H1 - Zbláznila se elektrika

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bufan1
*
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2009, 20:40
Bydliště: Praha

H1 - Zbláznila se elektrika

Příspěvek od bufan1 »

Ahoj.
Předem bych se chtěl zeptat: Když otevřete pravé přední dveře (Spolujezdce), rosvítí se vám stropní lampička u spětného zrdcátka?
Myslím, že mi to dřív svítilo ale nejsem si jist.

Zakopaný pes bude někde ve špatné kostře.
1) Sám od sebe se mi zapíná zadní stěrač a při tom pak problikává kontrolka otevřených dveří.
2) Někdy točí starter motorem a auto nechytne. Musím otevřít a bouchnout již zmiňovanými dveřmi. Pak auto hned chytí.

Prostě kostra těch dveří je divná. Prolezl jsem celé auto a našel asi 4místa s kostrou. Vše čisté. I tak sem vše povolil a namazal. Také na těch dveřích přestalo svítit to poziční červenobílé světýlko.

Spínač dveří je ok. Protože, jsem ho prohazoval s levím a vše funguje. Navíc, zadní stropní světla se při otevření dveří rosvítí.
Tak jsem z toho jelen. ](*,)
Co nejde silou, jde ještě větší silou :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: H1 - Zbláznila se elektrika

Příspěvek od oltcitak »

A ked zapnes klucik do predstartovnej polohy,nestahuje ti napatie? Necvakaju rele? Zober merak a zmeraj napatie na vystupoch(dverny spinac,na zasuvke,a pod.) Riesil som podobny problem na mojom C15,babral som sa s tym tri dni a nakoniec bol problem v +koncovke na baterke(kable zalisovane v olove) stacilo to olovo poriadne stisnut a zalisovat a hned vsetko fungovalo =D> a priznaky tie iste: niekedy nenastartovalo,raz nesli hmlovky,raz vystrazne,atd.atd. Cize myslim,ze problem by mohol podobny aj u teba. :-k

PS a to rozvecovanie stropneho pri otvoreni dveri sa predsa navoluje na prepinaci osvetlenia(zadny priestor:ON,OFF,Door,Mood) predny priestor(ON,OFF,DOOR) :wink:
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bufan1
*
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2009, 20:40
Bydliště: Praha

Re: H1 - Zbláznila se elektrika

Příspěvek od bufan1 »

Ty kontakty na baterce zkusím. Na tuhle největší kostru jsem zapoměl. Mám novou baterku asi půl roku. Starter s motorem vrtí jak vsteklek.
Jinak tu lampičku zapnutou mám. Dveře u řidiče jí zapínají OK.
Ještě dodám, že to děla po projetí myčkou. Když auto za cca 5h jízdy proschne tak už vše OK.
Co nejde silou, jde ještě větší silou :-)
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: H1 - Zbláznila se elektrika

Příspěvek od oltcitak »

Cez zimu sa to stava,tiez som umyl wapkou motor po zablatenom vylete a na druhy den som to nenastartoval(Citroen C15)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bufan1
*
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2009, 20:40
Bydliště: Praha

Re: H1 - Zbláznila se elektrika

Příspěvek od bufan1 »

Bude to mít 100% souvislost s kostrou těch dveří. Už jsem proměřovl všechno možný. Ale není to jednoduchý. Kdyby stačilo tam jen přivézt novou kostru, ale musí to být jen kostra při otevřených dveřích. A Jaktože ten dveřní spínač dá kostru zadním lampičkám a ne té přední?
Když začne sam chodit ten zadní stěrač (jako cikllovač) tak problikává kontrolka otevřených dveří.
To je věc. Já se picnu. Musím počkat na teplo. Pak ,ale určitě vše vyschne a bude to potvora chodit správně. :-k
Co nejde silou, jde ještě větší silou :-)
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“