Bosch aerotwin

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Bosch aerotwin

Příspěvek od x-plode »

Chci se zeptat zda s těmahle stěračema někdo máte zkušenosti na getzikovi.jak se montují apod.diky
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Reklama
 

Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od Laďa »

Já mám přesně ty samé jen ne od Bosch. Jeden stěrač mě stál cca 135Kč a druhý 155kč (podle velikosti). Stírají naprosto dokonale, nemůžu si je vynachválit. Namontování není nijak složité. Když ten stěrač dostaneš do ruky hned pochopíš jak ho namontovat, aniž bys potřeboval nějaký návod. Po použití tohoto tipu stěračů se už nikdy nevrátím k těm obyčejným.
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od x-plode »

tak to si mě potěšil a mohl bys mi dát info kde si je sehnal.diky
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od Laďa »

V autodílech v kamenném obchodě ve Valašských Kloboukách. Já si myslím že to budou mít v hodně obchodech. Je to něco na způsob http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt ... lista.html. Nejsou to sice přesně ty samé co mám ale domnívám se že budou hodně podobné. No spíš jsou skoro stejné jenom od jiné značky (made in china). Jo a asi od té značky co mám nepůjde sehnat stěrač na zadní sklo ten rozměr nevyrábí, alespoň ho v tom obchodě neměli.
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od Laďa »

Cenově by to mohlo odpovídat něčemu takovému http://www.k-tuning.cz/2620/aero-flex-f ... 56-cm.html. Ale z toho obrázku nejde vyčíst jek to přesně vypadá. Ale pokud budou vypadat jako ty Valeo, tak by to mohlo být něco takového, ale nejsem si tím obrázkem jistý.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od Mexican »

alebo navstivit tesco a kupit tzv Ploche-aero stierace.. maju vyber myslim od 16 do 26" cena 99 az 149 Kc za kus... nie zla alternativa k Bosch aerotwin... je to "znackovy" tesco vyrobok, teda nie Tesco vyhodny nakup rada.. maju to vzdy v oddeleni s autoprislusenstvom
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
aldakutil
*
Příspěvky: 73
Registrován: 10 led 2009, 20:33

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od aldakutil »

Ahoj já jsem před časem pořídil taky nějakou "čínu". (na způsob Bosche). Velkej 55cm je bez problémů. Ale horší je to s tím krátkým. Potíž je v tom, že originál má délku 35 cm (stejnej jako vzadu). Já koupil nejkratší, co jsem sehnal. 38cm bylo už moc. Tak jsem zkracoval. Dokonce i zvlášť gumičku,aby nechytala o těsnění okna. Nakonec jsem ho tam dostal,ale nestírá dobře. Okno u kraje má dost velkej rádius a stěrač mi nechává prostředkem stopu. Slyšel jsem, že to dělá více lidem na různejch vozech. I přesto bych je doporučoval. Nikde nic nedrhne, neskřípe. A pokud by někdy byl k mání ten 35 cm, tak jdu zase do nich.
Getz 1,3 60kw limited edition (2003)
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od Laďa »

aldakutil píše:.... Já koupil nejkratší, co jsem sehnal. 38cm bylo už moc. :shock: Tak jsem zkracoval. ...
Já mám ve předu 56cm a 38cm a vlezou tam úplně v pohodě. Nic sem nemusel upravovat.
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od x-plode »

tak asi pujdu do tech valeo no uvidime
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Bosch aerotwin

Příspěvek od shotik »

mam taky nejaky neorigose benzinky za 400kc dva kusy ruzny delky . a nemuzu si stezovat naprosto cista prace
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Odpovědět

Zpět na „GETZ“