Problem z brzdami

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
markohhh
*
Příspěvky: 61
Registrován: 02 úno 2009, 14:34

Problem z brzdami

Příspěvek od markohhh »

caute,neviete kde by som zohnal tu trubku co ide do zadu do bubnovych brzd?lebo mi praskla a vsade v obchodoch mi ponukaju iba hadicky,ale toto je trubka taka vselijaka poohynana...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Problem z brzdami

Příspěvek od Kull »

Máš PMku...
zlo.obr
*
Příspěvky: 33
Registrován: 09 lis 2008, 15:04

Re: Problem z brzdami

Příspěvek od zlo.obr »

u nas na vsi je na to prodejna kam daš starou trubku a oni ti udělaj novou i s ohybaním .Teplice
mně dělaly komplet celej zadek pře STK
markohhh
*
Příspěvky: 61
Registrován: 02 úno 2009, 14:34

Re: Problem z brzdami

Příspěvek od markohhh »

este mam jednu otazocku,odkrutil som tu trubku tam kde ide do bubna cize viem aka je tam koncovka a zavit ale nemozem odkrutit druhu stranu pod autom kde sa trubka spaja s hadickou,nemal to uz nahodou niekto rozobrate a nevedel by mi poradit aka je na tej strane koncovka?
dik...
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Problem z brzdami

Příspěvek od palicka007 »

markohhh píše:este mam jednu otazocku,odkrutil som tu trubku tam kde ide do bubna cize viem aka je tam koncovka a zavit ale nemozem odkrutit druhu stranu pod autom kde sa trubka spaja s hadickou,nemal to uz nahodou niekto rozobrate a nevedel by mi poradit aka je na tej strane koncovka?
dik...
ta trubka není spijená žádnou hadičkou je to z celé trubky samozdřejmě tlakové a s trochou šikovnosti jsi schopný to naohýbyt sám horší to bude s holendrem protože ted si nejsem jistý jestli je na konci trubky trychtýřek nebo taková ta boule je to podle toho co je v bubnu a na brzdové nédobce za pozdro ale jinak nevím jak by jsem ti pomohl jinak jsem z Hranic na moravě ale ty asi ze slovenska co?
markohhh
*
Příspěvky: 61
Registrován: 02 úno 2009, 14:34

Re: Problem z brzdami

Příspěvek od markohhh »

tento problem som uz vyriesil,ale mam dalsi :) ,ked idem na aute tak mi piska prava predna brzda,ale ked zosliapnem brzdovy pedal tak to prestane,a ako nahle ho pustim tak zase to piska,co to moze byt?
Uživatelský avatar
Nightmare
*
Příspěvky: 72
Registrován: 05 srp 2007, 23:12
Bydliště: Uh. Hradiste

Re: Problem z brzdami

Příspěvek od Nightmare »

Mozna plech co je pod deskama. Taky sem to ted resil kvuli novym deskam. Byly na nich nalitky tak sem je musel trochu prejet smirglem.
Huyndai Lantra 2.0l..modra metla
markohhh
*
Příspěvky: 61
Registrován: 02 úno 2009, 14:34

Re: Problem z brzdami

Příspěvek od markohhh »

dik,skusim to pozriet,a to medzi kotucom a dostickou?
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“