Vibrace motoru.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Joe.cz
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2009, 10:49

Vibrace motoru.

Příspěvek od Joe.cz »

Ahoj koupil jsem Elantru 2.0 CDRi rok 2005 sedan ale pri otackách od 1000-1500 a pak 1600-1800 se prenaší vibrace motoru na celé auto a jak se cele rozklepe dělá to šílenej bordel a i lidi okolo se otačejí jinak tah a sila motoru je podle mě v pořádku neměl někdo zvás podobný problém ? doufám že to nebude nic zavážné ale už asi pomalu začínám litovat prodeje Poňíka to byl poradněj tahnou :)
Hyundai Elantra 2,0 CRDi Sedan 2005
Reklama
 

HonzaE
*
Příspěvky: 83
Registrován: 23 říj 2007, 14:36

Re: Vibrace motoru.

Příspěvek od HonzaE »

A nedělá to náhodou při záběru spojky? To by pak byla nejspíš zaolejovaná spojka. Jinak mně napadá snad jen změklé, či utržené silentbloky motoru.
Joe.cz
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2009, 10:49

Re: Vibrace motoru.

Příspěvek od Joe.cz »

silenbloky, je to možné ale je pravda ze když nastartuju a mám vyšlaplou spojku motor si jen tak bručí ale když tam mam neutral a spojku pustim zacne se neco ozívat ale jetli je to ono netusím když jedu nejsem schopný to už rozpoznat. ale jeste mě ted došlo že když třeba stojím na svetlech a mam tam neutrál tak je po určitých intervalech 2-4sec. auto zachvěje jako by sem stal trěba na mostě který se pod tíhou náklaďáku zahoupá.
Hyundai Elantra 2,0 CRDi Sedan 2005
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace motoru.

Příspěvek od Donald »

Fakt je, že určité vibrace má motor právšě v otáčkách 1600 až 1800/min, ale není to nic hrozného a po přidání aditiva VIF diesel jde motor měkčeji a vibrace jsou menší.
Mimochodem chlapi, nemáte tu někde odkaz na výměnu brzdové kapaliny? Předem dík!
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
Joe.cz
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2009, 10:49

Re: Vibrace motoru.

Příspěvek od Joe.cz »

Vibrace jsou odstaněny byl vadnej spodní silentblock motoru cena za opravu 3000,-
Hyundai Elantra 2,0 CRDi Sedan 2005
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“