Problémy s Coupe 2.0

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
radim.r1
Příspěvky: 2
Registrován: 24 črc 2009, 14:10

Problémy s Coupe 2.0

Příspěvek od radim.r1 »

Zdravím všechny.
obracím se na Vás s problémy u mého cupéčka 2.0 z roku 2003. Zničeho nic to přestalo startovat. Startér točí, ale motor nechytne. Někdy se zadaří a chytne a jede v poho. Další problém co stím se ukázal že přestalo jít stahování oken, blinkry a celá palubka je i když se rozsvítí světla tak po tmě. U známého jsem to dal na diagnostiku a ta hlásí vše OK. Nevíte co stím, a nebo jestli jste se stím už někdo setkal. Moc děkuji za jakoukoliv radu.
S pozdravem Radim
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Coupe 2.0

Příspěvek od DEDe »

Ahoj zdravim te nove na foru . Kdyz toci starter ale nechytne mohl by to byt spatny imobilizer v klici jestli mas druhej klic zkus jezdit s tim druhym (to by pak resilo i to ze diagnoza ti nic neukazala). K osvetleni bych se skusil mrknout na pojistku osvetleni kabiny nejsem si jist ale rekl bych ze na ni vede i stahovani oken a central mohla by to byt ona ale v tom pripade by ti nefungoval i central na dalkaci. Je vlevo pod volantem a je v takovym zlutym pouzdyrku ktery otevres a je tam 10A pojistka. V tom planku na viku popsana jako interior lightning tusim. Vic me nenapada zkus nejprve mrknout na tohle. Pripadne prozkoumat vsechny pojistky i v motorovem prostoru Jestli ti tam neprosla nejaka spicka a neodpalilo ti to pojistky vnitrku a blinkru napr.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
radim.r1
Příspěvky: 2
Registrován: 24 črc 2009, 14:10

Re: Problémy s Coupe 2.0

Příspěvek od radim.r1 »

Díky za tip. Problém je vtom, že když jsem ho kupoval byl pouze s jedním klíčem. Nechám si udělat ještě jeden. A stím vnitřekm centrál na DO funguje. Origoš jsem zrušil jelikož se začal nějak srát. Tak tam mám jinej a ten funguje bez problémů. Tento alarm jsme odpojili jako první jestli to nedělá a tím to bohužel taky nebylo. A na pojistky jsme se taky dívali a nic jsme nenašli. Mě napadlo nějakej studenej spoj, ale to by zase asi ukázala diagnostika, že tam není něco v pořádku. Co mě ještě napadá jestli to nemůže dělat airbak jelikož bylo trošku bouraný tak byly vylítlí. Do volantu jsem dal jinej a jednotku tam nemám jelikož to známej skouší zprovoznit. Jinak dík za tip
Uživatelský avatar
Johny-noname
**
Příspěvky: 137
Registrován: 29 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Coupe 2.0

Příspěvek od Johny-noname »

radim.r1 píše:Díky za tip. Problém je vtom, že když jsem ho kupoval byl pouze s jedním klíčem. Nechám si udělat ještě jeden. A stím vnitřekm centrál na DO funguje. Origoš jsem zrušil jelikož se začal nějak srát. Tak tam mám jinej a ten funguje bez problémů. Tento alarm jsme odpojili jako první jestli to nedělá a tím to bohužel taky nebylo. A na pojistky jsme se taky dívali a nic jsme nenašli. Mě napadlo nějakej studenej spoj, ale to by zase asi ukázala diagnostika, že tam není něco v pořádku. Co mě ještě napadá jestli to nemůže dělat airbak jelikož bylo trošku bouraný tak byly vylítlí. Do volantu jsem dal jinej a jednotku tam nemám jelikož to známej skouší zprovoznit. Jinak dík za tip

Airbagem to taky nebude. Já sem měl auto taky bouraný a airbag mam taky u volantu novej a ještě taky nemam nastavenou jednotku airbagu.

Hele to bude fakt v tom imobilizéru ... zkus vyměnit baterku a zkus ho znova spárovat.
Hyundai Coupe 2.0 FX (2G), facelift
Uživatelský avatar
Johny-noname
**
Příspěvky: 137
Registrován: 29 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s Coupe 2.0

Příspěvek od Johny-noname »

A co se týče osvětlení tak to bude nějakou pojistkou .... a nebo ještě možnost je, že je tam někde nějakej skrat kvuli kterému ti to nesvití a ten zkrat blokuje imobilizér, a proto ti to nestartuje.
Hyundai Coupe 2.0 FX (2G), facelift
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“