Rádio,bluetooth,handsfree

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
o5martin
*
Příspěvky: 52
Registrován: 14 srp 2007, 09:31

Rádio,bluetooth,handsfree

Příspěvek od o5martin »

Ahoj,

prodejce se zmínil že rádio v i30 made in Czech má bluetooth. Nevíte někdo co to všechno umí a jak se aktivuje ?

Díky
Accent 1,5 CRDi VGT elegance Gold Beige
Reklama
 

Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od kowalski1410 »

o5martin píše:Ahoj,

prodejce se zmínil že rádio v i30 made in Czech má bluetooth. Nevíte někdo co to všechno umí a jak se aktivuje ?

Díky
to bude ptákovina...já mám made in cz a modrý zub tam určitě není...
pokud by rádio podporovalo tento způsob přenosu,tak by to na rádiu bylo napsáno...myslím tím,že by tam musel být ten modrý piktogram(B)....

..jedině že by tam dneska davali nová rádia,tak to nevím
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od zello »

A mozno ze predajca myslel pripojku na USB a nazval to omylom modrym zubom :D
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od tatchwud »

zello píše:A mozno ze predajca myslel pripojku na USB a nazval to omylom modrym zubom :D
V návodu mám popsáno několikero typů rádií,ale nikde modrý zub není.Takže podívat se do návodu,zda to nezměnili.Je docela podrobný.To by znamenalo,že by šlo napojit i mobil.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od kowalski1410 »

no já si myslím že to bude tak jak psal zello...bylo určitě myšleno usB...a člověk z nadbytku informací z toho udělal B jako bluetooth...euforie z nového auta je pochopitelná a tudíž i nějaká špatně pochopená informace je omluvitelná
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
Michal Jedlička
*
Příspěvky: 51
Registrován: 29 pro 2008, 08:57
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od Michal Jedlička »

Bluetooth urcite nema, musel sem si nechat pridelat "papouska" s ext. displejem, ktery se klasicky napoji na ISO konektory, dalsi moznosti je origo ovladani na volant (tlacitka jsou na opacne strane nez radio, pokud tam neni uz tempomat), ale ten modul udajne nejak zazracny neni a snad i blbne...
I30 Comfort 1.4 80kW Ember Red 8/08
Obrázek
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od Motorsport »

Kdo řekl, že modul blbne?????

O tlačítka do volantu pro ovládání HF sady (na volantu vpravo, pokud není tempo) nebyl ze strany Hyundai CZ zájem....

Jinak pro Hyundai dodáváme Bluetooth HF sadu bez displeje s ovládáním tlačítky rádia (kat.č. 005ND SWCET01). Dále máme v nabídce HF sadu s barevným displejem s ovládáním tlačítky rádia. Tato sada není v oficiální nabídce příslušenství Hyundai CZ.

Vím, že se na Hyundai zkoušel ještě jeden typ ovládání HF sad (který nebyl od nás) a ten skutečně nefungoval.
Uživatelský avatar
Michal Jedlička
*
Příspěvky: 51
Registrován: 29 pro 2008, 08:57
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od Michal Jedlička »

Motorsport píše:Kdo řekl, že modul blbne?????

O tlačítka do volantu pro ovládání HF sady (na volantu vpravo, pokud není tempo) nebyl ze strany Hyundai CZ zájem....

Jinak pro Hyundai dodáváme Bluetooth HF sadu bez displeje s ovládáním tlačítky rádia (kat.č. 005ND SWCET01). Dále máme v nabídce HF sadu s barevným displejem s ovládáním tlačítky rádia. Tato sada není v oficiální nabídce příslušenství Hyundai CZ.

Vím, že se na Hyundai zkoušel ještě jeden typ ovládání HF sad (který nebyl od nás) a ten skutečně nefungoval.
Myslim ze zrovna na Vas vyrobek to nebylo, kdyz jsem se ptal technika, tak mi rikal jake jsou moznosti a u jedne rekl, ze ji nedoporucuje, protoze modul nejak "spatne" komunikuje. Snad jsem nijak neurazil...
I30 Comfort 1.4 80kW Ember Red 8/08
Obrázek
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od Motorsport »

OK v pohodě :D

Je několik firem, které se snaží kopírovat náš výrobek - ovládání HF sady z volantu, ale nějak se jim nedaří.... :oops:
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od oKo »

Motorsport píše:... Je několik firem, které se snaží kopírovat náš výrobek - ovládání HF sady z volantu...
Najdu někde podrobnější informace o tom HF s ovládáním přes rádio (a volant)? Na webu SKR ještě není pro i30 hotová stránka. A bude to umět i zvuky z WinMobile 6.1 - aby mi přes rádio i mluvila navigace v mobilu? Mám HTC Touch HD (CZ ROM).
Adamito El Bandito
*
Příspěvky: 14
Registrován: 22 dub 2009, 18:33

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od Adamito El Bandito »

Motorsport píše:OK v pohodě :D

Je několik firem, které se snaží kopírovat náš výrobek - ovládání HF sady z volantu, ale nějak se jim nedaří.... :oops:

Sakra, kdy Vám už ta stránka bude fungovat ? Vypadá to velmi slibně.
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od Motorsport »

Nestíháme..... :x

Nicméně v současnosti se dokončuje vývoj nových sad s ovládáním z volantu tak, aby bylo možno současně používat i navigaci s přenosem navigačních povelů do repro auta a i hudby z hudebního přehrávače. Navi i hudební přehrávač pochopitelně z telefonu nebo PDA.

HF sady s ovládáním z volantu, které jsou nyní v nabídce u Hyundai jsou pouze sady s přenosem telefonního hovoru, neumožňují přenos navigačních povelů a přehrávání hudby.
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od oKo »

Motorsport píše:... dokončuje vývoj nových sad s ovládáním z volantu tak, aby bylo možno současně používat i navigaci s přenosem navigačních povelů do repro auta a i hudby z hudebního přehrávače...
Tohle zní velmi zajímavě. Rozumím tomu správně tak, že budu poslouchat rádio/mp3/cd a v okamžiku, kdy mi bude chtít navigace něco sdělit (konec kruhového objezdu, sjeďte nyní ;-)) tak se to na tu větu přepne, já ji uslyším z rádia a pak se to přepne z5 na původní poslech? Tedy stejně, jako bych přijal hovor.
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od Motorsport »

Ano přesně tak. Navíc je možno přehrávat hudbu z mobilu/PDA do originálního rádia v stereo kvalitě s možností nastavení parametrů zvuku (vyvážení pravý/levý a přední/zadní, basy, výšky atd.) na originálním rádiu.
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Rádio a bluetooth

Příspěvek od oKo »

Motorsport: Tak to je přesně, co bych (bude-li to kompatibilní s HTC TouchHD) rád v autě měl. Až to bude, nezapomeňte se pochlubit.
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“