BT Handsfree

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

kennedy
Příspěvky: 6
Registrován: 29 bře 2010, 22:33

BT Handsfree

Příspěvek od kennedy »

Caute...neporadite nekdo jak na vestavene HF? Telefon sparuju, kontaky synchronizuje, kdyz nekdo vola zobrazi se jmeno, na volantu prijmu...to vse je OK. Ale jak listovat tim seznamem bez pouziti hlasovych prikazu v angl., tak na to jsem teda jeste neprisel :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: BT Handsfree

Příspěvek od havros »

V návodu jsi hledal? :)
Pokud ano a není to tam, zkusím to zjistit...
kennedy
Příspěvky: 6
Registrován: 29 bře 2010, 22:33

Re: BT Handsfree

Příspěvek od kennedy »

Jj...hledal, listovat seznamem nelze. To hlasove ovladani je silene zdlouhave. Koukal jsem ale, ze vyrobce HF EGO by mel mit 9.4. cestinu, tak doufam, ze se to bude tykat i HF v ix35 :lol: tak uvidime.
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: BT Handsfree

Příspěvek od havros »

Osobně taky doufáum, že se brzy objeví čeština, protože učit zákazníky správně vyslovovat YES a CANCEL není zrovna nejlehčí, o to je to zase zábavnější :)
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: BT Handsfree

Příspěvek od juramac »

To je nejake divne, ze nejde listovat. To tam nejsou ani nejake "horke klavesy", treba pod cisly 1-6 na radiu, pro nejcasteji volana cisla? I kdyz uprimne, nemyslim si, ze by mi to nejak chybelo.Vlastne jsem to doposud v zadnem aute ani nezkoumal,jestli tam nejake listovani seznamem v BT je. Z auta obvykle nevolam, jen hovory prijimam... A kdyz obcas volam, vytocim si cislo z telefonu....A to pripadne obcasne anglicke vytaceni myslim zase az takovy problem snad nebude. :)
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: BT Handsfree

Příspěvek od havros »

Klávesy 1-6 jsou standardně obsazeny předvolbami FM rádia :)
kennedy
Příspěvky: 6
Registrován: 29 bře 2010, 22:33

Re: BT Handsfree

Příspěvek od kennedy »

:lol: tak je fakt, ze jsem se nejdrive taky hodne bavil, kdyz jsem si s tou zenskou v HF povidal, ale pri namlouvani tretiho cisla jsem uz fakt tekl :mrgreen: sice jsem se naucil nadiktovat cislo v kuse, ale rict spravne "store", to byl orisek. Nakonec jsem stejne zjistil, ze treba misto pracne hlasove ulozene "leni" mne chce vytocit "milan" z telefonniho seznamu =D> takze je fakt rychlejsi najit mobil nekde po kapsach :lol:
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: BT Handsfree

Příspěvek od juramac »

No, ja mam v Qashqai BT handfree tak, ze zmacknu na volantu a nebo na radiu tlacitko s telefonem a pak jedno ze sesti tlacitek na radiu, pod kterymi mam urcene rychle predvolby. Normalne samozrejme funguji na radio, ale v rezimu telefonu se prepnou do rychle volby predulozenych cisel.Jinak jsem zkoumal, a ani tam neni zadne listovani telefonnim seznamem, respektive tam ani zadny seznam nemam. Jen tech 6 cisel na rychlou volbu navazanych na tlacitka na radiu. Neco podobneho bych predpokladal, ze je i v tomto radiu.
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: BT Handsfree

Příspěvek od havros »

Tak je to možné, stydím se, ale tohle nevím :mrgreen:
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: BT Handsfree

Příspěvek od juramac »

Nikdo nevi vsechno :mrgreen: Docela by mne ale zajimal manual k autu. Na netu jsem ho nenasel, tak jsem napsal na jejich domovskou stranku, jestli ho nekde maji. Auto budu mit asi az za mesic, ale uz bych docela rad studoval.... :) A myslim, ze urcite nejenom ja....
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: BT Handsfree

Příspěvek od havros »

Pokud jsi z Děčíná, zastav se
kennedy
Příspěvky: 6
Registrován: 29 bře 2010, 22:33

Re: BT Handsfree

Příspěvek od kennedy »

juramac píše:No, ja mam v Qashqai BT handfree tak, ze zmacknu na volantu a nebo na radiu tlacitko s telefonem a pak jedno ze sesti tlacitek na radiu, pod kterymi mam urcene rychle predvolby. Normalne samozrejme funguji na radio, ale v rezimu telefonu se prepnou do rychle volby predulozenych cisel.Jinak jsem zkoumal, a ani tam neni zadne listovani telefonnim seznamem, respektive tam ani zadny seznam nemam. Jen tech 6 cisel na rychlou volbu navazanych na tlacitka na radiu. Neco podobneho bych predpokladal, ze je i v tomto radiu.
Nic takoveho na radiu v ix35 nefunguje. Listovani jsem v predchazejicim HF hojne vyuzival, pac mam tlf furt nekde po kapsach, nejlip v bunde v kufru :lol:
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: BT Handsfree

Příspěvek od juramac »

Nevim, navod a prirucku jsem v ruce nemel..... Ale jestli tam jde nejakym zpusobem reseny import kontaktu z telefonu do HF, ktere se treba i potom ovladaji hlasem, tak by tam ten seznam mel snad byt i v nejake tiskove podobe, ne ? Meli jste nekdo moznost si tu prirucku podrobne prostudovat ?
kennedy
Příspěvky: 6
Registrován: 29 bře 2010, 22:33

Re: BT Handsfree

Příspěvek od kennedy »

No jasně, nejdřív jsem laboroval sám, pak jsem pátral a nakonec jsem i ten návod prostudoval :-) takže už nic dalšího nezbylo, než se obrátit sem a taky nic :cry:
juramac
**
Příspěvky: 146
Registrován: 13 bře 2010, 17:37

Re: BT Handsfree

Příspěvek od juramac »

Tak jsem poslal dotaz primo na Hyundai a zde je odpoved :

1. Importovat kontakty z telefonu do HF lze, zalezi vsak na typu telefonu.
2. Telefonovat se ale dá jen hlasově, nelze listovat seznamem a vybírat volaného manuálně.
3. Rychlé předvolby pod tlacitky radia HF nemá.
To vsak platí o verzích, které nejsou vybaveny navigací. Pokud navigace ve výbavě je, práce s HF se od verzí s rádiem liší. Podporované telefony např. umožňují i práci se seznamem přes displej.

Takze je to uz jasnejsi.... Proste vytacet cisla bud jen hlasem (ne listovanim v seznamu) a to chce pomerne dobrou anglickou vyslovnost, a nebo rucne z telefonu..... Coz me osobne nikdy nevadilo, nakonec, hlasove vytaceni maji i jine BT sady a nikdy jsem ho v realu nepouzil. jedine, co me trochu zamrzelo, ze to nema rychle predvolby pod tlacitky radia. Ty pouzivam pomerne casto.... Takze na tyto si asi budu muset lepe procvicit anglickou vyslovnost..... :D

A nebo zaplatit 40.000 navic za navigaci, ktera nenaviguje cesky a ma jakesi pochybne mapy, ale umoznuje listovani v seznamu a dokonce vam zobrazi i stav za autem, pri zarazene zpatecce..... :mrgreen: Dekuji, to opravdu nemusim..... :)
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“