Koule na starex 4x4

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Karel Švarc
**
Příspěvky: 104
Registrován: 18 črc 2008, 08:46
Bydliště: Č. Budějovice

Koule na starex 4x4

Příspěvek od Karel Švarc »

Chtěl bych si dát na auto tažný zařízení (kouli), ale mám trochu potíž. V katalogu a na jednej jinej čtyřkole sem viděl jen Brink 3263 a pak sem našel zmínku o Bosal 022-341 bohužel nevim jak vypadá. Ten Brink z auta tak nepříjemně trčí. Dost to zmenšuje zadní nájezdový úhel a mám strach že bych to na projížďkách vláčel po zemi, to nemluvim o zásuvce.
Pánové mohli byste prosím prohlédnout vlastní koule a něco mi napsat nebo poslat foto. :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Koule na starex 4x4

Příspěvek od oltcitak »

v povodnom vlakne o tom pisem(Starex 4x4) to prve predtym ako si otvoril dalsie vlakno s rovnakym nazvom :lol:
https://www.hyundaiclub.net/download/file.php?id=8634
Ja mam tazne od Autohak,PL,bolo treba manualne upravit pozdlzne vzpery(nove diery) a potom este existuje od firmy Galia,SK(komunikoval som s ich konstrukterom) a od Bosalu(ale to nieje na 4WD)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Karel Švarc
**
Příspěvky: 104
Registrován: 18 črc 2008, 08:46
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Koule na starex 4x4

Příspěvek od Karel Švarc »

Dík. Chápu to dobře? Ty máš AUTOHAK J15, podle jejich rozdělení na H200 satelite, starex a zmenšíma úpravama dobrý.
Musim uznat, že cena 166 eur (cca 4500kč) je docela lákavá proti 9000 kč za Brink s montáží. nevíš taky proč tam nejdou ty typy co jsou na H1/H300 typ J52 a J58.
Další věc, je tam příprava pro elektriku na záves v podobě nějaký zásuvky, nebo mi budou štípat kabely u světel?
Jsem zase nasranej, že to v Hyundai CB neví a vlastně nikde, kde jsem se ptal. Člověk aby potil krev u internetu a sháněl si všecko sám.
Podle fotek bych asi musel oželet zadní nerez rám anebo to napáchat na ten závěs. Pří couvání ve městě se docela osvědčil :lol:
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Koule na starex 4x4

Příspěvek od oltcitak »

Ano,mam J15,original je urceny na zadokolku,ale po uprave je mozne pouzit,akurat je gula celkom vysoko nad zemou,chceli to upravit,ale ja to chcem mat tak.Komplet s elektrikou,zasuvkou a ako sa napajali na kable neviem,nebol som pri tom,ale asi nastikavali.Bolo to raz dva. Ja som si ho povodne chcel nahodit sam,ale ked som zistil ze bez uprav to nepasuje,tak po malej konzultacii so servisakom v Senci,co ich montuje,som tam dosiel a nechal si to spravit.Keby to neslo,bol by som ho vratil a zobral by som ten od Galie,ten by nebolo ani treba prerabat,leby sa opacne otocili ramena. Potvrdil mi to sam konstrukter(oni su vyrobcovai tych taznych)
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
petridas
*
Příspěvky: 85
Registrován: 27 lis 2009, 10:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Koule na starex 4x4

Příspěvek od petridas »

tak ja nemam sice 4x4 ale jen zadokolku a ted sem si nechal dat tazne a daval sem brink pac co sem i precetl tak tam ani jine nepasuje!
Odpovědět

Zpět na „H1 Van / Bus / Truck“