Výfuk

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Výfuk

Příspěvek od p.esu »

Zajímala by mě cena za práci přimontování novýho výfuku (laděnýho).Jestli si to někdo nechal teda dělat a neděláte si to všichni doma v garage sami :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od Jerry159 »

Doma dělaný a taqdy je odkaz na youtube :)

zvuk po vypálení výfuků.... http://www.youtube.com/watch?v=Zk5iuP2n ... re=related

zvuk když se namontovaly http://www.youtube.com/watch?v=jVFqTQhJ ... annel_page

když se jukneš na toho kdo to tam dával v prvním případě já Jerry159123....a v druhým kamarád lukystrake...tam jsou všechny vydea i z montáže a tak...
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od LongStar »

no zalezi jestli kupujes vejfuk uni ten u nej je potreba navarit naky mezikus a navarit drzak nebo koupit drzak a jestli kupujes vejfuk primo na cupaso a jde o samotnou vymenu tak to by jsi mohl zvladnout sam:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Výfuk

Příspěvek od p.esu »

Super zvuk ..Nechtěl bys mi tam namontovat za nějakou finanční odměnu tenhlehttp://www.aukro.cz/item560956674_unive ... 15038.html
sem z Pardubic.))
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Výfuk

Příspěvek od p.esu »

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od Jerry159 »

problém by nebyl :) který chceš....akorát vybrat a přijet...ale najspíš budeš ještě kupovat trubku ...ale ještě nevíám juknu se jak je dlouhý ten muj ...pač si myslím že je delší jak ten druhý co jsi psal a to by tam musela být ještě trubka pač by výfuk byl pod autem a rezonovalo by ti auto od toho....za chvíli by tě bolely hlava jaký to dělá bordel....
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
p.esu
**
Příspěvky: 274
Registrován: 28 říj 2008, 19:27
Bydliště: Pardubice

Re: Výfuk

Příspěvek od p.esu »

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od DEDe »

by me zajimalo jak moc je tichy kdyz se tam da vlozka , taky by se me libilo jeste poladit zvuk ale zase na ukor randalu na delsi vzdalenosti bych do toho nesel preci jen V6 vrni i tak pekne a kdyz bude CAI tak ten vyfuk je uz jen takova machrovinka navic obcas se projet s poradnym chrochtanim by nebylo spatny :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od Jerry159 »

No po pravdě v létě jsem byl v brně pro segru když přijela z itálie sem na dovolenou no a řeknu že na zpáteční cestě mi prskla pojistka v radiu tak jsem jel jenom na zvuk motoru.....výfuky jsem měl otevřený aby dělaly největší randál no a když jsem přijel dom tak mě bolela hlavička ....ale když jezdím se zavřenýma výfukama tak to je hned znát.....hlava mě nebolí ale zase mohu říct že mi pasažéři co sedí v zádu říkají že je bolí hlava z repráku a ještě ten výfuk...i když je zavřený ...myslím si že to je zkrz to že jsem dal tyto výfuky moc pod auto aby čouhala jenom koncovka a oni tohle chtějí asi více pak ti rezonují pod autem a jde ti to do kabiny.........jinak je zase pravda že do doby než jsem si pořídil výfuky tak si mě nikdo nevšiml a to jsem večer nešetřil na městě..........no a když jsem pořídil výfuky tak mi lidi říkají že mě nevidí ale slyší duc duc a ještě ty výfuky ......a zase mohu říct že jsem po policii známý....jsem stratil peněženku a šel jsem na policii státní jestly jim ji někdo nepřinesl a oni .."Chýla že? a já ano a oni ....ne není tady žádná peněženka.....a to jsem tam přijel služební Octavou takže mi nemohly říct to je ten s tím Coupe.......ale naopak když jedu ze skalky směr na Ústí tak tam nechám 4. či 3. či 2. rychlostí stupeň no a to je krásný bublák...když to krásně prdí a u tebe by to prdělo ještě víc a zdůraznil by se ti obsah motoru V6 ....ty mají takové hluboké bublání
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Výfuk

Příspěvek od mirpie »

Jerry159 píše: Chýla že? a já ano
:D ty jsi tam úplná celebrita v té Třebové...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od DEDe »

:D no uvidime . vis jak ona je otazka jestli se lidi koukaj jako ty jo faro nebo to je ten ocas co mu to dela hroznej ramus a stve me :mrgreen: Ale ja mam takovy vecicky taky rad jen hodne ostatnich lidi maj jinej nazor a pak poslouchat stiznosti spolujezdcu nebo pritelkyne ze to dela akorat ramus :) ona na machrovinky moc neni :) To bych si musel ty koncovky dat ale 2 kdyz sou dva vejfuky ne ? takze opet 2x takova cena :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od BigPAJA »

a kdyz vyfuk tak vyfuk http://www.importshark.com/allperforman ... age_id=112
tento se libi me, ale mam stejny problem jako DEDe a to ze mlada na to moc neni :(
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od DEDe »

BigPAJA píše:a kdyz vyfuk tak vyfuk http://www.importshark.com/allperforman ... age_id=112
tento se libi me, ale mam stejny problem jako DEDe a to ze mlada na to moc neni :(
to je dalsi problem s tim ze ze zahranici to proste jen tak nedotahnes. Na us sou moc tezke ani to do zahranici neposilaj ale jen v ramci us a podobne na tom sou vsude. Nebo ti to poslou lodi a zaplatis za dobravu docela balik a jeste je vetsi sance ze se to strati nebo cekas 2 mesice.

no vetsina holek na tohle neni kdyz vidi kolik penez na to padne a co by si ona za to nakoupila hader a kdovi ceho vseho tak pro to pochopeni moc nemaj :)) 18 tis za to ze ti to dela vetsi randal by si myslela ze sem spadl na hlavu asi :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od Jerry159 »

tak pokud nechceš dva můžeš mít jeden ...to je na tobě.....já jsem chtěl dva a tak mám dva je jasné že to stálo víc ale jak to vypadáááá :shock: no a ESX se 4okem má taky podle mě dva výfuky na 1.6 a nejlepší je to že si je koupil pochromované a ted mu reznou jako prase.......já jsem si koupil nerez a nic mi nerezne :)
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk

Příspěvek od DEDe »

Jerry159 píše:tak pokud nechceš dva můžeš mít jeden ...to je na tobě.....já jsem chtěl dva a tak mám dva je jasné že to stálo víc ale jak to vypadáááá :shock: no a ESX se 4okem má taky podle mě dva výfuky na 1.6 a nejlepší je to že si je koupil pochromované a ted mu reznou jako prase.......já jsem si koupil nerez a nic mi nerezne :)
a jde tam mit jeden normal a na druhym koncovku ? Kdyz mas sva ladeny tak to je dvojnasob bordel ne ? :) kolik si za ty dva dal vlastne?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE“