Chladící nádrž klimatizace

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Morpheus11
*
Příspěvky: 60
Registrován: 30 led 2006, 13:17
Bydliště: Jirkov u Chomutova

Chladící nádrž klimatizace

Příspěvek od Morpheus11 »

Ahoj všichni,
včera jsem byl v Hyundai kvůli klíči (viz jiný příspěvek) a rovnou mi tam koukli do PC na detaily k autu a říkali, že prý tam byla prasklá chladící nádrž klimatizace, ale že neví jestli se to opravilo. Já jsem to zatím nezkoumal, tak nevím. Ale pokud by to bylo prasklé, co stojí taková chladící nádrž klimatizace náhodou nevíte? On tam něco povídal o 15tis. Není to nějak hodně?

M
Reklama
 

Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

no jak pro koho ;) pro me to trebas hodne je,ale porad je tu reseni koupit to z vrakace atd,,, ;)
Jiřa
Jiřa
Morpheus11
*
Příspěvky: 60
Registrován: 30 led 2006, 13:17
Bydliště: Jirkov u Chomutova

Příspěvek od Morpheus11 »

Pro me je to taky hodne a pokud to budu muset menit, tak asi z vrakace. Ale jen se mi nezda, ze by ta nadrzka mela stat tolik.
M
Zdeněk LKN
*
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2006, 17:51
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Chladič klimatizace

Příspěvek od Zdeněk LKN »

Přeji všem pěkný den,
měl jsem stejný problém při kontrole klimatizace. Po úvodním ověření cen jsem šel též do "vrtule" , ale byl mi doporučen servis, kde mi majitel po telefonu a přes internet (přes své dodavatele) sehnal nový chladič cca 3.600,- Kč i s DPH s dodáním do dvou dnů. :D :D

Jinak jsem měl podobný problém s klíčem. V servise v Č. Třebové mi na počítači zjistili, že by tam měl být imobilizer namontován již od výrobce a on tam ve skutečnosti nebyl vůbec (ověřeno i u původního majitele a vzhledovou kontrolou skřínky od zapalování) :!: :!:
Zjistil jsem, že mám auto podle VIN códu vyrobené v roce 1997 v tech. průkazu je rok 1996 / uvedeno do provozu 1997. A ve skutečnosti mi technik na PC našel datum výroby červen 1996. Prostě páni prodejci spěchali a tak se občas vloudí chybička ( proč jsem na to narazil zrovna já, tak to nevím).
Jinak náhradní klíč mi udělali v Litomyšly na náměstí za 120,- Kč na počkání.

Pro jistotu jsem si tam nechal namontovat náš systém Jablotron CA-322 "Akcent" + dálkové ovládání dveří. Celkem to dělalo necelých 5.000,- Kč, ale za tím nevyužívam možnost zapojení dálkového ovládání oken. Snad až příště :?:
LANTRA 1.8/G4GM GLS; ročník 1997
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“