Silentbloky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
nakfa
*
Příspěvky: 11
Registrován: 27 dub 2009, 20:56

Silentbloky

Příspěvek od nakfa »

Caute.
Mam problem zohnat po nete silentblok na zadnu napravu konkretne na vlecnu (ci vzpernu?) tyc. :cry:
Nemozem to rozobrat lebo jazdit treba a este sa da... :roll:
Nie som si isty ci nie su vsetky silentbloky zadnej napravy rovnake (ramena aj vzperna tyc) #-o
dik za kazdu radu :)
Reklama
 

Petrisko87
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 čer 2009, 21:33
Bydliště: Spisska Nova Ves

Re: Silentbloky

Příspěvek od Petrisko87 »

No silent bloky na zadnej naprave nie su vsetky rovnake. Spolu je ich tam myslim 12, ale urcite nie su rovnake. Ja som ich objednal cez Mitsubishi servis, ale nebolo to najlacnejsie, jeden silentblok vyjde okolo 20 EUR, takze treba poriadne pozriet ktore treba menit
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky

Příspěvek od dzakobo »

Ahoj, presne tohle jsem ted musel resit, protoze jsem jel na technickou a nasli mi tohle. Pokud potrebujes silentbloky na vlecnou tyc, tak si ji objednej primo u hyundaje, protoze jinak nemas sanci je koupit. Jediny problem nejspis budes mit s vyndanim silentbloku z tehlice a pak opet nalisovat novy. Pokud nemas na to lis, pripadne dilnu, tak se do toho radsi ani nepoustej. Bylo to fakt docela sileny...ale dalo se zvladnout..jinak me stal 1ks silentbloku asi 350 Kč bez DPH, kdyby neco, tak dej jeste vedet, klidne poradim..
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
nakfa
*
Příspěvky: 11
Registrován: 27 dub 2009, 20:56

Re: Silentbloky

Příspěvek od nakfa »

tak diky moc za rady. Nakopilo sa mi toho viac a nejak som nesledolval net. Tak radsej neskor ako nikdy 8)
nakfa
*
Příspěvky: 11
Registrován: 27 dub 2009, 20:56

Re: Silentbloky

Příspěvek od nakfa »

tak diky moc za rady. Nakopilo sa mi toho viac a nejak som nesledolval net. Tak radsej neskor ako nikdy 8)
Uživatelský avatar
kodlz
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 zář 2009, 22:19

Re: Silentbloky

Příspěvek od kodlz »

ja jsem taky nedavno musel resit stejny problem kvuli technicke. s kamosem jsme tam dali silentblok ze stare astry. byl jen trosku delsi takze jsme ho zarizli a kladivem natloukly....a prosel jsem a silentblok drzi.
Hyundai i30sw 1.4 r.12
Nissan Almera r.96
Hyundai Accent r.99
Skoda 120L
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“