Problém automatického rosvietenie svetiel.

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

yosarian77
Příspěvky: 7
Registrován: 23 kvě 2009, 22:10

Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od yosarian77 »

Zdravím, práve sa mi stala taká vec, že mi prestali automaticky vypínať svetlá po vybratí kľúča zo spínacej skrinky, musím ich vypínať manuálne. Nevie niekto čo to môže byť? Upozornil ma až sused keď mi svietili svetlá celý deň.
Reklama
 

Uživatelský avatar
saldy
***
Příspěvky: 545
Registrován: 11 kvě 2009, 15:00
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od saldy »

yosarian77 píše:Zdravím, práve sa mi stala taká vec, že mi prestali automaticky vypínať svetlá po vybratí kľúča zo spínacej skrinky, musím ich vypínať manuálne. Nevie niekto čo to môže byť? Upozornil ma až sused keď mi svietili svetlá celý deň.
jednou nebo dvakrát se mi to taky stalo, výpínám manuálně, lampu v autě mám taky vyplou, je to lepší jak auto furt kontrolovat
Tucson Euro 2016, 1.7 CRDi, 85kW, Sněhulák
i30, 1.6 CRDi, 94kW, Sněhulák
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od zahyx »

yosarian77 píše:Zdravím, práve sa mi stala taká vec, že mi prestali automaticky vypínať svetlá po vybratí kľúča zo spínacej skrinky, musím ich vypínať manuálne. Nevie niekto čo to môže byť? Upozornil ma až sused keď mi svietili svetlá celý deň.
sviteji ti porkovacky nebo i potkavacky??
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
yosarian77
Příspěvky: 7
Registrován: 23 kvě 2009, 22:10

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od yosarian77 »

Svietili mi aj parkovačky aj stretávacie na druhy deň som to skúsil znova a už to funguje, ale asi navštívim servis ako stále kontrolovať či sa cez noc nevybije baterka ..
Uživatelský avatar
MZagora
*
Příspěvky: 14
Registrován: 04 srp 2009, 23:15

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od MZagora »

Vcera se mi stalo to same - kolega prijde do prace a rika mi, ze mi sviti svetla, tak jsem to letel vypnout.
Dneska to funguje normalne, tak nevim...
Budu to muset hlidat nebo manulane vypinat, ale to se obavam to obcas pak zapomenu zapnout. :(
i30CW 1.6 CVVT Comfort, Stone Black, 2009
Obrázek
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od laufas »

MZagora píše:Vcera se mi stalo to same - kolega prijde do prace a rika mi, ze mi sviti svetla, tak jsem to letel vypnout.
Dneska to funguje normalne, tak nevim...
Budu to muset hlidat nebo manulane vypinat, ale to se obavam to obcas pak zapomenu zapnout. :(
Tak si tam nalep takovy ty cedulky ''Rozsvit svetla'' jak mivaj duchodci :-D
Ja je zapinam i vypinam manualne a zatim vzdy ja blikam na nekoho nez nekdo na me at si rozsvitim :-)
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od Mexican »

MZagora píše:Vcera se mi stalo to same - kolega prijde do prace a rika mi, ze mi sviti svetla, tak jsem to letel vypnout.
Dneska to funguje normalne, tak nevim...
Budu to muset hlidat nebo manulane vypinat, ale to se obavam to obcas pak zapomenu zapnout. :(
to asi vystupujes inymi nez vodicovimi dvermi.. pretoze po vytiahnuti kluciku zapalovania pri zapnutych svetlach svietia parkovacky.. po otvoreni vodicovych dveri svetla zhasnu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
MZagora
*
Příspěvky: 14
Registrován: 04 srp 2009, 23:15

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od MZagora »

Mexican píše:asi vystupujes inymi nez vodicovimi dvermi.. pretoze po vytiahnuti kluciku zapalovania pri zapnutych svetlach svietia parkovacky.. po otvoreni vodicovych dveri svetla zhasnu
Tj. dobrej TIP, diky! - Tady je nekdy velky problem zaparkovat a zrovna jsem stal na fleku, kde jsem musel vylezt stranou u spolujezdce. Tak na to budu davat bacha.
i30CW 1.6 CVVT Comfort, Stone Black, 2009
Obrázek
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od laufas »

MZagora píše: Tj. dobrej TIP, diky! - Tady je nekdy velky problem zaparkovat a zrovna jsem stal na fleku, kde jsem musel vylezt stranou u spolujezdce. Tak na to budu davat bacha.
To myslis vazne nebo je to ironie? :shock:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od alarm »

Nedeje sa to len pri určitek kombinácii a poradí úkonov?Napr. skôr ako vypneš klučik, otvoríš dvere,potom vytiahneš klúčik a zabuchneš.Ja nič, ja len ,že či nedochádza k niečomu takému,ako keď chceš nechať po vybratí klúčika svietiť parkovačky .(aj keď tlmené , by ti malo vypnúť)
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od mechoun »

laufas píše:
MZagora píše: Tj. dobrej TIP, diky! - Tady je nekdy velky problem zaparkovat a zrovna jsem stal na fleku, kde jsem musel vylezt stranou u spolujezdce. Tak na to budu davat bacha.
To myslis vazne nebo je to ironie? :shock:
Žádná ironie: Má pravdu ten chlapec (bonmot ze známého filmu), opravdu existuje logika vypínání parkovaček svazbená s polohou přepínače, klíčkem a dveřmi řidiče :-)
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od Rexcor »

Ano ano. Vytánout klíček nestačí. Musí se ještě otevřít dveře u řidiče. Až pak parkovačk zhasnou.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od laufas »

mechoun píše:
laufas píše:
MZagora píše: Tj. dobrej TIP, diky! - Tady je nekdy velky problem zaparkovat a zrovna jsem stal na fleku, kde jsem musel vylezt stranou u spolujezdce. Tak na to budu davat bacha.
To myslis vazne nebo je to ironie? :shock:
Žádná ironie: Má pravdu ten chlapec (bonmot ze známého filmu), opravdu existuje logika vypínání parkovaček svazbená s polohou přepínače, klíčkem a dveřmi řidiče :-)
Ja jen ze me prekvapuje, ze nevi o zhasinani pri otevreni dveri ridice
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od Hardcam »

laufas: to este nevis, jak dlouho to trvalo me, nez jsem to zjistil...:) driv jsem prijel, zhasnul svetla a odesel..prisel jsem do auta, zapnul klicek, nastartoval, rozsvitil - proste zvyk z predchozi Lantry...vicemene nahodou jsem prisel na to, ze muj staricky vuz tohle ma - zhasnul jsem motor, vytahnul jsem klicek, ale nezhasnul, ale po otevreni dveri se ozvalo "cvak" relatka a hne jsem to zacal testovat... :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
MZagora
*
Příspěvky: 14
Registrován: 04 srp 2009, 23:15

Re: Problém automatického rosvietenie svetiel.

Příspěvek od MZagora »

laufas píše:Ja jen ze me prekvapuje, ze nevi o zhasinani pri otevreni dveri ridice
Nevedel :( , ale ted uz to vim :) . Holt :hyu: zacatecnik... Fungovalo to, tak jsem nepatral po duvodech, az jsem jednou vylez netradicne...
i30CW 1.6 CVVT Comfort, Stone Black, 2009
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“