Problém topení + A/C coupe

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Problém topení + A/C coupe

Příspěvek od jamie.thomas »

Zdravim, dneska sem zjistil, že i když u mýho Coupe dám teplotu na 31 stupňů (jedno, jestli normal nebo se zapnutou klimou) a bohužel i po hodině jízdy při tomto nastavení stále foukal vyloženě studenej vzduch. Předpokládám, že to asi neni normální, tak se ptám, jestli někdo neví, čím by to mohlo být?

Jestli se nepletu, tak by při zaplim A/C mělo topit ještě rychleji a víc než normálně (za předpokladu, že klima funguje na topení stejně jako na chlazení). Ale bohužel to evidentně netopí ani s ani bez klimi.

Díky za rady.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém topení + A/C coupe

Příspěvek od DEDe »

jamie.thomas píše:Zdravim, dneska sem zjistil, že i když u mýho Coupe dám teplotu na 31 stupňů (jedno, jestli normal nebo se zapnutou klimou) a bohužel i po hodině jízdy při tomto nastavení stále foukal vyloženě studenej vzduch. Předpokládám, že to asi neni normální, tak se ptám, jestli někdo neví, čím by to mohlo být?

Jestli se nepletu, tak by při zaplim A/C mělo topit ještě rychleji a víc než normálně (za předpokladu, že klima funguje na topení stejně jako na chlazení). Ale bohužel to evidentně netopí ani s ani bez klimi.

Díky za rady.
covece pri zaplem A/C to snad netopi ne ? Klima funguje urcite jen na chlazeni a pokud i pri zaplym A/c dokaze topit tak topi uplne stejnym zpusobem jak pri vyplym proste jen teplym vzduchem od motoru. Urcite ti to blbbe me to topi uz asi po 3 minutach mozna driv nechavam si to foukat jen automatem dolu. Asi to mas nekde ucpane jinak nevim.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém topení + A/C coupe

Příspěvek od jamie.thomas »

Podle mě umí klima i topit, ale jistej si tim nejsem. Ale když máš automatickou klimu, tak nezáleží, jestli topíš nebo chladíš, ale pokud chceš, aby ti to jelo automatikou, tak se A/C stejně vždycky zapne.

Je to divný, protože když jsem jel včera zpátky, tak už to topilo dá se říct normálně a hned. Je to divný, protože to dělá náhodně. Když sem jel tam, bylo venku 1,5 a nechtělo to topit a když sem jel zpátky, tak bylo 6,5 a topilo to, tak nevim, jestli se mu nelíbí, když je venku vetší kosa a nechce se mu topit...
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém topení + A/C coupe

Příspěvek od DEDe »

jamie.thomas píše:Podle mě umí klima i topit, ale jistej si tim nejsem. Ale když máš automatickou klimu, tak nezáleží, jestli topíš nebo chladíš, ale pokud chceš, aby ti to jelo automatikou, tak se A/C stejně vždycky zapne.

Je to divný, protože když jsem jel včera zpátky, tak už to topilo dá se říct normálně a hned. Je to divný, protože to dělá náhodně. Když sem jel tam, bylo venku 1,5 a nechtělo to topit a když sem jel zpátky, tak bylo 6,5 a topilo to, tak nevim, jestli se mu nelíbí, když je venku vetší kosa a nechce se mu topit...
Zkus proste manualne to nastavit. Jinak me teda autoklima A/C rozhodne nezapina pokud nepotrebuju chladit nebo pokud to nechce foukat na sklo. Kdyz to topi tak mi automatika nastavi foukani dolu a reguluje jen jak moc se toci ventilator. A/C se mi sepne jen kdyz mam uvnitr teplo (ostatne tam se mi zda ze to funguje uplne nahovno pac misto aby pridal ventilator a pustil studenej vzduch z venku radeji to zapne A/C coz ja hned vypnu a manualne si pustim studenej vzdych z venku- klima ubira na vykonu znatelne a jeste ma motor zvuk co se mi nelibi s klimou :) ).
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“