převodovka u coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
fila
Příspěvky: 9
Registrován: 27 bře 2006, 14:15
Bydliště: Litvínov

převodovka u coupe

Příspěvek od fila »

Všechny Vás tu zdraví nový člen a nový majitel H. coupe 1.generace a zároveň Vás prosí o radu:
Auto mám asi jen měsíc a zlobí mě řazení z jedničky na dvojku a z dvojky na trojku. Hodně jsem slyšel o těchto problémech na tomto autě i něco o řazení jsem tu četl ale stejně jsem z toho žádný kloudný závěr nevyvodil...
když řadim rychle(bez prodlevy) tak to jakoby vezme přez zuby nebo prostě jakoby tam něco bylo nějak divně to cvakne, ale kdyz řadim hodně pomalu(spíš nechám chvilku neutrál) a dám tak pak trojku tak to neudělá...mám taky natočeno 185tisic má to sice servisku ale je to dost co myslíte je v háji převodovka nebo jen synchrony?Dá se s tím zatím jezdit??? :?
Omlouvám se že je to tak dlouhé ale jinak to nešlo :D
Děkuju všem za každou radu!
Reklama
 

miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

ahoj, taky mám takový problém, přesně jako ty když mám nastartovanej motor a stojim na místě tak to všechno krásně řadí ale jak jedu tak jestli to vytáčím hodně nebo málo tak pořád to přes něco bere a je to cejtit jakoby v tý řadičce tak nevim ale vím o tom asi stejně jako ty takže by to chtělo zeptat se nějakého odborníka třeba Tiburona nebo prostě někoho kdo ví víc :)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ahoj, pokud to nedělá dlouho a opraví se to včas, měli by stačit synchrony.. Kecal bych kolik stojí..Ale zdá se mi že 1500 jeden.. Každopádně výměna prý vyjde taky na 1500, takže 3 tis. za jeden..snad
Pokud budeš měnit dva tak ta montáž by měla být levnější, když už bude převodka venku.. Každopádně zavolej do autorizovanýho servisu a cenu ti řeknou..Ale to jestli nebude potřeba výměnit celou převodovku se asi dozvíš až se rozebere.. Každopádně to neoddaluj :wink:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

já jsem zase četl že se má při řazení u těchto aut nechat tak 1s v neutrálu a pak dát požadovanou rychlost...když to tak dělám tak je to v pohodě, tak by se to snad nemělo ničit, ono i tak to zas tak hrozný není
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Tady si něco počti, třeba ti to pomůže:
http://xorro.xpmg.co.uk/coupe/index.php ... bm=mnu_diy
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Conan píše:Tady si něco počti, třeba ti to pomůže:
http://xorro.xpmg.co.uk/coupe/index.php ... bm=mnu_diy
Nic v češtině by nebylo?? :oops: Já neumím anglicky,jen německy...
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
miltic
**
Příspěvky: 190
Registrován: 09 led 2006, 11:48

Příspěvek od miltic »

tak tak taky není angličtina zrovna moji předností....
kdybych alespoň věděl o co tam jde? :D
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“