dialkove ovladanie

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
luko
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2010, 10:41

dialkove ovladanie

Příspěvek od luko »

Chcel by som poziadat skusenych "terakanistov" o pomoc.
Kupil som ojazdeny Terracan 2.9 CRDI AT /Y 2M r.v. 2005. Dialkove ovladanie dokaze len zavriet, ale neotvori, mozno 1 z 20 pokusov.
Robia to obidva kluce. Pri otvarani to cvakne, ale neotvori, ako keby elektronika nevladala pohnut mechanizmom.
Zatvara bez problemov. Neviete mi prosim vas poradit pripadne doporucit dobry servis. Maximalne niekde na Morave.
Dakujem za radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od ivan kuschall »

A baterku v klíči máš v pohodě
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
blackmarlin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 14 bře 2010, 10:13
Bydliště: Pec pod Čerchovem
Kontaktovat uživatele:

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od blackmarlin »

Tak podobný problém se mi začal vyskytovat poslední týden taky. Baterku mám vyměněnou. večer auto zamknu a ráno jsem v prd*** jak vládní vojsko, protože se do auta nedostanu. prostě dálkáč nereaguje, tak nějak nevím co si s tím počít. kdyby to šlo aspoň odemknout normálně klíčkem, aniž by řvala ta debilní siréna a člověk normálně odjel, jenže bohužel :roll:
Zajímavý je, že se to třeba na 20 pokus povede odemknout, pak se auto jízdou ohřeje, nemyslím motor, ale celej tenn korejskej bazmek a po zastavení to můžu zkoušet do nekonečna zamykat a odemykat a šlape to jak vzteklý.
napadlo mi najít a odpojit tu sirénu, místo ní si tam dát jen nějakou ledku nebo něco podobnýho, abych když se do toho nedostanu dálkáčem nebudil v půl pátý ráno sousedy a co sem se dočet v manuálu, tak se ten alarm vyruší, když se nechá klíček 30 sek na poloze ON a pak jde normálně nastartovat.
Důležitý je, že to je nesmrtelný auto, ani už se nedivím, když nejde odemykat a odjet, to vydrží na věky :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Má-li se něco pokazit, pokazí se to.
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od ivan kuschall »

Tak tak na to sliším je to nesmrtelný a přežije nás to. Vy máte pánové takové závady zvláštní s kterejma sem se nesetkal. Ten bzučák najdeš snadno je v motoru na levé straně vedle poistkové skříně, nevím jestli by to nechtělo odblokovat klíče
a přiště jinou lepší závadu
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
blackmarlin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 14 bře 2010, 10:13
Bydliště: Pec pod Čerchovem
Kontaktovat uživatele:

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od blackmarlin »

Kdyby to byla závada, když něco praskne, bouchne, shoří, zakouří se z toho, tak bych radostí skákal metr vysoko, protože bych aspoň věděl kde se co stalo, ale takhle nevím :-k
Tu debilní sirénu jsem odpojil a pro jistotu dálkový přestalo fungovat úplně, takže zítra mi nečeká nic jinýho než :hyu: servis, aspoň zatím po telefonu. Jediný pozitivum je, že ráno nevzbudím půl ulice až pojedu do roboty :D
Má-li se něco pokazit, pokazí se to.
Uživatelský avatar
ivan kuschall
**
Příspěvky: 396
Registrován: 28 pro 2008, 19:22

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od ivan kuschall »

Tam je právě problém že když něco odpojíš tak se stím sveze ještě něco jiného, mě jednou nešlo ABS svítila kontrolka a i sní ruční brzda, nemoch sem nato přijít ale pak sem to zmáknul
http.kuschall.webovastranka.cz
www.dvere-drevene.cz
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: dialkove ovladanie

Příspěvek od alarm »

zhoď čalunenie vodičových dverí...vyzerá to na povolené skrutky, ktoré držia motorček.
Na jednu stranu sa už nemôže posunúť=auto zamkne, na druhú stranu sa posunie a tým pádom nemá potrebný zdvih. Ak pomôžeš tiahlu z motorčeka rukou, a otvorí, je to v tom.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“