Geometrii jsem dělala laserovku, to je vpořádku. Je to na všech kolech tak cca 7 cm poznat, kdybych někde blbě jezdila a drala o obrubník, tak to bych brala, ale just všechny gumy a jak nalinkuješ - všechny stejně.
Kolega mi dnes řekl, že on fouká na 3 -Sharana. Zřejmě to bude podfouknuté, jen 2,2. Uvidím teď, je tam ještě rezerva - max. 3,5. I kdyby se to teplem zahřálo, tak ze 2,5 to výš jak 3,5 nevyleze a stejně budeme zastavovat po cca 250km. Díky za tip Jana

Ten terén musím jezdit, k chatě to je hezký stoupák. Samo, když nic nevezu, tak kopeček radši seběhnu, ale v zimě to holt musím jezdit tak 2 km do kopce, bez odhrnutí a pak ještě rovinka 300m, ale dole k chatě se v zimě nepouštím, jaksi si netroufám

Letos jsem Sanťu hodně prověřila ve sněhu, nevyjela jsem jen 1x to bylo nafoukané 3/4 m a radši jsem to vzdala a otočila.