Rozvody

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
lada1600ttt
Příspěvky: 2
Registrován: 20 led 2009, 20:12

Rozvody

Příspěvek od lada1600ttt »

Mohli by ste mi prosim vas niekto poslat obrazok alebo nacod ako maju byt spravne nadstavene rozvody. Ja som tu uz predtym pisal o problemoch s motorom... tak mi v servise na diagnostike nakoniec povedali ze mam spatne nadstavene rozvody. V "original servise mi nadstavili " rozvody a auto odvtedy nejde ani nastartovat. Mechanik povedal ze je neco spatne poskladane a ze tak jak to dal to ma urcite byt a ze ked chcem mam to tam necaht a ze sa mi na to pozru.. stacilo!!! predtym boli nadstavene tak ze vsetko na ryskch a hore na vackach v najblizsom bode kolies sa znacky stretali.. a blblo to na volnobeh. teraz to dali tak ze je to krasne na pravitko presne ale motor zase nema tlaky a nejde ani nastartovat tak som s toho blbec. Posielam obrazcok staci ked mi date vediet ako maju byt len tie kolesa na vackach ostatne viem jak ma byt. Inak zaujmave ze tie rysky netvoria uhlopriecku cez koleso ale je to posunute kusok..
rozvod.JPG
rozvod.JPG (22 KiB) Zobrazeno 3169 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Rozvody

Příspěvek od mirpie »

a jakou máš lantru? Máš na vačkách řetěz? Nevim jak J1, ale u J2 (ozubený řemen od klikového hřídele na výfukovou vačku, pak řetěz z výfukové vačky na sací vačku), tak od značky na značku na vačkách je 11čepů řetězu, značky rovnoběžně. Jak to má J1 nevim, to ti poradí Hujer nebo někdo, kdo to dělal.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
lada1600ttt
Příspěvky: 2
Registrován: 20 led 2009, 20:12

Re: Rozvody

Příspěvek od lada1600ttt »

1,8 GT a je tam remen.
Lantra UL
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Rozvody

Příspěvek od Lantra UL »

může mi někdo říct jestli se musí při výměně rozvodů měnit i vodní pumpa?
díky
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Rozvody

Příspěvek od Hardcam »

Nemusi, ale melo by Ti to byt doporuceno.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Lantra UL
Příspěvky: 3
Registrován: 16 bře 2009, 10:57
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Rozvody

Příspěvek od Lantra UL »

já se zatím nikde neptal.bude to dělat kamarád,a ten neví.nevíš kolik zubů má mít rozv.řemen?Lantra J2 r.v.96 16i 16V
Uživatelský avatar
broža
**
Příspěvky: 280
Registrován: 10 říj 2008, 11:33
Bydliště: Bohušovice nad Ohří

Re: Rozvody

Příspěvek od broža »

rozvodak ma mit 111 zubu ;)
:hyu: Hyundai Lantra 1.6 16V GLS 84kW r.v.1996 zelená metalíza

Seat Cordoba 1.8 červená metalíza r.v.1999 R.I.P 2010

VW Passat Variant 1.9 TDI 85kW r.v2000
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Re: Rozvody

Příspěvek od Hujer »

lada1600ttt píše:Mohli by ste mi prosim vas niekto poslat obrazok alebo nacod ako maju byt spravne nadstavene rozvody. Ja som tu uz predtym pisal o problemoch s motorom... tak mi v servise na diagnostike nakoniec povedali ze mam spatne nadstavene rozvody. V "original servise mi nadstavili " rozvody a auto odvtedy nejde ani nastartovat. Mechanik povedal ze je neco spatne poskladane a ze tak jak to dal to ma urcite byt a ze ked chcem mam to tam necaht a ze sa mi na to pozru.. stacilo!!! predtym boli nadstavene tak ze vsetko na ryskch a hore na vackach v najblizsom bode kolies sa znacky stretali.. a blblo to na volnobeh. teraz to dali tak ze je to krasne na pravitko presne ale motor zase nema tlaky a nejde ani nastartovat tak som s toho blbec. Posielam obrazcok staci ked mi date vediet ako maju byt len tie kolesa na vackach ostatne viem jak ma byt. Inak zaujmave ze tie rysky netvoria uhlopriecku cez koleso ale je to posunute kusok..
rozvod.JPG
Ten druhy obrazek je spravne.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Paul666
**
Příspěvky: 208
Registrován: 27 srp 2008, 18:51
Bydliště: Vidochov pobliz Nove Paky, okres Jicin, Vychodni Cechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

Příspěvek od Paul666 »

Ahoj lidi, mam problem, opravar me dela rozvody a nejde mu sundat řemenice klikovýho hřídele, nesetkal jste se s tim nekdo? rika ze to pravdepodobne nekdo zalepil, ale neni jen nakej hacek jak se to rozdelava?
Hyundai Lantra 1.6 16V GLS 1996
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

Příspěvek od tatulda »

Setkal jsem se s tím už na třech autech,na jednom jsme dokonce přetrhli metrové prodloužení.Pomoc byla jednoduchá-trhák a malou panenkou to potom povolit.Může být problém,jak zajistit kliku proti protáčení.Je li v cajku spojka,tak 5ku a podržet brzdu.
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Uživatelský avatar
Paul666
**
Příspěvky: 208
Registrován: 27 srp 2008, 18:51
Bydliště: Vidochov pobliz Nove Paky, okres Jicin, Vychodni Cechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

Příspěvek od Paul666 »

Opravar to zatim vyresil tak, ze tam nechal vuli a zkusim to odtrhnout jezdenim, tak uvidime,,, a tam pri tom, ja pises, jsi znicil remenici nebo tak?,,, on je to prej majland:(
Hyundai Lantra 1.6 16V GLS 1996
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

Příspěvek od tatulda »

Řemenici jsme nezničily,musí se vše dělat s citem
H.Elantra 2,0i/104kW/02,dříve Lantra 1,6 a Pony 1,5
Odpovědět

Zpět na „Benzín“