Hyundai GK a Ferrari

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
FreeSoul
**
Příspěvky: 111
Registrován: 04 pro 2008, 09:59
Bydliště: Brno

Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od FreeSoul »

Musím se s Vámi podělit o dnešní haluz.
Nevím kolika z Vás se to už stalo (předpokládám, že jiná než červená barva asi těžko :) ), ale před chvílí, cestou do práce jsem zastavoval na křižovatce na červenou, vidím, že za mnou jede Ferrari F430. Zastavil za mnou a zablikal. Říkal jsem si, jestli jsem viděl dobře a opravdu blikal, nebo se mi to jen zdálo. Tak jsem ze srandy taky bliknul a on pak zamával.
To, že se se prakticky vždycky někdo otáčí na zastávce, aby se na GK mrknul jsem si už zvykl, ale pozdrav od Ferrari mě pobavil :D
Hyundai Tuscani 2003, 2.7 V6
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od DEDe »

FreeSoul píše:Musím se s Vámi podělit o dnešní haluz.
Nevím kolika z Vás se to už stalo (předpokládám, že jiná než červená barva asi těžko :) ), ale před chvílí, cestou do práce jsem zastavoval na křižovatce na červenou, vidím, že za mnou jede Ferrari F430. Zastavil za mnou a zablikal. Říkal jsem si, jestli jsem viděl dobře a opravdu blikal, nebo se mi to jen zdálo. Tak jsem ze srandy taky bliknul a on pak zamával.
To, že se se prakticky vždycky někdo otáčí na zastávce, aby se na GK mrknul jsem si už zvykl, ale pozdrav od Ferrari mě pobavil :D
:tus: :D
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od hawk »

:lol: no jo no..holt dorost z maranela se nezapře....je fakt že ty naše auta vypadají rychleji než jezdí, ale každá taková zkušenost potěší. Mně se taky často na semaforech a i jinde stává, že se mě vozy typu 350Z, porsche, M3 atd. snaží vyprovokovat k závodění..neměl bych šanci a ani na to nereaguju,ale jak už jsem psal, potěší to.. :D/
Uživatelský avatar
FreeSoul
**
Příspěvky: 111
Registrován: 04 pro 2008, 09:59
Bydliště: Brno

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od FreeSoul »

hawk píše::lol: no jo no..holt dorost z maranela se nezapře....je fakt že ty naše auta vypadají rychleji než jezdí, ale každá taková zkušenost potěší. Mně se taky často na semaforech a i jinde stává, že se mě vozy typu 350Z, porsche, M3 atd. snaží vyprovokovat k závodění..neměl bych šanci a ani na to nereaguju,ale jak už jsem psal, potěší to.. :D/
Jak říkáš no..., jsem na tom jak ty. Já samozřejmě už vůbec bych si se svojí 1.6 neškrtnul, tak to nehrotím, naštěstí ani nemám nutkání 8)
Naopak mám zase kamaráda s Oplem Astrou kombikem, který se dá říct, že tohle vyhledává i když má starou 1.6tku.
Hyundai Tuscani 2003, 2.7 V6
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od Viki »

No mě ještě žádnej provokatér nepředjel. Nejsem žádnej pirát silnic ale když se na mě někdo [color=#BF0000]lepí [/color]tak se mu za pár zatáček ztratím :)
Posledně to někdo zkoušel z Oktávkou když sem jel na Skřítek (10 serpentýn do kopce) a neměl šajnu :twisted: ¨
Joo Goodyear Eagle F1 235/35 ZR19 :twisted: a :tus:
Přílohy
f1.jpg
f1.jpg (46.84 KiB) Zobrazeno 997 x
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od Borek »

A to jsi ještě nebyl s červeným Tiburonem v Itálii.Je známé,že Italové mají rádi sportovní auta a jak je navíc červené.... :D -kolikrát se mě stalo na benzínce,u apartmánu,že přišel Ital a začal auto obcházet,okukovat....a s údivem zjistil,že to není auto vyrobené u nich :mrgreen: .Přesto se hned k autu hrnou,okukují(i kapotu jsem kolikrát zvedal)a snaží se diskutovat.U benzinek mají většinou obsluhu,která vám benzín načerpá a stalo se mě u Shellu,že mu říkám-plnou 95.A on že nééééé [-X -sportivo :!:,že tam musím dát 98.Říkám,že mu stačí 95(když je nastavený z výroby i na 91 :D/ )a on začal poskakovat kolem auta,stále vykřikoval sportivo,sportivo a divoce gestikuloval rukama :shock: .Tak říkám ok,sportivo,nalej tam co chceš,tohle jede na všechno. :wink: A on se začal uklánět-grazie,oči se mu rozzářily,hladil zadní spojler a připadal mě v té chvíli,jako kdyby to bylo jeho auto a měl radost,že pro něj něco udělal. :D
Když je řeč o Ferrari-našly se i v časopisech(Autocar)odkazy,odkud čerpali Koreici nápady na určité partie karoserie Tiburona-schválně někdy mrkněte na Ferrari 456M GT a budete překvapeni,jak vzhledově blízko mu Tiburon je.Včetně i detailů-výdechů za před.koly,prolisu na celém boku/dveřích nebo třeba celá zadní partie-výřez výka kufru,výfuky i nárazní...nebo celá boční linie. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od pepan »

:lol: :lol: =D> tak to je palba Borku..jedu s tebou do Itálie :)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od black_sheep »

nojo, tak inspirace je tam zrejma - ostatne tohle bylo moje nejoblibenejsi ferrari v letech kdy jsem byl malej kluk nekdy 1992/3 a bylo to fungl novy faro, ani pozdejsi 575 maranello se mi uz tak nelibilo, takze to ve me asi zustalo :lol:

je teda fakt, ze at se podivam na coupe GK, sonatu (od roku 1999 po dnesni model) a nebo coupe RD (inspirace celicou a to jak pred tak po faceliftu), tak je videt nejaka inspirace :-k treba takovy scoupé bylo original :mrgreen: tuhle jsem slysel ze ho navrhl italdesign :shock: a nebo genesis coupe - to mi taky nic nepripomina a ma to takovy spravny korejsky tvary :mrgreen: jenze jaka automobilka se kdy neinspirovala nekde jinde.. navic treba RDcko coupe mi prijde bejt jako celica 5. generace dotazena k dokonalosti - mimochodem nejhezci celica ze vsech generaci :mrgreen: jeste pak je krasna 1. a 3. ale to uz jsou veterani..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od -JxD- »

Hmm, to nevim jestli by Italové brali červený scoupé jako sporťák :D (ale bylo by to fajn :) )
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od black_sheep »

ale v turbu to jede pekne, tak proc nee... :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od Borek »

pepan píše::lol: :lol: =D> tak to je palba Borku..jedu s tebou do Itálie :)
Chlape já tam zažil věci(a nejen tam) :D .Nebo když před apartmánem zamknu kolobotku(zařízení na přední kolo,proti odcizení-něco na způsob botičky,ale jiný systém uchycení,konstrukce-fotky jsem tady dával v jiném vlákně).Už když to zamykám,tak Italové jen z dálky,balkonů nakukují,co tam ten chlap dává :-k ,to musíme zjistit....a když odejdu,tak se bavím z balkonu já,jak tam napochodují o zkoumají ten český patent. :D Ale oni nejsou tak chladně opatrní jako třeba Švýcaři,Němci-kteří jsou zvědaví,ale nechtějí to dát znát,tak jen pokoukají "nenápadně" :mrgreen: ve stoje a při tom se rozhlížejí,jestli je někdo nevidí.Ital ti vleze až pod auto a když jdeš zrovna kolem,tak je to zajímá a jsou schopni tě dotáhnou ke svému autu a vzájemně si lustrovat auta. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od black_sheep »

jj to mas pravdu ze italove mi prisli byt takovy bezprostredni, spontalni a vubec nevedi co je to stud :lol: teda, samozrejme se to neda rict uplne obecne..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Karlos
**
Příspěvky: 115
Registrován: 11 zář 2008, 00:47
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od Karlos »

Pamatuju si clanek z Autocaru kdyz se dostalo prvni Coupe GK do Britanie. Zaparkovali ho v centru Londyna (samozrejme v cervene barve) a za chvili byl kolem dav lidi. Kdyz se jich ptali co si mysli ze je to za auto tak vetsina z nich typovala "nejaky novy koncept od Ferrari?" :-) Mam ten casopis archivovany tak ten clanek mozna najdu a oskenuju.
A pak si vzpominam jak testovali Coupe GK V6 a Mercedes CLK V6 a byli v soku z toho, ze Hyundai vyrabi vytribenejsi V6 nez Mercedes. Uz jsem vam sem na forum ten clanek daval. Pokud ho nemate je zde: http://lantraweb.net/zzz
Lantra J2 1,6 115 HP 1998
http://karlos.lantraweb.net
Smazal se mi profil, takže teď jsem zde opět nováček :-)
Uživatelský avatar
FreeSoul
**
Příspěvky: 111
Registrován: 04 pro 2008, 09:59
Bydliště: Brno

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od FreeSoul »

Jn, hodně lidí to přirovnává k Ferrari :)
Nedávno (4 měsíce zpět) jsem měl ještě jednu zajímavou příhodu a sice:
byli jsme na operaci u veterináře se psem, když jsme si ho šli potom vyzvednout, vzal jsem psa do náruče a šel jsem k autu. Dotyčný veterinář (asi 65 let) se pak z ordinace za námi ještě poohlédnul, a když viděl k jakému jdeme autu, tak zamnou pelášil z ordinace se slovy "pane, pane, to je Viper?" :D
Tak jsem mu s úsměvem na rtech sdělil, že to opravdu není Viper. Pak měl ještě pár otázek a chtěl ho celé ukázat. :)
Hyundai Tuscani 2003, 2.7 V6
Uživatelský avatar
Marek_PD
***
Příspěvky: 705
Registrován: 29 črc 2007, 16:58
Bydliště: Prievidza SK

Re: Hyundai GK a Ferrari

Příspěvek od Marek_PD »

FreeSoul: z toho co pises mi vychadza ze ty tieto "zazitky" priam vyhladavas :mrgreen:
aktuálne: Alfička 166 2,4 JTD
moja ex: Adelka X-3 1,3 62kW
/-/v rodine: Accent 2005+Accent 2011+i20
Odpovědět

Zpět na „Pokec“