Prekrocene emise

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Dawson X
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 kvě 2010, 18:34

Prekrocene emise

Příspěvek od Dawson X »

Ahoj hyundajaci, jsem tady nový a rovnou s obrovským problémem, byl jsem teď na emisich+stk a emise byly překročené několikanásobně, před dvěmi lety na kontrole jsem byl hluboko pod vrchní připustnou hranicí a teď mě čekal šok protože emise jsou překročeny několikanásobně, před dvěmi lety: obsah CO:0,01 a HC:28 teď mám: CO:5,03 a HC:573 :-( nemáte někdo ponětí co se mohlo stát a v čem je závada že je to až tak šílené? díky moc za jakkýkoliv nápad...
Nejlepší tuning aut je zdokonalit součástku která se nachází mezi volantem a sedadlem ;)
Nejsem tak bohatý abych jsi mohl dovolit kupovat levné věci
Hyundai Accent 95, hatchback 1,3 55Kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
mario74
**
Příspěvky: 362
Registrován: 28 bře 2007, 11:56
Bydliště: Prešov

Re: Prekrocene emise

Příspěvek od mario74 »

Podla mna lambda sonda alebo katalizator. :-k
Asi skor kat. ](*,)
aktualne - Hyundai Accent 1.5CRDi r.v.2007
predany - Hyundai Accent 1.3i GLS 62kW, r.v.96,4dr.
ICQ:258-744-379
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Re: Prekrocene emise

Příspěvek od Burža »

Videl bych to na katalyzator, pokud mas spotrebu stejnou tak to ani nic jineho byt nemuze.
Accent 1,3 63kw 2004
Dawson X
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 kvě 2010, 18:34

Re: Prekrocene emise

Příspěvek od Dawson X »

tákže to tady doplním pro ty kteří budou mít stejný problém,
na vině byla opravdu lambda ikdyž počítač se tvářil že je vpořadku a ani nesvítil check engine po přeměření byla opravdu vadná ona, za 1750,- je koupená nová a emise zase na perfektní urovni :-)

jinak pokud někdo bude mít taky tento problém a nebude to ani lambdou ani katem tak další možnosti jsou: přeskočený o 1 zub rozvodák nebo čidlo teploty (tuším nasavaneho vzduchu) pokud hází špatné udaje tak jednotka tu směs michá blbě...

přeji mnoho zdaru a bezproblémových kilometrů a stk
Nejlepší tuning aut je zdokonalit součástku která se nachází mezi volantem a sedadlem ;)
Nejsem tak bohatý abych jsi mohl dovolit kupovat levné věci
Hyundai Accent 95, hatchback 1,3 55Kw
Dawson X
*
Příspěvky: 27
Registrován: 03 kvě 2010, 18:34

Re: Prekrocene emise

Příspěvek od Dawson X »

mám tady dodatek pro ty kteří chtějí udělat emise "načerno" no jednak teda to není od vás zrovna hezké protože škodíte všem dětem okolo a jednak jsi tím ničíte motor, nechci strašit ale vysoké emise vypovidají že něco je v nepořádku, mrkněte na svíčky jak jsou začouzené... aby jste pak nemuseli vyměnovat všechny vstřiky a dávat motor na kompletní GO.. to by se ty radoby ušetřené peníze moc nevyplatily, taky máte určitě vyžší spotřebu protože nedochazí k dobrému spalovaní paliva... takže raději dvakrát jsi to rozmyslete jestli se ty peníze za lambdu apod vyplatí "ušetřit"
Sry, musel jsem to sem dát pač jsou lidi kteří to řeší přesně timhle způsobem tak ať ví co činí
Nejlepší tuning aut je zdokonalit součástku která se nachází mezi volantem a sedadlem ;)
Nejsem tak bohatý abych jsi mohl dovolit kupovat levné věci
Hyundai Accent 95, hatchback 1,3 55Kw
Odpovědět

Zpět na „Accent - Motor a převodovka“