DVI výstup na grafické kartě

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od mirpie »

ahoj, mám léta na svém pc grafickou kartu NVidia Ge Force 6800. Výstupy D-Sub, S-Video a DVI-I. Celou dobu mám monitor na modrém konektoru (D-Sub). Ted chci připojit druhý monitor přes DVI kabelem DVI-DVI, ale je to mrtvý. Neví někdo co s tím? Už jsem zkoušel stahnout jiné ovladače, ale bez výsledku....Dík
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Reklama
 

Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od Lhoty »

nemusí se to někde pustit v nastaveni grafiky?
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od mirpie »

takovou volbu jsem nenašel....
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od pepan »

jooo tak to ti neporadím :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od 89majlo96 »

Lhoty píše:nemusí se to někde pustit v nastaveni grafiky?
hej hej, alebo skus na ploche vlastnosti a tam daj nastavenia a tam by si to mal nastavit a ked to nepojde tak to skus v tej grafike
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

no ja mam taky nvidii a kdyz sem zapojoval druhej monitor tak sem na olose klik pravym dal tam to nastaveni nvidia a tam v tom je zalozka nastaveni vice monitoru jinak nvm
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od mirpie »

jo, v tom nastavení jsem byl, ale druhej monitor připojenej na DVI mi to vůbec nenajde.....no dík za rady, chápu, že takhle na dálku se radí blbě, pokud u toho člověk přímo nesedí a nevídí to...Kdyby ještě někoho něco napadlo, budu rád
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

no mozna zkus ten prvni monotr pouzit jako druhej a ten druhej jako hlavni jestlit o neco neudela
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od Yurii »

Jen ovej monitor LCD a starej CRT? Muze bejt problem i v nastaveni obnovvoaci frekvence :) Zkus nastavit natvrdo v systemu v nastaveni grafiky 60Hz nebo se mrkni do biosu jeslti nejni DVI vypnuty :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od mirpie »

oba monitory jsou LCD a prohodit jsem je taky zkoušel. Bez výsledku. V Biosu se dá nastavit zapnutí DVI??? To kouknu určitě, když to nepomůže, tak hold nová grafika no.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od 89majlo96 »

skus zapojit ten druhy monitor a restartovat PC, mne to pomohlo ked som zapajal projektor
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od amaize »

to mirpie : v BIOSU nic nenastavíš, a ani nějakým nastavovaním monitoru 1 nebo 2 . Ten DVI kábel používáš přímým zapojením nebo redukcí ? Dále ten DVI kabel je originál,mne už spoustu kabelů DVI vyj.balo, že nefungovaly tak jak mají,
mé doporučení zkus dát redukci DVI/D-Sub na DVI výstup na D-Sub kabel nech monitor zapojený ,pokud se to rozběhne pak máš vadný kabel DVI,pokud se to nerozběhne pak je vadný DVI výstup na VGA nebo vstup na monitoru, čili i rada zkusit jiný kabel , taky máš ještě možnost půjčit LCD i z kabelem ,ale to není moc jisté,kabelů je víc a DVIček taky,zkus mi poslat ty p LCD a typ grafiky i ročník, mrknu se ti jestli něco nenajdu
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od mirpie »

jiný kabel jsem taky zkoušel, tam bych chybu neviděl, spíš asi fakt bude mrtvej ten DVI výstup na kartě. Asi se poohlídnu po nové grafické kartě...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od DEDe »

zkusil bych nejdriv zapojit jen DVI a zapnout pc jestli to nabehne. Kdyz se zapne pc hleda to kde je monitor a dava to prednost tomu VGA takze zapnout jen DVI a melo by to nebehnout. Pokud chces mit oba soucasne tak potom jak tu nekdo psal pravej cudlik naplose vlastnosti kliknout na monitor s cislem 2 a zatrhnout policko rozsirit plochu i na tento monitor a nastavit nejake rozumne rozliseni co to pobere a pak pouzit. Samo od sebe to na 2 monitorech nejede pokud se to nezapne.

Taky nvidia mela svoje vlastni ovladace kdyz se v tom nastaveni vlastnosti monitoru klikne tak tam nekde byva panel nvidia a tam je mnoho nastaveni mimo jine i obrazovek a tam to taky nekde byva to pak zalezi jestli ma clovek nainstalovany ty serepeticky k nvidii nebo ne jinak by melo stacit to co sem popsal ve windowsu (XP) . Jestli mas visty tam to funguje trochu jinak tam je v ovladacich panelech nastaveni obrazovek (pridavnych) a tam se to vse nastavuje.
Jestli budes kupovat novou kartu kup si i s HDMI jde to pak natahnout napr i do televize a taha to v sobe i zvuk + lepsi kvalita (umi to tahnout FULL HD) nez DVI.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: DVI výstup na grafické kartě

Příspěvek od mirpie »

jde mi právě o zapojení do tv přes kabel HDMI-DVI (HDMI na tv, DVI na pc). Kvalitou by to mělo být to samé a plně kompatibilní. Nicméně to DVI jsem testoval na dvou monitorech, právě jestli je to DVI vůbec živý. Ta NVidia má opravdu svůj panel nástrojů, ve kterém jsem se hrabal, ale nešlo to nic a daný ovladač i několikrát katualizoval případně nahradil za jiný stažený přímo ze stránek NVidia. Ještě zkusim ve vlastnostech na ploše (windows xp) zafajkovat tu možnost rozšířit plochu i na druhý monitor...
Díky všem
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „Pokec“