ to si radeji ted porizuju veci od kelly nebo od kamose z elitu a vyzvednu si to osobne:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od Rasty »

Já jsem u MJ auto objednával již mnoho dílů jak na lantru tak na audi tak na coupe a zatím žádnej problém =D>
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od black_sheep »

je fakt ze na scoupace cernyho jsem u MJcka bral hromadu dilu a vse prislo jak melo a dost rychle. ale s tema tlumicema to byl pristup des bes. chce to mit vicero dodavatelu dilu a von se pak vzdycky nekdo najde :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od DEDe »

ono se musi taky brat ze z te koree si clovek neplati dan ani clo takze to pak vychazi trochu jinak kdyz si to objednava obchod asi se tomuhle nevyhne ale kdo vi, mnimalne maj velkoodberatelskou cenu zase. Na neco cekat vic jak mesic to me osobne uz stve at to jde treba prez celej svet i tak je to dlouho.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od Lukino »

S MJ Auto jsem měl také zkušenosti + a -, asi jako všude. Zkusil jsem potom www.haspa.cz a žádný problém. Lukino
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od kokroff »

Mno, jak se to vezme s tim ze clovek neobjednava dily pres net, tak je to jistota. Ja pres kamose objednaval komplet
rozvody pres Elit, a poslali mi na J1 misto na J2, podotykam vsechny potrebne udaje jsem predal. Takze splest se muze
kazdy. Nicmene, toto asi nebude problem nekdy prodejcu ale dodavatelu, a kdo je za to bit - stale prodejce. Ne ze bych
chtel nekoho obhajovat, ale nekdy si je potreba uvedomit jak to funguje. Ja jsem zatim skoro veschno objednaval u Auto PB,
a nemam nejmensi vytku stale jsem dostal vse v poradku, a pokud tomu tak nebylo urychlene doslo k naprave. U MJAUTO jsem si jeste nic neobjednaval. A treba retez mezi vackami mam z automatejcek a do 5dnu jsem ho mel taky doma, takze asi je to opravdu o zkusenostech, nikdo nejsme bez chyby
(Autor nepracuje v/ani pro zadny obchod venujici se prodeji/distribuci ND :) )
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
dandy008
*
Příspěvky: 93
Registrován: 24 lis 2008, 09:24
Bydliště: Ostrava

Re: zkušenosti s MJ AUTO

Příspěvek od dandy008 »

Já měl s MJ Auto velice dobré skušenosti i reklamace na špatně doručený díl. Měl jsem u nich zůstat. Teď jsem si objednal pumpu z Hyundaje GMP MIX, a.s. Ostrava a dodali mi větší díl než měli. Ukázal jsem jim originál i jímy dodaný díl, aby viděli rozdíl a odmítají vzít spátky díl a vrátit prachy 4766kč. TO SE MI NIKDE, NIKDY, NESTALO.
POZOR na tady tu společnos.
H.Galloper 2.5 D TCI, 2001
Kawasaki ZZR-1100
Co ti ujede, nedoháněj. Život máme jeden.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“