Hleda se Web Programator -- GARAZ,web, denicek auta

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Hleda se Web Programator -- GARAZ,web, denicek auta

Příspěvek od DEDe »

Takze ja bych mel prostor - web adresu ,FTP webhosting , kde by se to dalo realizovat nemusime se skladat na nic ovsem nejsem dost zkusenej abych dokazal vytvorit web s nejakou garazi albumama aut nebo denickama nebo cokoliv kde by se dali psat i clanky a soustredit veskere navody co se tu vymysleli . Tu je to jen stezi dohledatelne.

Nasel by se tu nekdo kdo by mel jako hobby se zapojit do neceho takoveho po strance pomoci s tvorbou ? Pokud bysme chteli at je tam vic lidi nemusi to byt prostor nutne jen pro H.

Denicek auta sem si udelal na Hclubu.eu ale taky to neni zrovna zazrak a moc lidi tam neni to si myslim ze by se dalo udelat lip. Tu na foru zustat a tam si udelat jen garaz.

Programator (web umi dnes hodne lidi ) co by byl ochoten experimentovat by odeme dostal pristupy jak FTP , databeza a veskerej web mel by volnost a pristup delat tam web bez omezeni.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hleda se Web Programator -- GARAZ,web, denicek auta

Příspěvek od Vita »

Mam pocit, ze takovych nabidek uz tu par probehlo ... ale vzdy to ztroskotalo na tom, ze neni kdo by ten web vytvoril ....
Mista je haba dej ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hleda se Web Programator -- GARAZ,web, denicek auta

Příspěvek od black_sheep »

bohuzel, rad bych tohle pro klub udelal, ale protoze jsem jeste porad student a mam docela vydaje tak se musim otacet a nemam casu nazbyt... tohle by nebyl zadny problem udelat, ikdyz vyvoj patricneho webu by par tydnu zabral, aby to nebyla naka splacanina :lol: jsem na tom tedka tak ze ikdybysme mi za to nabidli pekne zachovale scoupe v turbu tak bych to musel odmitnout :(

vyvijme tedka takovy projekt, ktery by se na to eventuelne dal nasadit... :-k jenze abych to taky obhajil jako sponsoring tak bych to videl na letni prazdniny.. a to jeste kdovi jestli :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hleda se Web Programator -- GARAZ,web, denicek auta

Příspěvek od Tringi »

Já se už nehlásím :( Když jsem na webu HCCZ začal dělat loni, skoro jako naschvál mi narostlo tolik jiné práce, že na tom všem dělám ještě teď. Ale co se týče technologie nebo implementace, rád poradím
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Odpovědět

Zpět na „Pokec“