Věříte servisům?

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Věříte servisům?

Příspěvek od miltic »

Tak se poslední dobou dozvídám jen samé špatné zprávy o různých servisech, jo asi na tom něco bude teď mi kámoš říkal že si nechal dělat rozvodák tak mu ho (komplet) celej vyměnily i s kladkama za cca 5.000,- a co se nestalo po 14 dnech řemen prasknul a bylo vymalováno!!!jo jo a to se ani neobtěžovali vyměnit řemen natož kladky :x já sem si taky před nedávnem nechal dělat rozvoďák.Otázka ale je jestli vyměněnej je.... :? tak se ptám jak moc vy věříte servisům a jestli to spíše dáváte do autorizovanejch servisů nebo ne???a jestli máte nějaké podobné zkušenosti
PS: co člověk nevidí, to také nemusí mit :!:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Jasně mám stejnou nedůvěru, rozvoďák sem si taky nechal měnit, a modlil sem se aby ho fakt vyměnili, od tý doby sem ujel tak 40t kiláků, takže ho asi čenžly, jináč by byl už dávno ruplej :wink: nicméně myslim že tohle by si snad ve značkovym servise nedovolili, taky ho po tý výměně můžeš zkontrolovat sám, myslim že stačí odšroubovat ten plastovej krycí dekl, pokud je čerstvej tak to určitě poznáš...jínáč já dávám auto do neautorizovanýho servisu, a vždycky si nechám ukázat ten starej měněnej díl....jednou jsem byl ve značkovym - dělali mi komplet podvozek (tlumiče, misky, stabil.tyčky) a nechal sem tam majlant...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

no tohle se právě stalo ve značkovým servise...a když tam pak ně vlítnul tak mu řekli že je to optřebením a nikdo nikomu nic nedokázal, ale za 14 dní opotřebený :?: tak kde to potom jsme???to jako žádná záruka na to není nebo co??? na ten rozvodák bych se mrknul můžes mi to trošku popsat jak se k tomu dostat???a zjistim i kladky???
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

a nebo místo novejch dílů tam dávaj díly z vrakáče za směšný ceny a ty pak vyplázneš peněz jak za originál :)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

miltic píše:no tohle se právě stalo ve značkovým servise...a když tam pak ně vlítnul tak mu řekli že je to optřebením a nikdo nikomu nic nedokázal, ale za 14 dní opotřebený :?: tak kde to potom jsme???to jako žádná záruka na to není nebo co??? na ten rozvodák bych se mrknul můžes mi to trošku popsat jak se k tomu dostat???a zjistim i kladky???
mě to tak bylo řečeno v servisu, nikdy sem to nezkoušel, prej stačí povolit pár šroubů na tom černym plastovym krytu...jináč se divim že to na něj takhle zahrály, měl od nich fakturu??? to už je docela na žalobu!! můžeš prosimtě říct jméno toho servisu? já jenom abych se mu zdaleka vyhnul :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

miltic píše:a nebo místo novejch dílů tam dávaj díly z vrakáče za směšný ceny a ty pak vyplázneš peněz jak za originál :)
no já to dělám tak že jim ty díly co chci vyměnit sám dodám, prostě je koupim buďto origo nebo druhovýrobu (podle ceny/nálady), a většina měněnejch dílu je na autě prostě vidět, když víš kde je hledat.....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

neboj hyundai servis to nebyl tam snad nezavítáš :lol: byla to Škodovka...já si třeba zjišťuju ceny na mjauto.cz objednával jsem tam brzdové destičky ale teď jsem si nechal dělat do paroží a to jsem prostě nikde nesehnal tak jsem to nechal na servisu. a co třeba oleje měníš sám nebo v servise na tom prej taky dost podělávaj, to už tuplem nic nezjistíš a s tou fakturou nevim ale asi ji mel...nevíš po kolik cca km´s se mění převodový olej???s převodovým olejem znám taky jednu příhodu to se zase týká WV ale to zase jindy :D
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

no jsem línej jak prase :wink: , takže si olej nechám měnit, ale to je zrovna snad věc kterou poznáš ne? musíš akorát předtim kouknout jakej tam máš filtr před vyměnou, a pak ten novej volej je čisťounkej...jináč takhle z hlavy nevim kdy se mění převodovej, ale můžu se ti podívat do příručky ke kupátku...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

jo filtr jo ale olej ne...to bys byl hodnej kdybys na to mrknul taky by se mi ta příručka šikla
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jo kouknu, mám jí v autě, jsou tam tabulky při kolika najetejch se co má měnit, kupoval jsem jí v www.autopalacebutovice.cz , nevim už kolik stála - tipoval bych to v rozmezí 200 - 300 ,-
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

dikas, ještě jedna otázecka vím že to sem nepatří ale když už si tak s tebou píšu kolik stojej brzdové destičky a kotouče přední?nebo kolik jsi za ně dal ty?díky moc
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

měnil jsem jenom přední destičky - dal sem tam neorigo Nipparts, myslim že stály okolo 900 na www.elit.cz, originální budou stát asi okolo 1500, ale možná se pletu...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

a to je cana za pár?a kotoučeč se prodávaj taky po páru že?cca 1500,- pár
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

jiz delsi dobu jsem krajne neduverivy a nejradsi kontroluju opravu osobne
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

miltic píše:a to je cana za pár?a kotoučeč se prodávaj taky po páru že?cca 1500,- pár
no to je cena za čtyřy destičky, takže za dva páry, myslim že se vždycky prodávaj komplet na jednu nápravu....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“