Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Příspěvek od DEDe »

tak sem si zkusil to po cem sem tak tu prahnul (na honda foru to maj preci jen lepsi ale tam auto nacpat nemuzu :) pokud se to tu nekdy udela presunu to sem.

Proc pisu vyplnil sem si veskere naklady bez benzinu no a vcelku sem se zhrozil panove :mrgreen: Pocitate si nekdo nekam utraty na auto a uvedomujete si ze to opravdu stoji takovej balik ? Rad bych se podival i na denicky vase pokud nekdo mate prijde mi to docela pryma vec :)

ja jsem teda tu a jsou tam i ruzne ceny vseho mozneho co sem na auto dal (ne vzdy presne delal sem to podle pameti) tak vas treba neco inspiruje nebo naupak :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Příspěvek od hawk »

Tak pokud píšeš o velkých investicích do našich aut, tak jsem narazil na jednu perličku tady:

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?a ... alozkaFoto

Asi jste to auto už viděli - je zajímavý - zajímavější je však tvrzení toho borca, že do svého coupe narval "prý cca 2 miliny Kč" :mrgreen: :shock: [-o<
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Příspěvek od hawk »

DEDe: omlopuvám se za trochu OT, ale všiml jsem si že máš koberečky z www.tepichy.eu. Taky si je chci tam objednat a chci se tě zeptat jaký jsi tam zadával fixace. Pokud je tam nemáš, tak jestli náhodou nevíš, jaký do našeho coupe patří. Nebo jestli je to jedno a uchytí se to kamkoliv (vůbec nevím jak se to fixuje). Dik moc za info.
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Příspěvek od Tringi »

Mě stačí na spritmonitoru vidět těch 60 tisíc za benzín za ten rok a čtvrt :shock: :-k
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Příspěvek od Hardcam »

hawk: tohle coupe je tady nekde v inzerci nebo pokecu. Staci jen trosku prolizat forum....:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Příspěvek od DEDe »

hawk píše:DEDe: omlopuvám se za trochu OT, ale všiml jsem si že máš koberečky z http://www.tepichy.eu. Taky si je chci tam objednat a chci se tě zeptat jaký jsi tam zadával fixace. Pokud je tam nemáš, tak jestli náhodou nevíš, jaký do našeho coupe patří. Nebo jestli je to jedno a uchytí se to kamkoliv (vůbec nevím jak se to fixuje). Dik moc za info.
ja sem si tam dal jeden fix ale klidne si dej dva.Kdyz si je das dolu je to defakto pod sedackou a neni to videt. Ty fixy funguji tak ze na tom jednom cudlu je v podstate zahlej dratek a tim propichnes koberec co jetam puvodni (napodlaze , nevim jak to vysvetli proste tu rernou podlahu :) a propichnes to jakoby do protismeru toho kam se koberec shrnuje takze nahoru a pak se to zvrchu sesroubuje. ten fix to chce jinak koberce cestujou a je to naprd.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Utraty za auto , vylepseni opravy a denicek auta :)

Příspěvek od dantasik »

Ja ty outraty radsi ani nescitam pac vim ze by me z toho bylo blivno :)U tohodle konicku se to proste pocitat neda.)A pak kdyz vidim za kolik to auto slo pryc :(
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Odpovědět

Zpět na „COUPE“