Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Yurii »

Tak se mi nějáký cikánský zmrdstvo pokoušelo ukrást Skupáče, trochu si za to můžu sám, protože jsem si nevšimnul, že mi v autě z kapsy vypadly druhý klíčky od auta a bohužel byly z chodníku vidět a od dveří řidiče ne :(
Každopádně když jsem je doma hledal, moc jsem nepospíchal a až po hodině jsem se šel cestou do práce podívat jestli tam nejsou a koukám... okolo skupáče pobíhá nějáký hovado tmavý pleti a hrabe u dveří spolujezdce, tak jsem zachoval chladnou hlavu a v klidu nevšímajíc si ho jsem se jal přibližovat, když jsem od něj byl tak 20 metrů zaregistroval mne a dělal jakože si něco zapomněl načež zmizel za roh a opřel se tam o zeď jakože na něco čeká.
Když jsem ho došel nenapadlo men nic lepšího, než se ho zeptat stylem, "Cos tam dělal zmr:evil:e?!", začal zdrhat, bohužel ani když jsem nasadil můj nejrychlejší sprint, tak s brašnou na notebook ho prostě dohonit nešlo :cry: :cry: :cry:

Způsobené škody: něco strkal mezi sklo a gumvé těsnění takže to odneslo to těsnění zhruba v místech zámku :( Víc naštěstí nic.
Bohužel mne mrzí o to víc, že si za to můžu velkou měrou i sám svojí nepozorností. :oops:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od jarik65 »

No tak to byl pech,že jsi se šel podívat to si mohl vidět jen koncový světla-pakáž ci.....á
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Vita »

Mel jsi stesti .......
Jeste ze to odnesla jen guma u okna ......

Ale sprinteri jsou to dobri .....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hovorys
**
Příspěvky: 174
Registrován: 15 lis 2006, 19:26
Bydliště: Smíchov - Pivovar Staropramen
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Hovorys »

jj, sou to devky :evil: bud rad, ze scoupac zustal na svym miste a ani z nej nic nezmizelo...
*R.I.P* 1994 Hyundai Pony 1.3 LS 43kW/58k
*Prodáno* 1994 Hyundai Scoupe GT 85kW/116k (Alias Yuriiho otloukánek :))
1996 Hyundai Sonata 102kW/139k - Nebrzdí, ale to je detail :P
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od mirpie »

tos měl štěstí v neštěstí... Chvíli potom, co jsem přivezl auto, mi někdo vylomil zámek u spolujezdce a zůstalo to otevřený, ale kupodivu mi z auta nezmizelo vůbec nic, ono tam toho tou dobou taky ještě moc nebylo...To u předchozího auta to bylo horší, tam dotyčný vylomil taky zámek spolujezdce a vzal si rovnou celý auto (asi ve 2hod v noci, kdy pěkně všichni spí) a odvezl ho 60km od místa bydliště, kde ho druhý den Policie ČR jako zázrakem našla, s vylomeným zámkem, nepoškozenou spínací skříňkou, bez autorádia, zamčené, s víčkem od nádrže v kufru a rozhrabaným interierem. Jo a palubní počítač ukázal taky pěknou spotřebu, jel s tím jak hovado. Pak jsem zámek spolujezdce zaslepil a instaloval vlastní zabezpečení proti odcizení.
Jak není možnost parkovat aspon za brankou nebo nejlíp v garáži za brankou ve vlastním domě, je to riziko poškození nebo zcizení velký a každé ráno prostě mrknu na parkoviště, jestli to tam ještě vůbec stojí, když už přehlížím všechny ty nové škrábance, co se tam nepříjemně množí.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Seemann »

to je pěkný svinstvo. O mého se teda nikdo nepokoušel, ale dneska přijdu k autu a na dveřích šlic jak hovado. Polepy potrhaný a barva sedřená na základovku. Fakt super! Yurii sám tuší, jaká je to škoda. Fakt jsem nasranej a vážně zvažuju že prodám i tohle scoupé, přidám prachy a koupím si Patrola GR a budu se bavit a válet smíchy při pohledu na "odřenou" traverzu nárazníku. Ať si jí klidně brousí, svině!
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Hardcam »

Seemann: az si koupis Patrola, tak mi dej vedet, pujcim si od Parkanovy Pandura a budu se s nim ucit parkovat :lol:

joke
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Dodo
*
Příspěvky: 46
Registrován: 04 úno 2009, 06:07
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Dodo »

No někoho vidět, jak mi skáče po haupně či blbě vopruzuje kolem auta asi bych se moc neudržel...
Nesnáším lidi, co si ničeho neváží! Nejsem rasista (možná si to jenom myslím), ale většinou to jsou
naši neoblíbení, nepracující a věčně se flákající spoluobčané.
Je fakt že týpci tohoto ražení mají velmi rychlé nohy. Doběhne je pouze střelná zbraň...
Dodo
Škoda Octavia II, 1.9 TDI PD, 77kW motor BKC, 4x4 a pár úpraviček :-)

Prodám:
Letní 4ks Michelin rozměru: 205/60 R15 91H na originál kolech + originál nikdy nejetá rezerva
Zimní 2ks Continental a 2ks Unigom Montreal obojí rozměru 195/65 R15 91H
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Vilda »

Jenže vysvětluj potom u soudu, že šlo o nutnou obranu, když je střelenej do zad :D :D Moje CZ 85 combat je rychlá .... ale zákony jsou tady blbý ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Dodo
*
Příspěvky: 46
Registrován: 04 úno 2009, 06:07
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Dodo »

Jj, někteří jsou jaksi chráněni vyšší mocí než je zdrávo.
Nikdy by mě nenapadlo někomu vyvrátit zrcátko, poškrábat lak, ukrást anténu, či cokoliv jiného. :evil:

O tom, že nám vloni 2x vykradli sklep (mě hokejovou výstroj, sousedovi rybářský vercajk) už ani nepíšu.... :cry:

A PČR? Odloženo pro neznámého pachatele....§ Hele já ho chytnout, tak se mi asi splaší kladiva!!!
Klidně bych i tu svoji Bauerku (hokejku za 1000,-) o něj zlomil! Stálo by to za to!
Dodo
Škoda Octavia II, 1.9 TDI PD, 77kW motor BKC, 4x4 a pár úpraviček :-)

Prodám:
Letní 4ks Michelin rozměru: 205/60 R15 91H na originál kolech + originál nikdy nejetá rezerva
Zimní 2ks Continental a 2ks Unigom Montreal obojí rozměru 195/65 R15 91H
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od ryba »

tak ja to plne chapu, ale me vykrad barak normalni bilej smejd, kterej vubec nezapadal do schematu zlodeju. Mladej kluk, nastesti byl dost blbej a nechal dost stop. S tim mlacenim cigana, bacha na to, nosej noze, jak si ho podas, muzes mit kudlu pod zebrem. Na to plati ta CZ :)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od Davepic »

mirpie píše:tos měl štěstí v neštěstí... Chvíli potom, co jsem přivezl auto, mi někdo vylomil zámek u spolujezdce a zůstalo to otevřený, ale kupodivu mi z auta nezmizelo vůbec nic, ono tam toho tou dobou taky ještě moc nebylo...To u předchozího auta to bylo horší, tam dotyčný vylomil taky zámek spolujezdce a vzal si rovnou celý auto (asi ve 2hod v noci, kdy pěkně všichni spí) a odvezl ho 60km od místa bydliště, kde ho druhý den Policie ČR jako zázrakem našla, s vylomeným zámkem, nepoškozenou spínací skříňkou, bez autorádia, zamčené, s víčkem od nádrže v kufru a rozhrabaným interierem. Jo a palubní počítač ukázal taky pěknou spotřebu, jel s tím jak hovado. Pak jsem zámek spolujezdce zaslepil a instaloval vlastní zabezpečení proti odcizení.
Jak není možnost parkovat aspon za brankou nebo nejlíp v garáži za brankou ve vlastním domě, je to riziko poškození nebo zcizení velký a každé ráno prostě mrknu na parkoviště, jestli to tam ještě vůbec stojí, když už přehlížím všechny ty nové škrábance, co se tam nepříjemně množí.
Tak to je humus Míro..Nedovedu si představit bydlet třeba tam kde ty a mít tam svoje Coupe přes a mít na tom svoje 17ctky měl bych šileny strach to tam někde nechat..Zlatá Vesnice [-o<
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od M.a.d.y »

Yurii jak se to řiká při malé smůle velké štěstí, nebo něco takovýho :wink: :wink: :wink: hlavně že ti ho nečmajzli
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak mi dneska chtěli ukrást Skupáče :(

Příspěvek od zahyx »

kalasnikov na ne :twisted: :twisted:
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Odpovědět

Zpět na „Pokec“