Autorádio versus USB kluce (flash)

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
jjman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 06 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Ostrava

Autorádio versus USB kluce (flash)

Příspěvek od jjman »

Zdravíčko, mám dotaz. V manuálu není návod na originál autorádio s USB co mám namontované ](*,) , proto sháním někde návod případně radu, jak na ono USB. Co přesně tam můžu napojit a jak? (zkoušel jsem tam píchnout flasku, ale hlásí mi to nějakou chybu, nehraje to) Stejně tak bych rád věděl jestli můžu napojit do zdířky vedle přes line in 3,5 jack nějaký MP3 přehrávač nebo tak něco a pouštět to přes AUX. Díky za rady.
Hyundai Accent 2009 1,5 CRDi, Elegance + boční airbagy, Ebony Black, folie 75/25%, L: Alu Ronal R46 ET 38 7x16" Bridgestone Turanza ER300 205/45/16, Z:origo plech 14" Bridgestone LM-20 185/65/14
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fulli
***
Příspěvky: 644
Registrován: 18 úno 2008, 18:58
Bydliště: MC 42/2, 97251 Handlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od Fulli »

jjman píše:Zdravíčko, mám dotaz. V manuálu není návod na originál autorádio s USB co mám namontované ](*,) , proto sháním někde návod případně radu, jak na ono USB. Co přesně tam můžu napojit a jak? (zkoušel jsem tam píchnout flasku, ale hlásí mi to nějakou chybu, nehraje to) Stejně tak bych rád věděl jestli můžu napojit do zdířky vedle přes line in 3,5 jack nějaký MP3 přehrávač nebo tak něco a pouštět to přes AUX. Díky za rady.
tak to ti moc neporadim akurat stryko ma skusenost ze kupil autoradio s USB sony a zoberie mu len USB kluc tej istej znacky....oni si tymto robia biznis....aj cez AUX moze pripojit len prehravac sony....ak pripoji nejaky iny sice mu bude hrat ale kazdu hodinu sa mu vyresetuje radio a zmiznu mu vsetky nastavenia
Hyundai Accent 1.3 GLS 62kW 1997, 185/60 R14 Dunlop SP 01 SPORT
ziarovky BLUE xenon, sportovy filter(ide ako o zivot),
chystaju sa dalsie zmeny ale najprv na ne musi niekto zarobit
eMKejx
Příspěvky: 8
Registrován: 27 dub 2009, 12:29

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od eMKejx »

ja mam radio pioneer deh-7900ub /len este accenta idem kupit/ a v starom aute som ho mal nahodene, to radio prehra secko co don strcim cez usb vratane ext hdd do kapacity tusim 500gb? cize tovarenske neriesim vobec a co sa tyka sony na to mam tiez svoj nazor...
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od cert »

jjman píše:Zdravíčko, mám dotaz. V manuálu není návod na originál autorádio s USB co mám namontované ](*,) , proto sháním někde návod případně radu, jak na ono USB. Co přesně tam můžu napojit a jak? (zkoušel jsem tam píchnout flasku, ale hlásí mi to nějakou chybu, nehraje to) Stejně tak bych rád věděl jestli můžu napojit do zdířky vedle přes line in 3,5 jack nějaký MP3 přehrávač nebo tak něco a pouštět to přes AUX. Díky za rady.
Origo 2DIN rádio načte jakoukoliv značku FLASHDISKU. Vyzkoušené mám kapacity 512MB, 1GB, 2GB, 4GB a 8GB. Podporuje formátování FAT a FAT32 (koukni jak máš tu FLASHKU naformátovanou, EXFAT a NTFS rádio nenačte). Dále "pobere maximálně 14 adreářů/alb nebo 255 souborů/skladeb. Návod k origo rádiu v několika jazycích kromě CZ jsem k autu dostal (je to extra brožurka), tak kdybys potřeboval...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od Gandalf »

Čertova odpověď je myslím zcela vyčerpávající, jen dodám, že jsem také do origo-H rádia zkoušel flashdisky různých značek i kapacit 1 - 4 GB a fungovaly bezvadně. Problémem může být skutečně formát disku...
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
jjman
*
Příspěvky: 31
Registrován: 06 kvě 2009, 09:58
Bydliště: Ostrava

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od jjman »

Díky za rady... jakmile mi přijde pod ruku flashka, otestuju to...
Hyundai Accent 2009 1,5 CRDi, Elegance + boční airbagy, Ebony Black, folie 75/25%, L: Alu Ronal R46 ET 38 7x16" Bridgestone Turanza ER300 205/45/16, Z:origo plech 14" Bridgestone LM-20 185/65/14
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od Martin Korpel »

jjman píše:Díky za rady... jakmile mi přijde pod ruku flashka, otestuju to...
Skludom ja som tam natlacil 16G Kingstone a nacitalo bez zavahania #-o :hyu:
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od cert »

Martin Korpel píše:Skludom ja som tam natlacil 16G Kingstone a nacitalo bez zavahania #-o :hyu:
To sice jo, ale pokud bys tam měl 16GB MP3, tak to nenačte všechno - viz omezení jak jsem psal výše /leda by se změnil firmware v radiu/.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od Martin Korpel »

cert píše:
Martin Korpel píše:Skludom ja som tam natlacil 16G Kingstone a nacitalo bez zavahania #-o :hyu:
To sice jo, ale pokud bys tam měl 16GB MP3, tak to nenačte všechno - viz omezení jak jsem psal výše /leda by se změnil firmware v radiu/.
jaj tak to bolo myslene :) tak ale kto by stihol vypocut 16 hudby :) pri ceste autom :) chapes. :) jaze sa bavime o tom ze mozno velke flash nezobere :) inac suhlasim
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od cert »

Martin Korpel píše:jaj tak to bolo myslene :) tak ale kto by stihol vypocut 16 hudby :) pri ceste autom :) chapes. :) jaze sa bavime o tom ze mozno velke flash nezobere :) inac suhlasim
Jasně, já jen, že to origo rádio nepobere ani plnou 2GB flashku (natož 16GB). Je to škoda :( . Jinak nejde o to, že bys tolik písniček za cestu poslechl, ale spíš o to, že se omezí výběr podle momentální nálady...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Autorádio s USB

Příspěvek od Martin Korpel »

cert píše:
Martin Korpel píše:jaj tak to bolo myslene :) tak ale kto by stihol vypocut 16 hudby :) pri ceste autom :) chapes. :) jaze sa bavime o tom ze mozno velke flash nezobere :) inac suhlasim
Jasně, já jen, že to origo rádio nepobere ani plnou 2GB flashku (natož 16GB). Je to škoda :( . Jinak nejde o to, že bys tolik písniček za cestu poslechl, ale spíš o to, že se omezí výběr podle momentální nálady...
tak to ano suhlasim tak v tom pripade treba mat viacej FLASH diskov :D pri sebe :) ale pocuj... ja som mal aj 4G kingston a ten bralo a bol plny (ale 4G hudby som si ani nezapamatal ze tam daco je a daco nieje...cize som nemal velmi sancu skontrolovat vsetky pesnicky :) ](*,)
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Autorádio versus USB kluce (flash)

Příspěvek od Russell »

Ja mam jediny problem s USB, sice ho mam stale v autoradiu ale ked dam prec panel od autoradia a dam ho tam dalsi krat tak mi USB nacita a ide zas od 1 vej pesnicky aj ked by som chcel aby mi to dokoncilo tu ktoru som pocuval predtym. :hyu:
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Autorádio versus USB kluce (flash)

Příspěvek od Martin Korpel »

DObre a neda sa ti dade nastavit na tom radiu ze ako ma hrat? ci od poslednej prehravanej alebo ako? pretoze originalne radio..co je tam zabudovane sa neda vyberat a ono si pamata poslednu pesnicku v presnej minute aj sekunde :)
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
Russell
**
Příspěvky: 364
Registrován: 10 srp 2008, 12:11
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Autorádio versus USB kluce (flash)

Příspěvek od Russell »

Martin Korpel píše:DObre a neda sa ti dade nastavit na tom radiu ze ako ma hrat? ci od poslednej prehravanej alebo ako? pretoze originalne radio..co je tam zabudovane sa neda vyberat a ono si pamata poslednu pesnicku v presnej minute aj sekunde :)
No takto ked vlozim panel radia pred nastartovanim do radia tak si pamata poslednu pesnicku, ale ked tam ten panel vlozim po nastartovani tak ide odznova. :hyu:
Santa Fe 2007 2.2 crdi 114kw
Lancia Lybra SW
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: Autorádio versus USB kluce (flash)

Příspěvek od Martin Korpel »

Russell píše:
Martin Korpel píše:DObre a neda sa ti dade nastavit na tom radiu ze ako ma hrat? ci od poslednej prehravanej alebo ako? pretoze originalne radio..co je tam zabudovane sa neda vyberat a ono si pamata poslednu pesnicku v presnej minute aj sekunde :)
No takto ked vlozim panel radia pred nastartovanim do radia tak si pamata poslednu pesnicku, ale ked tam ten panel vlozim po nastartovani tak ide odznova. :hyu:
aha mno tak to je jasne... aj na nasom radijku origin robi taketo srandy obcsa hyundaikovi trosku nerozumimem .D lebo polka veci sa robi automaticky :Da raz idu a raz ne:D ale aj tak ho milujem :) nic ine ti neporadim len vkladat pred nastartovanim :) :D/
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“