Nosič bicykla na ťažnom

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
jkardos
*
Příspěvky: 11
Registrován: 05 kvě 2009, 13:46

Nosič bicykla na ťažnom

Příspěvek od jkardos »

Ahoj,
chcel by som kúpiť nosič bicykla Thule, ktory sa upevňuje na ťažné zariadenie, ale zistil som, že keď ho pripojim, tak mi pri cuvani stale pipaju cidla pre cuvanie. Chcel by som sa preto opytat ci sa to neda nejak spravit, aby sa to dalo vypnuť, pretoze viem, ze napriklad BMW to tak ma.

Dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Re: Nosič bicykla na ťažnom

Příspěvek od Zdeněk ČB »

Někam vřadit vypínač a přerušit signál od zadních čidel??
Hele a jaké máš tažné? Pevné či bajonet?
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
jkardos
*
Příspěvky: 11
Registrován: 05 kvě 2009, 13:46

Re: Nosič bicykla na ťažnom

Příspěvek od jkardos »

mam bajonet a je to ovela lepsie ako pevne tazne zariadenie. Montaz je kratka a dizajnovo je auto ovela krajsie bez tazneho ako s nim. Bajonet je lepsia volba ako pevne.
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Nosič bicykla na ťažnom

Příspěvek od Rexcor »

No o tom bajonetu se dá polemizovat. Je to i trošku o tom, zda se Ti chce ho sundávat. Navíc ho občas člověk použije při parkování.:-) Nechtělo by se mi ho muset sundávat, vždycky když ho nepotřebuju, protože nikdy nevím na co se mi kouple bude hodit.

Jinak také používáme nosič na kouli na kola. Problém s pípáním při couvání zatím jen ignorujeme. Zase tak často couvat nemusím a aspoň si uvědomím, že jsem o kus delší než obvykle.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
DusMi
**
Příspěvky: 111
Registrován: 01 dub 2008, 15:49

Re: Nosič bicykla na ťažnom

Příspěvek od DusMi »

jkardos píše:mam bajonet a je to ovela lepsie ako pevne tazne zariadenie. Montaz je kratka a dizajnovo je auto ovela krajsie bez tazneho ako s nim. Bajonet je lepsia volba ako pevne.
Kym sa vela netaha, ak sa taha pravidelne vacsi prives tak sa bajonet vytaha, zacne mat vole a buchoce to pri brzdeni/zrychlovani :)....
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“