zadní plato

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
RadekCB
*
Příspěvky: 29
Registrován: 21 úno 2006, 21:25
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

zadní plato

Příspěvek od RadekCB »

Čauves lidi, potřeboval bych poradit. Nemáte někdo nějakou vychytávku na upevnění zadního plata? Strašně mi to tam mlátí, když jedu přes nějakou díru (a že jich ted je). Přemýšlel jsem o tom jak to udělat, ale napadají mě samý takový moc okatý a násilný věci, jako třeba dát něco mezi plato a 5.dveře. Zatím, co bych asi začal řešit je to, že místo šňůrek na kterých to visí, bych dal něco podobnýho malýmu teleskopu :lol: . No nevím, prostě přemýšlím. Tak díkes za rady.
HYUNDAI ACCENT 1.5 GLS
r.v.: 1995
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

O viknedu jsem resil s brachou podobny problem - nejake vrzani ze zadku auta... Plato to nebylo, pak jsme to tipovali na neco ve dverich...taky nic. Nakonec pomohlo posunout zamek (tu cast na karoserii) uplne dolu, co to slo a je klid.

Zkus se projet bez plata, jestli nemas stejny problem...
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

nebo estli ti nebouchá rezerva v kufírku ... zkontrovat a utahnout šroufek :wink:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Zkus na ten zešikmený lem nalepit pěnovku nebo těsnění do oken(podle spáry, normálně jsou tam takové gumové zarážky). Tak bys mohl docílit přitlačení plata 5.dveřmi. Dej ale pozor, aby plato nebylo "natvrdo" vůči 5.dveřím a lepil bych spíš ke kraji, kde jsou proti 5.dveřím plasty, takže plato bude stlačeno z obou stran a nemělo by se bortit.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
prim
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blanensko

Příspěvek od prim »

A co zvedák.
Čau hyundai! Accent 1,3 2005
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Jo, taky mě neustále štval zajímavý zvuk z pravé zadní části auta. Vyndal jsem z kufru trojúhelník - a nic, rachtalo to dál :( . Vyndal jsem lékárničku.....a nic :? . Nakonec jsem po hodinovém zkoumání za současného popojíždění po nejhorší silnici ne severní Moravě (pozn. pro neznalé - kterákoliv okreska :twisted: ) vyměnil drátěné úchyty zadního plata (ty co vedou k zadním dveřím a zvedají plato současně s nimi) za černou gumu kruhového průřezu z galnterie (inspirace z Renaultu Megan od našich) - a je klid :wink:. Takže závěr: u mě nespíš harašily ty dráty, které měly pri zavřených dveřích k těmto úkonům dostatek prostoru a vůle :lol:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

V kufru to asi nic nebude.. Já měl venku vše, rezervu, i plato v podlaze a to to není.. Buď jsou to ty dráty na zvedání plata, plasty okolo zadního okna nebo zadní plastové boky...Asi
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Jirka1 píše:V kufru to asi nic nebude.. Já měl venku vše, rezervu, i plato v podlaze a to to není.. Buď jsou to ty dráty na zvedání plata, plasty okolo zadního okna nebo zadní plastové boky...Asi
Tak to doporucuju tu akci se zamkem - taky jsme tomu s brachou neverili.... ale fakt to pomohlo
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

no...jen aby v kufříku nebyl bazének Obrázek .... hihi :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

..koukám, že farmár je v plné polní a jede ...Obrázek Už je tady zase sranda....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

No, je pravda, že jsem při demontáži těch drátů sem tam dotáhl šroubek na plastech, sem tam utěsnil.... :oops: Ale každopádně - po chvíli hraní je svatej klid :P
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

no vidíš ...chvilku si pohraješ Obrázek a je svatej klid Obrázek.. a vo tom to je....
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Pravda, pravda - kdo si hraje NEZLOBÍ....Obrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

No já pláto vyřešil tak, že jsem si ho nechal vyříznout ze dřeva, potáhl jsem ho slušným kobercem a taky je klid. Ono mi totiž řádně rozonovalo při "trošku" hlasitější hudbě. :lol:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“