Hadky a blbosti

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Hadky a blbosti

Příspěvek od 89majlo96 »

Nech sa paci, nove vojnove pole je na svete, staci sa chopit prilezistosti a mozte tasit svoje zbrane najtazsieho kalibru... :wink:
Ak sa nebude tema niekomu pacit, tak ju kludne vymazte :-#
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

aby som tomu dal trosku formu...
Ak bude chciet niekto odpovedat na niekoho prispevok odpovedou typu urazok, alebo nadavok, popripade by chcel rozputat rozbroj ktory sa netyka problematiky, ale toho co si dany clovek o druhom mysli, tak do danej temy napiste len "odpoved viz. tema HADKY"
a na fore bude klud a poriadok O:)
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Romox
**
Příspěvky: 304
Registrován: 16 úno 2008, 10:36
Bydliště: Koštice nad Ohří (okr.Louny)

Re: HADKY

Příspěvek od Romox »

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Chevrolet Aveo 1.4 16V 2010
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

Pamatuji dobu,kdy to tady byla kompletně :!: supr parta lidí bez hádání.Od vzniku klubu až po období tak rok zpět. :( Stejně jako v jiných tématech už vzpomínali staří členové(Rastym počínaje a třeba Radem622 konče),hádky,které tady vyvolávají lidé,kteří nerespektují ani zákl.tech.data výrobce :hyu: a nad jejichž radami zůstává zdravý rozum stát [-o< ,jsou vždy jádrem hádek,které stejně nikam nevedou.Byl jsem tady denně,ale tak půl roku zpět jsem čím dál více znechucen a při radách nezřídka zděšen :shock: nad příspěvky některých členů.
Čím dál více se začínám řídit Radeho622 teorií-nevšímat si a raději nereagovat na některé totální hovadiny(příspěvky,rady-které lidem mohou zničit auto,v lepším případě zbytečně vyhodí zbytečně spoustu peněz)-ale někdy to opravdu nevydržím. :oops: Téma jako teď třeba denní svícení apod.ignoruji,protože tam si stačí přečíst jednu stránku a člověk má po náladě. :-&
Bývalo tady daleko více legrace a dobrých rad,oproti současným hádkám chytrolínů,kteří snad auto nikdy neviděli. :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od vipe »

:( To bejvávalo Borku ach jo. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: HADKY

Příspěvek od matysekul »

Kdož jsi bez viny,hoď kamenem ;)
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od vipe »

Borek píše:Bývalo tady daleko více legrace a dobrých rad
A třeba to zase přijde. :-k
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od 89majlo96 »

no ako som v inom temate spominal zacina tu vladnut ponorkova choroba :roll:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: HADKY

Příspěvek od amaize »

se kluci nedivte, asi nejsem sám který když vidí co se tu děje ani nemá chuť něco napsat : aby náhodou neradil blbě a neřeklo se o něm že...
a Borku nechceš tím říct, že to co tu přišlo za poslední rok stojí za prd, když se tak dívám na některé aktéry, tak už tu jsou taky pěkně dlouho, prosím ... a jen dodám , někdy to tu je víc o lidech než o našich :hyu: , tak nějak zapomínáme o čem to fórum je 8-[
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od vipe »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Borek »

matysekul píše:Kdož jsi bez viny,hoď kamenem ;)
Kde jsi-ukaž se???? :D
baba s kamenem.jpg
baba s kamenem.jpg (161.19 KiB) Zobrazeno 2888 x
Amaize-to rozhodně netvrdím,že všichni(určitě nikomu nikdo nevadí od i20,ty si zatím kupují pohodáři).Ale pár nových členů(2,max.3) mě tady dost nesedí a že je mezi nimi Mexican králem,snad ani nemusím psát :roll: Že neuznává tech.data výrobce-budiž,že mě upravoval,mazal příspěvky a stěžoval si na mě u admina :-& -budiž,ale naposledy mě dostal příspěvkem s ředěním nafty benzínem v zimě [-o< -to tak možná dělají někde u nich na dědině do traktoru,ale když to tady někdo vezme vážně a naředí si to do CR :shock: .To prostě nejde přejít mávnutím ruky. :(
Vipe je také jeden z pamětníků "pohodové"doby,kdy tady vzájemných legrácek,obrázků,témat,šniclů,ale i fundovaných rad třeba od Ivana,Hujera.. bývalo dost a člověk se těšil každý den.Jsem jeden z lidí,kteří jsou s autem max.spokojení,vše funguje po celou dobu bez jedinné chybičky,nic nevrže,Tiburon jede na 100%,tak proč se jen bavit o tech.věcech.....- těšíval jsem se na příspěvky zdejších členů.Teď mě připadá,že někteří lidé tady z toho fora chtějí udělat jen suchý technický klub a hlavně se dobře pohádat-viz.třeba teď naposled o světlech:( .Také na světla mám svůj názor,ale než tam napsat a kazit si den....tak to raději přejdu.A tak to bude dělat čím dál více lidí.Dříve jsme svůj názor napsali,podložili argumenty a vzájemně respektovali(i když třeba nesouhlasili).Třeba trefné příspěvky od Josefa,to bylo vždy potěšení.....teď vidím jen občas jednu větičku :( -a chápu,že nemá potřebu se o něčem s někým přít nebo se nechat peskovat,že je mimo téma. [-o<

Zaplať bůh,že tito hádkaři se ještě neobjevili na srazech :!: Tak je stále se na co a hlavně na koho těšit. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od dantasik »

Tak treba ja osobne jsem mel rad taky prispevky hujera, ale po extempore co tu vzniklo se sem nema chut vracet a neni se cemu divit. Ivanek, kterej je taky fajn clovek sem uz taky moc nezavita :(
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7923
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od Mexican »

dik za vlakno, este ze to jedneho z novych clenov napadlo, aspon ma sa moze Borek znova vyplakavat aky je chudacik ze som mu ako moderator New Accent fora zmazal par offtopic prispevkov vo fore New Accent.. Divim sa ze vlakno hadky toleruju stari mazaci :shock: Ano som medzi tymi novymi, som tu nieco cez 2 roky, na Hyundai som ale najazdil viac nez vas par starych ktory tu ste od zaciatku. A ano som technicke drevo a u nas na dedine (v Brne a na Vrutkach) robime vsetky tie zverstva o ktorych pan Dipl Doc Dr Borek (odbornik cez vsetko) pisal. Je trapne ako vzdy vyuzivate (a teraz to adresujem na Vas vy nasi mili stari mazaci) to ze ste :hyu: vlastnili o par tyzdnov skor, registrovali sa tu o par tyzdnov skor a to teraz beriete ako ze ste nieco extra, ze vsetko viete a ze ste pojedli vsetku mudrost sveta. Ze mate najazdene na mojom aute viac nez mam ja, ze motor mojho auta poznate lepsie ako ja, aj ked v konecnom dosledku ste nikdy v tom aute nesedeli.

Nebudem komentovat Borkove zalospevy, raz som to komenoval a ak mate zaujem si niekto precitat tu konkretnu diskuziu a nie tentedncny blekot urazeneho Borecka, pozrite sem https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... &start=195
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: HADKY

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:
matysekul píše:Kdož jsi bez viny,hoď kamenem ;)
Kde jsi-ukaž se???? :D
baba s kamenem.jpg
Amaize-to rozhodně netvrdím,že všichni(určitě nikomu nikdo nevadí od i20,ty si zatím kupují pohodáři).Ale pár nových členů(2,max.3) mě tady dost nesedí a že je mezi nimi Mexican králem,snad ani nemusím psát :roll: Že neuznává tech.data výrobce-budiž,že mě upravoval,mazal příspěvky a stěžoval si na mě u admina :-& -budiž,ale naposledy mě dostal příspěvkem s ředěním nafty benzínem v zimě [-o< -to tak možná dělají někde u nich na dědině do traktoru,ale když to tady někdo vezme vážně a naředí si to do CR :shock: .To prostě nejde přejít mávnutím ruky. :(
Vipe je také jeden z pamětníků "pohodové"doby,kdy tady vzájemných legrácek,obrázků,témat,šniclů,ale i fundovaných rad třeba od Ivana,Hujera.. bývalo dost a člověk se těšil každý den.Jsem jeden z lidí,kteří jsou s autem max.spokojení,vše funguje po celou dobu bez jedinné chybičky,nic nevrže,Tiburon jede na 100%,tak proč se jen bavit o tech.věcech.....- těšíval jsem se na příspěvky zdejších členů.Teď mě připadá,že někteří lidé tady z toho fora chtějí udělat jen suchý technický klub a hlavně se dobře pohádat-viz.třeba teď naposled o světlech:( .Také na světla mám svůj názor,ale než tam napsat a kazit si den....tak to raději přejdu.A tak to bude dělat čím dál více lidí.Dříve jsme svůj názor napsali,podložili argumenty a vzájemně respektovali(i když třeba nesouhlasili).Třeba trefné příspěvky od Josefa,to bylo vždy potěšení.....teď vidím jen občas jednu větičku :( -a chápu,že nemá potřebu se o něčem s někým přít nebo se nechat peskovat,že je mimo téma. [-o<

Zaplať bůh,že tito hádkaři se ještě neobjevili na srazech :!: Tak je stále se na co a hlavně na koho těšit. :wink:
borku, vono ani driv to nebylo tak idealni jak pises.. alespon ja tady pamatuju hadky a to dost velky, uz hezkejch par let zpatky.. :-& je ale pravda, ze kdyz sem chodila ta prvni :hyu: banda tak to tady bylo mnohem lepsi, tedka uz je to jiny a nikdy uz to stejne nebude, nicmene tak jak se majitele aut stridaj, tak stridaj znacky a kluby a ono se to tady bude porad menit... ale osobne kdyz jsem potreboval poradit tak to sice chvili trvalo, ale nakonec jsem se rady dockal.

nekdy se to ale neobeslo od opravdu trapnych narazek, coz cloveku moc na nalade neprida a uz je ohen na strese... hadky typu benzin vs. nafta, turbo vs. atmosfera, a jine podobne k tomu proste patri. akorat v pripade takovych hadek kdy vlastne o nic nejde, by je akteri meli brat mnohem mene vazne.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: HADKY

Příspěvek od pepan »

té hofno..přesunte sem diody :lol: :lol: .. hele borku..čas letí,lidi se mění..auta zůstávaj-teda značka :mrgreen: je to takhle všude..s tím nic nenaděláš..nevím jaský to tady bylo,ale beru jaký to tady je ted...bohužel můj čas se zmenšuje a budu mět důležitější věci,tak se tady budu ukazovat mín a mín....aspon bude klid :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „Pokec“