MÁ NĚKDO CHIP NA LANTŘE 1,6 J2???

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

MÁ NĚKDO CHIP NA LANTŘE 1,6 J2???

Příspěvek od zaludnikrs »

cau chlapi tak co mate to tamnekdo?chtel bych si to chipnout kvuli lepsi zivotosprave motoru ale nechce se mi za to davat takoej balik,tak bych si jen prez zasuvku zkopiroval data z ridici jednotky a ty pak jen pretahl do sve lantry a mel bych to da se rict zadara,nebo spis za cestu k vam dom ;) kdyztak piste zkusenosti a spokojenost s chipem diky moc sia mia 16v Jiřa
Jiřa
Reklama
 

mackoj

chip lantra 1,6

Příspěvek od mackoj »

Nevim sám, ale koupil jsem mou lantru a má na sobě samolepy ABC tuning, ty vypadaj dost originálně, tak to mám dost možná chipnutý. Kluci v servisu mi řikali, že to tam na 90 procent je, ještě to nevim jistě, ale během měsíce se chystám to zjistit tutově. Jestli to tam je tak až budu vědět ozvu se a nevidim problem v přetažení těch dat jestli teda na to máš potřebné propriety . Bývalého majitele asi nikdy v životě neseženu takže o mojí káře vim uplny prd a musim si všechno dohledat sám.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Kdyby jsi to napsal dřív tak by jsem ti to domluvil. Byl u mě nedávno kluk co odeme kupoval ten můj upravenej motor a ten měl chipování z nějaké německé firmy a bylo to znát. Dal jsem mu adresu na klub ať se zaregistruje, tak jestli se zaregistruje a ozve se, tak mu řeknu ať se ti ozve
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

MAckoj + Rasty : Díky chlapi to by bylo super :!: :!: :!: ;) sak apk dejte vedet trebs SZ at nezasirame forum :)
Jiřa
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

zaludnikrs píše:MAckoj + Rasty : Díky chlapi to by bylo super :!: :!: :!: ;) sak apk dejte vedet trebs SZ at nezasirame forum :)
No myslim že jedna nebo dvě zpráva už to tu víc zadělat nemůžou :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

Rasty :D to je taky pravda no :D rozumis,napsat jsem to musel :D
Jiřa
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

zaludnikrs píše:Rasty :D to je taky pravda no :D rozumis,napsat jsem to musel :D
Já vim tak už toho necháme. Ale vopovaž se napsat na téma Přívod vzduchu, tam se to už taky trochu zvrtlo. Nejdem pokecat do pokecu :?:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

skoda ze me nechce nabehnout icq :( jo pokec ;)
Jiřa
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

ja chci taky čipnout tu svou od abctuning pry mi to zvedne vykon o 18 koniku a +32nm pry i spotřeba klesne asi o litr chtěj za to 11tis ale kdyby byli 2 auta daj slevu ale zatim jen zjištuju info
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

To Honzik:no ja bych mel spis lepsi napad nech si to nacipovat a ja te klidne rpedtim dam trebas 1500 za to ze si to od tebe pozdeji prehraju rozumis ;) a kdyz jim zavolas a reknes ze chces slevu tak te ju urcite daji minimalne 500kc,tak vis jak mel bys to o dva litry levnejsi ;) a navic bys me rekl jak to potom jede atd.prote uz bys mel troskas zkusenosti rozumis ;) ale ze by to pridalo 18ps to nevim,ale kazdopadne jeste pred srazem chcu stihnout valcovou brzdu tka se uvidi :) jak to pak prida teho vykona ;) zatim hola a ozvi se 8-)
Jiřa
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

honzik píše:ja chci taky čipnout tu svou od abctuning pry mi to zvedne vykon o 18 koniku a +32nm pry i spotřeba klesne asi o litr chtěj za to 11tis ale kdyby byli 2 auta daj slevu ale zatim jen zjištuju info
nechci nijak napadat tu firmu, ale nakecali ti nesmysli. Za 11 tisíc ti pouze přehrajou software nebo max vymění chip ale to je vše. O 18 koníku to nezvednou. Počítej že to zvedne výkon max o 15koní a krouťák o max. 30NM. Jelikož jsem to měl tak vim o čem mluvim. Většího nárustu se docílí až výměnou mech. částí motoru a úpravamy. O té spotřebě se dá také diskutovat, pač jakýkoliv zásah do řídící jednotky, obzvláště navýšení výkonu. Se zvýšeným výkonem je zapotřebý větší přísun vzduchu. A pokud motor nasává více vzduchu musí se mu vyrovnat i vstřikování paliva. Tzn. čím více vzduchu, tím více paliva. Spotřeba právě že vzroste. U chiptuningu se spotřeba zvedá průměrně o 0.4-0.6l/100km.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Spotreba se zveda leda tak u benzinaku a pri jinym stylu jizdy..ale ze 4 aut, ktery maj kamosi v dizlu, spotreba klesla...at uz u 1.9TDI 130PS tak i u 3.0dCi...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

to rasty: s tou spotrebou mas pravdu je to jednoduchy,chuda a bohata smes ;) to bude platit jeste hodne dlouho ty pomery jsou mam dojem 13,4 : 1 a 16,1 : 1 ale standard by mel bejt nekde okolo 14,5pokud se nemejlim :)
Jiřa
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

to honzik:sakra sem si to tedky jeste procital a ja si teda myslis ze tak na 99% to nepujde,ty mas dvoulitra rozumis :( vidim to moc moc cerne :(
Jiřa
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

napiš jim maila a oni ti odpověděj jestli to jde nebo ne
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“