elektricka antena accent 96

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
newmi
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 22:25

elektricka antena accent 96

Příspěvek od newmi »

Zasekava sa mi el. antena. Ked sa chcem na to pozriet, ako ju vymontujem? Lebo ako na to tak pozeram, tak treba dat dole cely bocny plast nad pravym prednym kolesom :?:
Accent 1,5 GLS. r.v. 1996
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: elektricka antena accent 96

Příspěvek od tomexion »

jj.. uz si to presne nepamatuji, ale:
sundat kolo,
pak ten plastovej podbeh - odsroubovat srouby vcetne zasterky mas-li. Ty spunty a) bud pujdou vyndat b) nepujdou (ja je asi urval vsechny).
pak matku co drzi antenu kde vykukuje nahore na blatniku a myslim ze se ma odsroubovat i v tom blatniku.
v interieru jsem odsrouboval ten dekl u dveri. kabel od anteny se da odpojit dost blizko za tim deklem (je tam takova prodluzka)

(vubec se toho nebojte - ja mam obe ruce levy a slo to easy - chce se to jen spravne nas*at :wink: )
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
Uživatelský avatar
lacokubik
*
Příspěvky: 66
Registrován: 09 úno 2009, 14:01
Bydliště: Bernolákovo

Re: elektricka antena accent 96

Příspěvek od lacokubik »

Nemám ju v elektrike iba manuálna dnes som robil brzdy a mal som dole aj plastový podbeh -či ako sa to volá a nieje tam nič iba taká trupka kde sa to zasúva ale keď som sa pozeral bližšie tak sa mi zdalo že je ohnutá :( . mne antena nejde vôbec zastrčiť odkedy som to auto kúpil doteraz som to neriešil ale bojím sa ísť s tým do umývačky aby mi ju neulomilo. len ten posledný kus nejde zastrčiť ostatné asi 6 častí ide do seba pekne ale ten posledný najväčší ani za toho oneho nejde . čo mi poradíte?
Naposledy upravil(a) lacokubik dne 16 kvě 2009, 11:09, celkem upraveno 1 x.
:hyu: Hyundai Accent X3 - 3dv, 1,3 55kW , r.v.6/1999
KAffee
*
Příspěvky: 50
Registrován: 07 kvě 2009, 11:57
Bydliště: Karlovy Vary

Re: elektricka antena accent 96

Příspěvek od KAffee »

měl jsem stejný problém a normálně jsem jí tam ručně narval...ško to fest ale nakonec sem vyhrál a teď pořád drží hezky zatažená
newmi
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 22:25

Re: elektricka antena accent 96

Příspěvek od newmi »

KAffee píše:měl jsem stejný problém a normálně jsem jí tam ručně narval...ško to fest ale nakonec sem vyhrál a teď pořád drží hezky zatažená
No dobre ale radio ako potom budem pocuvat? Signal je napiiip. Budem si musiet najst cast a skusit to podla vyssie uvedeneho postupu rozmontovat.
Accent 1,5 GLS. r.v. 1996
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“